تِک دراو بریتیش کلمبیا 59 متقاضی جدید را دعوت کرد

تِک دراو بریتیش کلمبیا 59 متقاضی جدید را دعوت کرد

بریتیش کلمبیا بعد از برگزاری آخرین تِک دراو خود 59 متقاضی مهاجرت به کانادا را برای ارائه تقاضای دریافت نامزدی استانی دعوت کرد.

این دراو که در روز 27 جولای برگزار شده بود، مطابق معمول به افرادی اختصاص داشت که در مشاغل کلیدی تکنولوژی فعالیت می‌کنند.

افرادی که از طریق تِک دراو بریتیش کلمبیا دعوت نامه دریافت می‌کنند به طور کلی باید برای یکی از برنامه‌های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا مهاجرت مهارت‌ها شرایط لازم را داشته باشند.

گفتنی است هر دو برنامه مذکور توسط سیستم ثبت مهارت‌ها و مهاجرت یا SIRS مدیریت می‌شوند.

59 متقاضی که در تِک دراو اخیر بریتیش کلمبیا دعوت نامه دریافت کردند از دو گروه مهاجرتی اسکیل ورکر و فارغ التحصیلان بین المللی برگزیده شده بودند و حداقل نمره در نظر گرفته شده برای آنها 80 نمره استانی بود.

این افراد حداکثر تا 30 روز دیگر برای تقاضای نامزدی استانی فرصت دارند.

وزارت مهاجرت بریتیش کلمبیا از ثبت نام کنندگان با بالاترین امتیازات در هر گروه مهاجرتی برای ارائه تقاضا نامزدی استانی دعوت می‌کند.

متقاضیان موفق دردریافت نامزدی استانی بریتیش کلمبیا می‌توانند تقاضای خود برای اقامت دائم کانادا را به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا ارائه دهند.

تِک دراو بریتیش کلمبیا

برنامه تک بریتیش کلمبیا به عنوان بخشی از برنامه نامزدی استانیِ آن به صورت طرح پایلوت در ماه می سال 2017 و به دنبال یک مطالعه بازار کار به وجود آمد.

این مطالعه دسترسی به استعدادها را به عنوان بزرگ‌ترین مساله بخش تکنولوژی بریتیش کلمبیا شناسایی کرده بود و

با توجه به موفقیت این برنامه در جذب استعدادها در حوزه تکنولوژی، تِک دراو بریتیش کلمبیا بخشی از برنامه مهاجرتی دائمی این استان شد.

منبع خبر: WelcomeBC

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *