ادامه‌ی محدودیت‌ سفر به استرالیا تا حداقل یک سال دیگر

ادامه‌ی محدودیت‌ سفر به استرالیا تا حداقل یک سال دیگر

برای مهاجرانی که هم‌اکنون در استرالیا به سر می‌برند، محدودیت دیدار خویشاوندان‌ِ خارج از کانادا بسیار دشوار به نظر می‌رسد، اما خبری که اخیرا وزارت خزانه‌داری استرالیا اعلام کرده، تلخی این دوری را بیش از پیش خواهد کرد. وزیر خزانه‌داری استرالیا چند روز پیش در هنگام تقدیم بودجه جدید به پارلمان، اعلام کرد که «محدودیت ورود پروازهای بین‌المللی به استرالیا تا نیمه‌ی اول سال 2022 ادامه خواهد داشت».

 

محدودیت ورود پروازهای بین‌المللی به استرالیا تا نیمه‌ی اول سال 2022
محدودیت ورود پروازهای بین‌المللی به استرالیا تا نیمه‌ی اول سال 2022

 

به عبارت دیگر، تا یک سال دیگر مرزهای استرالیا بسته خواهد بود و مهاجران و شهروندان استرالیا قادر نخواهند بود پذیرای آن دسته از بستگان و اعضای خانواده‌شان باشند که خارج از استرالیا به سر می‌برند و برای تجدید دیدار، چشم‌انتظار بازگشایی مرزها هستند.

البته خبر خوب هم این است که دولت فدرال استرالیا اعلام کرده رسیدگی به درخواست ویزا برای همسران مهاجران را با سرعت بیشتری دنبال خواهد کرد و اولویت خود در رسیدگی به درخواست ویزا و اقامت را به ویزاهای پارتنر خواهد داد.

خبر خوب دیگر، این است که دارندگان ویزای تحصیلی در استرالیا اجازه می‌یابند سقف ساعات کاری مجاز خود را افزایش دهند. دانشجویانی که مشغول کار پاره‌وقت در صنعت گردشگری و هتلداری هستند قادر خواهند بود اکنون بیش از هفته‌ای 40 ساعت کار کنند. این افزایش سقف کار، در پی رفع محدودیت کار رستوران‌ها و کافه‌هاست.

منبع خبر: وب‌سایت خبری This is Australia

ترجمه و تنظیم: مرجان افشاری راد، دبیر سرویس خبر رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *