تِک دراو بریتیش کلمبیا 59 متقاضی جدید را دعوت کرد

0

بریتیش کلمبیا بعد از برگزاری آخرین تِک دراو خود 59 متقاضی مهاجرت به کانادا را برای ارائه تقاضای دریافت نامزدی استانی دعوت کرد.

این دراو که در روز 27 جولای برگزار شده بود، مطابق معمول به افرادی اختصاص داشت که در مشاغل کلیدی تکنولوژی فعالیت می‌کنند.

افرادی که از طریق تِک دراو بریتیش کلمبیا دعوت نامه دریافت می‌کنند به طور کلی باید برای یکی از برنامه‌های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا مهاجرت مهارت‌ها شرایط لازم را داشته باشند.

گفتنی است هر دو برنامه مذکور توسط سیستم ثبت مهارت‌ها و مهاجرت یا SIRS مدیریت می‌شوند.

59 متقاضی که در تِک دراو اخیر بریتیش کلمبیا دعوت نامه دریافت کردند از دو گروه مهاجرتی اسکیل ورکر و فارغ التحصیلان بین المللی برگزیده شده بودند و حداقل نمره در نظر گرفته شده برای آنها 80 نمره استانی بود.

این افراد حداکثر تا 30 روز دیگر برای تقاضای نامزدی استانی فرصت دارند.

وزارت مهاجرت بریتیش کلمبیا از ثبت نام کنندگان با بالاترین امتیازات در هر گروه مهاجرتی برای ارائه تقاضا نامزدی استانی دعوت می‌کند.

متقاضیان موفق دردریافت نامزدی استانی بریتیش کلمبیا می‌توانند تقاضای خود برای اقامت دائم کانادا را به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا ارائه دهند.

تِک دراو بریتیش کلمبیا

برنامه تک بریتیش کلمبیا به عنوان بخشی از برنامه نامزدی استانیِ آن به صورت طرح پایلوت در ماه می سال 2017 و به دنبال یک مطالعه بازار کار به وجود آمد.

این مطالعه دسترسی به استعدادها را به عنوان بزرگ‌ترین مساله بخش تکنولوژی بریتیش کلمبیا شناسایی کرده بود و

با توجه به موفقیت این برنامه در جذب استعدادها در حوزه تکنولوژی، تِک دراو بریتیش کلمبیا بخشی از برنامه مهاجرتی دائمی این استان شد.

منبع خبر: WelcomeBC

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.