دراو تِک بریتیش کلمبیا 52 نفر را دعوت کرد

0

بریتیش کلمبیا از 52 نفر از متقاضیان مهاجرت به کانادا که در یکی از مشاغل مرتبط با حوزه IT کار می‌کردند، برای تقاضای نامزدی استانی دعوت کرد.

لازم به ذکر است که دعوت شدگان ذیل برنامه تِک بریتیش کلمبیا قرار می‌گیرند که یکی از برنامه‌های نامزدی استانی آن است.

افرادی که از طریق این برنامه استانی دعوت می‌شوند باید شرایط لازم برای یکی از دو برنامه اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا مهاجرت مهارت‌ها را داشته باشند.

این دو برنامه توسط سیستم ثبت مهاجرت و مهارت‌ها (SIRS) مدیریت می‌شوند.

داوطلبان دعوت شده در دراو تک اخیر بریتیش کلمبیا می‌بایست متعلق به یکی از دو زیر گروه فارغ التحصیلان بین المللی یا اسکیل ورکر می‌بودند.

همچنین حداقل امتیازمورد نیاز برای دعوت شدن در دراو مذکور 80 امتیاز بود.

دعوت شدگان نیز 30 روز تقویمی فرصت دارند تا برای نامزدی استانی تقاضای خود را ثبت کنند.

بریتیش کلمبیا به طور منظم ثبت نام کنندگان با بالاترین امتیازات در هر گروه مهاجرتی را برای برنامه نامزدی استانی خود دعوت می‌کند.

سپس متقاضیان موفق، نامزدِ ارائه تقاضا به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC ) برای دریافت اقامت دائم می‌شوند.

لازم به ذکر است که برنامه تِک بریتیش کلمبیا که در ابتدا یک طرح آزمایشی بود، اکنون به طور نامحدود گسترش یافته است تا به طور مستمر امکان استخدام و حفظ استعدادهای بین المللی را در شرایطی که نیروی کار ماهر محلی قابل دسترسی نیست برای کارفرمایان حوزه تکنولوژی در بریتیش کلمبیا فراهم کند.

این برنامه در 29 حرفه مرتبط با تکنولوژی به افراد یک مسیر اولویت بندی شده برای اقامت دائم، شانس مشارکت در رفاه مشترک بریتیش کلمبیا و ساختن یک زندگی فوق العاده در این استان ارائه می‌دهد.

منبع خبر:  WelcomeBC

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.