دسترسی به واکسن کورونا برای مهاجرین کبک

دسترسی به واکسن کورونا برای مهاجرین کبک

وزیر مهاجرت، فرانسه سازی و یکسان سازی در کبک اعلام کرد که مهاجرین هم می‌توانند به صورت رایگان واکسن کووید-19 را دریافت کنند.

پیام دقیق وزیر مذکور این بود که تمام افراد 12 سال به بالا ساکن کبک – بدون در نظر گرفتن وضعیت اقامت خود در کبک – می‌توانند به صورت رایگان واکسینه شوند.

لازم به ذکر است که این اتفاق به عنوان بخشی از پروسه ایمن سازی در مقابل کورونا که در کبک در حال انجام است، خواهد افتاد.

افراد واجد شرایط برای دریافت نوبت واکسن می‌توانند به پلت فرم Clic Santé مراجعه نموده و با وارد کردن مشخصات لازم، زمان واکسیناسیون خود را تعیین نمایند.

همچنین آنها می‌توانند در صورت تمایل انتخاب کنند که در کلینیک‌هایی که نیاز به وقت قبلی ندارند و موسوم به Walk-in clinic هستند، واکسیناسیون خود را انجام دهند.

همراه داشتن کارت بیمه سلامت الزامی نیست اما افرادی که قصد واکسن زدن دارند باید وقتی وارد مکان واکسیناسیون می‌شوند، کارت شناسایی همراه خود داشته باشند.

در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 8 شب و در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 8 صبح تا 4:30 بعد از ظهر با شماره های زیر تماس بگیرید:

شهر کبک: 4545-418644

شهر مونترال و حومه: 4545-514644

دیگر نقاط: 4545-644 877 1

همچنین در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشترمی‌توانید صفحه  vaccination campaign page را ببینید.

منبع خبر: immigration Quebec

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *