آلبرتا نتایج دو دراو خود را هم‌زمان منتشر کرد

آلبرتا نتایج دو دراو خود را هم‌زمان منتشر کرد

دو دراو جدید در آلبرتا برگزار شدند و تعداد دعوت شدگان در دراو‌های پی ان پی این استان در سال جاری را به بیش از 4000 نفر رساندند.

آلبرتا نتایج دو دراو از بزرگترین دراوهای خود را منتشر کرد.

یکی از این دو دراو که در روز 23 آگوست توسط برنامه نامزدی استانیِ آلبرتا برگزار شده بود، منجر به صدور 450 دعوت نامه برای متقاضیان اکسپرس انتری شد.

دعوت شدگان در این دراو از میان افرادی انتخاب شدند که توانسته بودند حداقل امتیاز 300 را از سیستم جامع رتبه بندی کانادا یا CRS کسب کنند.

سپس یک هفته بعد و در تاریخ 30 آگوست آلبرتا بزرگ‌ترین دارو خود از سال 2019 تا کنون را منتشر کرد و برای 400 نفر از متقاضیان اکسپرس انتری که توانسته بودند حداقل امتیازِ CRS 301 را کسب کنند، دعوت نامه فرستاد.

لازم به ذکر است که از ابتدای سال تا کنون آلبرتا 4007 را دعوت نموده تا برای دریافت نامزدی این استان تقاضا دهند.

این استان اجازه دارد تا پایان سال جاری مجموعا 6250 نفر از متقاضیان مهاجرت به کانادا را نامزد کرده و برای آنها گواهی نامزدی صادر نماید.

اکسپرس انتری آلبرتا

برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری آلبرتا یک برنامه نامزدی استانی ارتقا یافته است؛ به این معنا که مقامات استانی اجازه دارند در بانک اطلاعاتی اکسپرس انتری فدرال به دنبال پرونده‌هایی بگردند که برای نامزدی آلبرتا مناسب به نظر می‌رسند.

بنابراین افرادی که تمایل دارند از طریق اکسپرس انتری آلبرتا به این استان مهاجرت کنند باید ابتدا در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل خود را ثبت کنند.

متقاضیانی که در این سیستم قرار می‌گیرند بر اساس فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، سابقه کاری و موارد مشابه امتیازی به دست می‌آورند.

بالاترین امتیازات برای شرکت در دراوهای اکسپرس انتری فدرال انتخاب می‌شوند و افرادی هم که امتیازات پایین‌تری دارند ممکن است با توجه به شرایطشان در یکی از دراوهای نامزدی استانی شرکت داده شوند.

حتما بخوانید:  940 متقاضی در دراو اونتاریو دعوت شدند

در صورتی که این افراد بتوانند نامزدی یک استان را به دست بیاورند، 600 امتیاز به امتیاز CRS آنها افزوده می‌شود و بنابراین شانس شرکت در دراوهای بعدی اکسپرس انتری فدرال را در حد بالایی خواهند داشت.

منبع خبر:CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *