280 نفر در دراو ساسکاچوان دعوت شدند

ساسکاچوان 280 نفر را برای نامزدی استانی برگزید

با انتشار نتایج آخرین دارو ساسکاچوان در روز 21 جولای، 280 متقاضی مهاجرت به کانادا برای ارائه تقاضای نامزدی استانی ساسکاچوان دعوت شدند.

برنامه نامزدی استانی ساسکاچوان یا SINP کمترین امتیاز مورد قبول برای دعوت شدگان در دراو جدید خود را 77 امتیازِ EOI در نظر گرفته بود.

در این دراو دعوت نامه‌ها برای متقاضیانی ارسال شد که برای یکی از برنامه‌های مهاجرتی اسکیل ورکر بین المللی، اکسپرس انتری ساسکاچوان یا مشاغل مورد تقاضا واجد شرایط بودند.

علاوه بر امتیاز حداقلی 77، دعوت شدگان در این دارو می‌بایست ارزیابی اعتباری تحصیلی ارائه دهند تا نشان دهند که تحصیلات آنها در کشورهایی غیر از کاناد با استانداردهای کانادایی برابر است.

همچنین داشتن تجربه کاری در یکی از مشاغل مورد تقاضا که فهرست آنها در وبسایت دولت ساسکاچوان امده است نیز، از دیگر ملزومات 280 دعوت شده دراو حاضر بود.

برنامه نامزدی استانی ساسکاچوان

این دراو بخشی از برنامه نامزدی استانی ساسکاچوان بود؛ برنامه‌ای که در تمامی استان‌ها و قلمروهای کانادا – به استثنا استان کبک و قلمرو نوناووت – اجرا می‌شود.

افرادی که موفق به دریافت نامزدی از یکی از استان‌ها یا قلمروهای کانادا شوند، می‌توانند با کمک آن برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

انتخاب فرم‌های ابراز علاقه مندی توسط برنامه نامزدی استانی ساسکاچوان محدود می‌شود، که در نتیجه آن:

  1. تعداد نامزد شوندگان از تقاضای اشتغال در ساسکاچوان بالاتر نخواهد رفت و
  2. در نهایت نامزد شوندگانی انتخاب می‌شوند که چشم انداز اشتغال مثبت در ساسکاچوان داشته باشند

گفتنی است این برنامه مهاجرتی در دراو قبلی خود که در روز 8 جولای برگزار شد، حد نصاب 80 را برای شرکت کنندگان در دراو مد نظر قرار داده بود.

با در نظر گرفتن نتایج دراو مذکور، استان ساسکاچوان از ابتدای سال تا کنون 4465 نفر را برای ارائه تقاضای نامزدی استانی دعوت نموده است.

منبع خبر: YAXIS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

حتما بخوانید:  شهروندی فرانسه برای بیش از 2000 خارجی در خط مقدم کورونا

 

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *