400 دعوت نامه در 4 دراو بریتیش کلمبیا

0

بریتیش کلمبیا برای 400 نفر از متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق چهار دروا برنامه نامزدی استانی که در روز 12 اکتبر برگزار شده بودند، دعوت نامه صادر کرد.

تعدادی از داوطلبانی که از طریق مهاجرت مهارت‌ها (SI) و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) اقدام به مهاجرت به کانادا کرده بودند، در دراوی که به طور منظم عموما در این استان برگزار می‌شود، موفق به دریافت دعوت نامه شدند.

لازم به ذکر است هر دو این روش‌های مهاجرتی ذیل برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا قرار دارند.

به طور دقیق‌تر دعوت‌نامه‌ها برای افرادی ارسال شد که در زیرگروه‌های مهاجرتی اسکیل ورکر، فارغ التحصیلان بین المللی و مبتدی و نیمه ماهر قرار داشتند.

محدوده امتیاز در نظر گرفته شده برای شرکت در دارو مذکور بین 69 تا 91 امتیاز بود و در مجموع از 308 داوطلب دعوت شد تا برای دریافت نامزدی استانی بریتیش کلمبیا تقاضا دهند.

از ابتدای سال جاری تا کنون استان بریتیش کلمبیا نزدیک به 10000 دعوت نامه برای تقاضای نامزدی استانی صادر کرده است.

دور جدید درواهای بریتیش کلمبیا برای مشاغل خاص

بریتیش کلمبیا از ماه فوریه دور جدیدی از صدور دعوت نامه‌ها را به عنوان بخشی از برنامه نامزدی استانی خود آغاز کرده است که دراوهای مربوط به آن را به طور منظم دو بار در هر ماه برگزار می‌کند.

این دراوها به این دلیل استارت خوردند که متقاضیان زیادی برای فعالیت در بخش‌های خاصی از بازار کار در سیستم ثبت مهاجرت مهارت‌های (SIRS) این استان ثبت نام کرده بودند.

این دراو جداگانه ذیل کتگوری‌های SI و EEBC هدایت می‌شود و متقاضیانی را هدف قرار می‌دهد که تجربه کاری آنها در زیر گروه‌های شغلی 0621 (مدیر تجارت‌های خرد و عمده) و 0631 (مدیر رستوران و خدمات غذایی) قرار می‌گیرد.

دور جدید درواهای بریتیش کلمبیا برای مهاجرت کارفرمایان

بریتیش کلمبیا همچنین از ماه آگوست برای اولین بار دعوت نامه‌هایی را برای متقاضیان مهاجرت کارفرمایان (EI) ارسال کرد.

حتما بخوانید:  اولین دراو مهارت‌های مورد تقاضا در انتاریو

البته، اگرچه اداره مهاجرت این استان همچنان در حال دعوت از متقاضیان در روش مهاجرتی کارفرمایان و نهایی کردن تقاضانامه‌های آنها است، اما دریافت تقاضانامه در این کتگوری به طور موقت معلق شده است.

این روش مهاجرتی در حالی حاضر در حال بررسی است و مقامات بریتیش کلمبیا قصد دارند برای بازگشایی آن در اوایل سال 2022 جزئیاتی را اعلام کنند.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.