بنا بر اعلام سفیر ایران در اتریش از روز شنبه 26 تیرماه 1400پروازهای مستقیم هواپیمایی اتریش در مسیر تهران-وین از سرگرفته شد.

عباس باقرپور بعد از اعلام این خبر د توئیتر خود تشریح کرد: :«پروازهای مستقیم هواپیمایی اتریش در مسیر تهران-وین، چهار روز در هفته انجام می‌شود.»

او ادامه داد: این پروازها که برای گسترش ارتباطات افراد بر پایه منافع مشترک راه اندازی شده بودند مدتی به دلیل محدودیت‌های کورونایی لغو شده بودند و مجددا برقرار هستند.

لازم به ذکر است که اگرچه هواپیمایی اتریش پروازهای خود به تهران را به تازگی از سر گرفته است اما خطوط هواپیمایی ایران مدت‌هاست که پروازهای خود به کشورهای اروپایی و از جمله اتریش را برقرار کرده است.

در همین راستا هواپیمایی ایران ایر روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته در مسیر تهران – وین پرواز مستقیم دارد.

البته مسافرینی که باپروازهای ایرانی به کشورهای اروپایی وارد می‌شدند ملزم به رعایت برخی از قوانین اعمال شده به خاطر کورونا از جمله همراه داشتن ترجمه نتیجه منفی تست PCR مربوط به کمتر از 72 ساعت قبل از پرواز، بودند.

گفتنی است هواپیمایی اتریش (OS) از سال ۱۹۸۴ پروازهای خود به ایران را آغاز کرده است.

 

منبع خبر:  euronews

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *