مانیتوبا در روز  هفتم ژوئن جزئیات آخرین دراو خود را منتشر کرد؛ بر اساس نتایج اعلام شده 142 نفر برای تقاضای اقامت دائم در این استان دعوت شده‌اند.

داوطلبین دعوت شده شانس این را دارند که از طریق برنامه نامزدی استانی مانیتوبا موسوم به MPNP ، گواهی نامزدی دریافت کنند. و در صورتی که بتوانند این گواهی را با موفقیت به دست آورند، خواهند توانست با پشتیبانی آن تقاضای نهایی خود برای اقامت دائم در این استان را پی بگیرند.

تعداد افراد دعوت شده در دراو اخیر مانیتوبا به صورت دسته بندی عبارت است از:

95 دعوت نامه برای نیروی کار ماهر یا اسکیل ورکر در مانیتوبا با حداقل نمره 375

25 دعوت نامه برای نیروی کار ماهر یا اسکیل ورکر در خارج از مانیتوبا با حداقل نمره 703

22 دعوت نامه برای فارغ التحصیلان بین المللی بدون در نظر گرفتن حد نصاب نمره

علاوه بر این دعوت نامه‌ها، تعداد 13 دعوت نامه که به نامه پیشنهاد برای ارائه تقاضا یا Letters of Advice to Apply (LAAs) موسوم هستند نیز برای داوطلبین اکسپرس انتری صادرشدند.

لازم به ذکر است که مانیتوبا از ابتدای سال 2021 تا کنون از 3564 داوطلب مهاجرتی برای تقاضای اقامت دائم در این استان دعوت نموده است.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *