کاهش حداقل امتیاز به 300 در جدیدترین دراو آلبرتا

کاهش حداقل امتیاز به 300 در جدیدترین دراو آلبرتا

بعد از انتشار جزئیات آخرین دراو نامزدی استانی آلبرتا مشخص شد که حداقل امتیاز داوطلبین در این دراو تا 300 امتیاز پایین آمده است.

برنامه نامزدی استانی آلبرتا در این دراو از 148 نفر از افرادی که از طریق اکسپرس انتری برای مهاجرت به کانادا تقاضا داده بودند دعوت کرد تا برای دریافت نامزدی استانی تقاضا بدهند.

مشخص است که نه تنها حدنصاب پذیرش داوطلبین پایین آمده است بلکه تعداد پذیرفته شدگان نیز از دراو قبلی کمتر شده است.

دعوت شدگان در دراو مذکور اکنون امکان این را دارند که از طریق برنامه اکسپرس انتری آلبرتا برای نامزدی استانی تقاضا بدهند.

با احتساب دعوت شدگان در این دروا، تعداد کل متقاضیانی که توانسته اند از ابتدای سال تا کنون برای تقاضای نامزدی استانی آلبرتا دعوت نامه دریافت کنند به 2761 نفر می‌رسد.

گفتنی است سهمیه مجاز آلبرتا برای اعطای نامزدی استانی در سال 2021 به داوطلبان 6250 نفر است.

چه کسانی می‌توانند برای اکسپرس انتری آلبرتا تقاضا دهند؟

برای دریافت نامزدی استانی از طریق اکسپرس انتری آلبرتا باید در یکی از مشاغل واجد شرایط تجربه کاری داشته باشید.

استان آلبرتا فهرستی از مشاغلی دارد که واجد شرایط اکسپرس انتری نیستند، به غیر از مشاغل موجود در این فهرست تجربه کاری در باقی مشاغل این فرصت را به افراد می‌دهد که از طریق این برنامه مهاجرتی برای دریافت نامزدی استانیِ آلبرتا اقدام کنند.

بسیاری از افرادی که از طریق این برنامه برای مهاجرت به کانادا اقدام می‌کنند، افرادی هستندکه به عنوان سرپرست در خدمات غذایی کار می‌کنند یا دارای تجربه کاری در زمینه‌های رانندگی کامیون‌های حمل و نقل و آشپزی هستند.

به علاوه فردی که علاقه دارد از طریق اکسپرس انتری آلبرتا اقامت دائم کانادا را دریافت کند باید در پرونده خود نشان دهد که برای زندگی و کار در آلبرتا انگیزه شخصی دارد.

همچنین عواملی مانند تجربه کاری، پیشنهاد شغلی ازیک کارفرما در آلبرتا یا تحصیلات در کانادا می‌تواند احتمال دریافت نامزدی استانیِ آلبرتا را بالا ببرد.

حتما بخوانید:  افزوده شدن 7 کشور به برنامه مهاجرتی مستقیم دانشجویی

به علاوه افرادی که یکی از بستگان درجه یک آنها شهروند آلبرتا یا دارای اقامت دائم این استان باشد، احتمال بیشتری دارد که بتوانند نامزدی این استان را به دست آورند.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *