صدور6000 دعوت نامه برای گروه تجربه کانادایی در دراو 194

صدور6000 دعوت نامه برای گروه تجربه کانادایی در دراو 194

روز 24 ژوئن کانادا بعد از برگزاری آخرین دراو خود، تعداد زیادی از متقاضیان اکسپرس انتری را برای ارائه‌ تقاضای اقامت دائم در این کشور دعوت کرد.

افراد دعوت شده در این دور، داوطلبین واجد شرایط برای گروه تجربه کانادایی بودند.

متقاضیان تجربه کانادایی افرادی هستند که حداقل یک سال سابقه در یکی از مشاغل پرمهارت در کانادا در کارنامه آنها وجود دارد، و از نظر تسلط به یکی از زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی حداقل در سطزح متوسط قرار دارند.

کاهش حدنصاب امتیاز CRS

همچنین حداقل امتیاز CRS در نظر گرفته شده در این دراو 357 امتیاز بود.

این حد نصاب امتیاز، بعد از حداقل امتیاز 75 در دراو 13 فوریه سال جاری، پایین‌ترین حد نصاب برای دراوی بود که مختص به گروه تجربه کانادایی می‌باشد.

گفتنی است در دراو 13 فوریه مجموعا 27332 متقاضی تجربه کانادایی موفق به دریافت دعوت نامه برای تقاضای اقامت دائم کانادا شدند.

از آنجا که وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا برای رسیدن به هدف پذیرش 401000 مهاجر جدید در سال 2021 به دنبال اعطای اقامت دائم به خارجیانی است که ساکن کانادا هستند، حد نصاب امتیازهای در نظر گرفته شده برای دراوهای کانادا رو به کاهش است.

در دراو 194، کاندیداهایی که کمترین امتیاز CRS یعنی 357 را کسب کرده بودند، تنها در صورتی دعوت شده اند که پروفایل اکسپرس انتری خود را حداکثر تا 17 فوریه و تا قبل از ساعت 10:15:50 به وقت رسمی کانادا به ثبت رسانده باشند.

نکته قابل توجه در مورد دراوهای اکسپرس انتری این است که اگر بیشتر از یک نفر کمترین نمره در نظر گرفته شده را از سیستم امتیازدهی جامع (CRS) به دست آورده باشد، کاندیدایی که زودتر پروافیل اکسپرس انتری خود را ثبت نموده در اولویت انتخاب است.

منبع خبر: The official website of the Government of Canada

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

حتما بخوانید:  عدم تاثیرگذاری کروناویروس بر اکسپرس اینتری کانادا

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *