آلبرتا نتایج دو دراو خود را هم‌زمان منتشر کرد

0

دو دراو جدید در آلبرتا برگزار شدند و تعداد دعوت شدگان در دراو‌های پی ان پی این استان در سال جاری را به بیش از 4000 نفر رساندند.

آلبرتا نتایج دو دراو از بزرگترین دراوهای خود را منتشر کرد.

یکی از این دو دراو که در روز 23 آگوست توسط برنامه نامزدی استانیِ آلبرتا برگزار شده بود، منجر به صدور 450 دعوت نامه برای متقاضیان اکسپرس انتری شد.

دعوت شدگان در این دراو از میان افرادی انتخاب شدند که توانسته بودند حداقل امتیاز 300 را از سیستم جامع رتبه بندی کانادا یا CRS کسب کنند.

سپس یک هفته بعد و در تاریخ 30 آگوست آلبرتا بزرگ‌ترین دارو خود از سال 2019 تا کنون را منتشر کرد و برای 400 نفر از متقاضیان اکسپرس انتری که توانسته بودند حداقل امتیازِ CRS 301 را کسب کنند، دعوت نامه فرستاد.

لازم به ذکر است که از ابتدای سال تا کنون آلبرتا 4007 را دعوت نموده تا برای دریافت نامزدی این استان تقاضا دهند.

این استان اجازه دارد تا پایان سال جاری مجموعا 6250 نفر از متقاضیان مهاجرت به کانادا را نامزد کرده و برای آنها گواهی نامزدی صادر نماید.

اکسپرس انتری آلبرتا

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری آلبرتا یک برنامه نامزدی استانی ارتقا یافته است؛ به این معنا که مقامات استانی اجازه دارند در بانک اطلاعاتی اکسپرس انتری فدرال به دنبال پرونده‌هایی بگردند که برای نامزدی آلبرتا مناسب به نظر می‌رسند.

بنابراین افرادی که تمایل دارند از طریق اکسپرس انتری آلبرتا به این استان مهاجرت کنند باید ابتدا در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل خود را ثبت کنند.

متقاضیانی که در این سیستم قرار می‌گیرند بر اساس فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، سابقه کاری و موارد مشابه امتیازی به دست می‌آورند.

بالاترین امتیازات برای شرکت در دراوهای اکسپرس انتری فدرال انتخاب می‌شوند و افرادی هم که امتیازات پایین‌تری دارند ممکن است با توجه به شرایطشان در یکی از دراوهای نامزدی استانی شرکت داده شوند.

حتما بخوانید:  افزایش دستمزد ساعتی در کانادا

در صورتی که این افراد بتوانند نامزدی یک استان را به دست بیاورند، 600 امتیاز به امتیاز CRS آنها افزوده می‌شود و بنابراین شانس شرکت در دراوهای بعدی اکسپرس انتری فدرال را در حد بالایی خواهند داشت.

منبع خبر:CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.