دعوت ساسکاچوان از 452 متقاضی در دراو جدید

دعوت ساسکاچوان از 452 متقاضی در دراو جدید

برنامه نامزدی استانی ساسکاچوان در روز 5 آگوست 452 نفر از متقاضیان مهاجرت به کانادا را برای تقاضای نامزدی استانی دعوت کرد.

دعوت نامه های برای افرادی صادر شد که شرایط دریافت نامردی استانی ِ ساسکاچوان به خصوص از گروه نیروی کار ماهر بین المللی را داشتند.

از میان 452 نفر دعوت شده در دراو اخیر ساسکاچوان، 171 نفر می‌توانند برای زیرگروه اکسپرس انتری در برنامه نامزدی استانی ساسکاچوان (SINP) واجد شرایط باشند.

همچنین 281 نفر دیگر این دوت شدگان نیز واجد شرایط زیرگروه مشاغل مورد تقاضا در SINP تشخیص داده شده‌اند.

بدون در نظر گرفتن زیرگروه مهاجرتی، دعوت شدگان می‌بایست حداقل امتیاز 73 را از سیستم ابراز علاقه مندی EOI ساسکاچوان کسب کرده باشند.

از دیگر ضروریات برای شرکت دادن متقاضیان در دارو مذکور داشتن ارزیابی اعتباری تحصیلی بود؛ به موجب این مدرک متقاضیان دارای تحصیلات غیرکانادایی می‌توانند نشان دهند که ارزش مدرک تحصیلی آنها با مدارک تحصیلی در کانادا معادل می‌باشد.

علاوه بر دو شرط بالا، داشتن تجربه کاری در یکی از 65 شغل مورد تقاضای استان ساسکاچوان، که در وبسایت دولت استانی آن فهرست شده است، نیز جزو ملزومات بود.

زیرگروه مهاجرتی مشاغل مورد تقاضا

زیرگروه مهاجرتی مشاغل مورد تقاضا یکی از برنامه‌های مهاجرتی، استان محور است؛ به این معنا که آن دسته از متقاضیان مهاجرت به کانادا که در سیستم اکسپرس انتری دارای پرونده نیستند، می‌توانند از طریق آن برای منهاجرت به کانادا اقدام کنند.

این روش مهاجرتی ویژه افرادی است که در یکی از مشاغل مورد تقاضای استان ساسکاچوان دارای تجربه کاری بالایی هستند اما موفق نشده اند از هیچ یک از کارفرماهای این استان پیشنهاد شغلی دریافت کنند.

زیرگروه مهاجرتی اکسپرس انتری

زیرگروه مهاجرتی اکسپرس انتری یک نوع برنامه نامزدی استانی ارتقا یافته است به این معنا که به سیستم اکسپرس انتری فدرال متصل است.

این سیستم، متقاضیان سه برنامه مهاجرت اقتصادی عمده کانادا را مدیریت می‌کند: برنامه اسکیل ورکر فدرال، برنامه اسکیل ترید فدرال و گروه تجربه کانادایی.

حتما بخوانید:  کمک به اقامت دائم نیروی ماهر در استرالیا

لازم به یادآوری است افرادی که در سیستم اکسپرس انتری فدرال دارای پرونده هستند، در صورتی که تمایل به دریافت نامزدی استلانی ساسکاچوان باشند باید همچنین در سیستم ساسکاچوان نیز برای خود پرونده درست کنند.

منبع خبر: Visum Outsourcing

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *