56 دعوت نامه در جدیدترین تک دراو بریتیش کلمبیا

56 دعوت نامه در جدیدترین تک دراو بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا 56 نفر از متقاضیان مهاجرت به کانادا که در مشاغل کلیدی تکنولوژی فعالیت می‌کنند، برای ارائه تقاضای دریافت نامزدی استانی دعوت کرد.

دعوت شدگان در این دراو، که نتایج آن 13 جولای اعلام شد، از میان متقاضیان گروه‌های اسکیل ورکر و فارغ التحصیلان بین المللی انتخاب شده بودند و حداقل نمره در نظر گرفته شده برای آنها 80 نمره استانی بود.

افرادی که از دراو اخیر بریتیش کلمبیا دعوت نامه دریافت کرده‌اند 30 روز تقویمی فرصت دارند که تقاضای خود را برای دریافت نامزدی استانی ارائه دهند.

افرادی که از طریق این دراو و دیگر دراوهای تک بریتیش کلمبیا دعوت نامه دریافت می‌کنند، باید واجد شرایط لازم برای یکی از برنامه‌های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا مهاجرت مهارت‌ها باشند.

هر دو این برنامه‌ها توسط سیستم ثبت مهارت‌ها و مهاجرت یا SIRS مدیریت می‌شوند.

لازم به یادآوری است که با احتساب دعوت شدگان در دراو اخیر، بریتیش کلمبیا از ابتدای سال 2021 تاکنون 6225 متقاضی را برای دریافت نامزدی استانی دعوت کرده است.

برنامه تک نامزدی استانی بریتیش کلمبیا

برنامه تک بریتیش کلمبیا بخشی از برنامه نامزدی استانیِ آن است که ابتدا به صورت طرح پایلوت در ماه می سال 2017 شروع به کار کرد و سپس به عنوان یک برنامه دائمی، بخشی از برنامه مهاجرتی این استان شد.

این طرح به دنبال یک مطالعه بازار کار که دسترسی به استعدادها را به عنوان بزرگ‌ترین مساله بخش تکنولوژی بریتیش کلمبیا شناسایی کرده بود، به وجود آمد و سپس با توجه به موفقیتی که به دست آورد، تبدیل به بخشی از برنامه نامزدی استانیِ بریتیش کلمبیا شد.

منبع خبر:  CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *