دعوت از 295 داوطلب برای نامزدی استانی ساسکاچوان

دعوت از 295 داوطلب برای نامزدی استانی ساسکاچوان

استان ساسکاچوان کانادا در دراو جدید خود از 295 داوطلب نامزدی استانی دعوت کرد تا برای دریافت نامزدی این استان تقاضا دهند.

دعوت شدگانی که موفق به دریافت نامزدی استانی ساسکاچوان شوند، می‌توانند از طریق این برنامه برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.

از میان 295 نفر دعوت شده در دراو اخیر ساسکاچوان که نتایج آن در روز 8 ژوئن اعلام شد،، 99 نفر ذیل زیرگروه اکسپرس انتری و 196 نفر دیگر ذیل زیر گروه مشاغل مورد تقاضا قرار گرفتند.

هر دو گروه دعوت شدگان – زیرگروه اکسپرس انتری و زیر گروه مشاغل مورد تقاضا – می‌بایست در سیستم اکسپرس انتری ثبت نام نموده باشند و حداقل امتیاز 80 را به دست آورده باشند.

همچنین دعوت شدگان ملزم به ارائه ارزیابی اعتباری تحصیلات یا Educational Credential Assessments تا بتوانند اثبات کنند که تحصیلاتشان در هر یک از کشورهای غیر کانادایی با استانداردهای کانادایی قابل تطبیق است.

علاوه بر موارد بالا، یکی دیگر از  شرایط لازم برای قرار گرفتن در لیست دعوت شدگان دراو اخیر ساسکاچوان، داشتن تجربه کاری در یکی از مشاغل مورد تقاضا ساسکاچوان بود.

گفتنی است مشاغل مورد تقاضای استان ساسکاچوان در حال حاضر شامل 62 شغل می‌شود که فهرست آنها در وبسایت دولت ساسکاچوان یا government webpage قابل مشاهده است.

منبع خبر:  CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

 

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *