بهترین آژانس‌های مسافرتی ایران

بهترین آژانس های مسافرتی ایران در سال 2021

آنچه در این مقاله مطالعه خواهید کرد:

از جمله کسب و کارهایی که در یک سال گذشته به دلیل شیوع کرونا با مشکلات بسیار زیادی مواجه شدند و بسیاری از آن‌ها حتی به آستانه‌ی ورشکستگی رسیدند، آژانس های مسافرتی بودند. اما با شروع واکسیناسیون سراسری در جهان، رفته‌رفته آمار سفرها نیز بالا خواهد گرفت. موسسه رهپویان مهاجر اگرچه ماهیتی مهاجرتی دارد و هیچ فعالیتی در زمینه‌ی خدمات تور و بلیت ارائه نمی‌کند، اما همیشه کلاینت‌ها و مراجعین‌مان از ما می‌پرسند برای تهیه بلیت‌، کدام آژانس را توصیه می‌کنید و از نظر شما بهترین آژانس های مسافرتی ایران در سال 2021 کدام آژانس ها هستند.

در پاسخ به این پرسش، تیم تولید محتوای موسسه را مسئول بررسی کردیم. آن‌چه در این لینک می‌خوانید، بهترین آژانس های مسافرتی ایران در سال 2021 به انتخاب کارشناسان و محققان رهپویان مهاجر است. معرفی بهترین آژانس های مسافرتی ایران هیچ نفع مادی‌ای برای این موسسه نداشته و در واقع، این موسسه هیچ ارتباطی با هیچ یک از این آژانس‌ها ندارد و مبنای انتخاب‌ها، صرفاً معیارهایی است که در ادامه شرح خواهیم داد. امیدواریم این نوشته بتواند پاسخ سوال بسیاری از متقاضیانی که برای مهاجرت به کانادا، مهاجرت به استرالیا یا سایر کشورها به ما مراجعه می‌کنند و پس از اخذ اقامت دائم، می‌پرسند بهترین آژانس مسافرتی ایران را معرفی کنید بدهد.

بهترین آژانس های مسافرتی ایران

معیارهای انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی ایران در سال 2021

واقعیت این است که هیچ معیارِ قانونی و تعریف‌شده‌ای برای انتخاب بهترین آژانس مسافرتی ایران وجود ندارد. معیارهایی که در ادامه معرفی می‌کنیم نیز حاصل مصاحبه‌های میدانی با مدیران آژانس‌های مختلف کشور است. این فهرست معیارها بسته نیست بلکه می‌توان معیارهای دیگری را نیز به آن‌ها افزود. اما در حال حاضر و بر حسب بررسی‌ها و تحقیقات و مصاحبه‌هایی که با مدیران آژانس‌ها داشته‌ایم و همچنین بر مبنای تجربه‌های شخصی خودمان از خرید بلیت و تور از آژانس های مختلف ایران می‌توانیم این موارد را به عنوان معیارهای انتخاب بهترین آژانس مسافرتی ایران در سال 2021 لیست کنیم:

1) مجوز سازمان گردشگری:

شاید این معیار خیلی بدیهی به نظر برسد زیرا اساساً آژانسی که مجوز سازمان  گردشگری نداشته باشد، اساساً اجازه فعالیت ندارد، چه رسد به آن‌که بخواهیم آن آژانس را یکی از بهترین آژانس های مسافرتی کشور معرفی کنیم، اما واقعیت این است که بسیاری از آژانس‌هایی که مشغول به کار هستند، مجوز معتبری ندارند، یا مجوزشان منقضی شده است. آژانس که مجوز معتبر نداشته باشد، بعدها اگر مسافر با آن آژانس به مشکلی برخورد، پیگیری شکایتش از آن آژانس او را درگیر فرایندهای حقوقی پیچیده‌ای خواهد کرد. پس بهتر است حتی اگر این معیار، بدیهی به نظر می‌رسد، آن را به عنوان یک معیار اساسی در نظر بگیریم.

2) قدرت انعطاف‌پذیری سیستم:

یکی از نکاتی که در مورد آژانس های مسافرتی اهمیت دارد، این است که باید سیستم‌شان آن‌قدر سازگار و انعطاف‌پذیر باشد که بتوانند بر حسب نیاز مسافر، به مناسب ترین زمان پروازها و حرکت ها دسترسی داشته باشند و همه چیز را بر حسب نیاز مشتری و مسافر انتخاب نمایند، نه این‌که سیستم‌شان انعطاف‌ناپذیر باشد و فقط چند گزینه‌ی خاص و غیرقابل تغییر را در اختیار مشتری قرار دهند و او را وادار به انتخابِ یکی از همان گزینه‌ها کنند.

3) برخورداری از کارمندان حرفه‌ای:

حرفه‌ای بودن کارمندان، همیشه یکی از معیارهای انتخاب بهترین آژانس مسافرتی بوده است. حرفه‌ای بودن فقط این نیست که کارمند، صرفاً به منافع مدیران خود فکر کند، بلکه همواره برای جلب اعتماد مشتری و مسافر هم که شده، باید خود را جای آن مسافر قرار دهد و مشاوره‌های درست و صادقانه در مورد گزینه‌های سفر در اختیار وی قرار دهد.

4) مدیران حرفه‌ای عامل تعیین‌کننده‌ی بهترین آژانس های مسافرتی ایران

مدیران حرفه‌ای در بهترین آژانس های مسافرتی، مدیرانی هستند که از یک سو همواره رعایت حقوق مشتری را می‌کنند و از سوی دیگر، با ارتباطات حرفه‌ای خود با سایر دست‌اندرکاران صنعت گردشگری، گزینه‌های بیشتری از نظر تورها و بلیت‌ها در اختیار مسافر قرار می‌دهند. مدیر حرفه‌ای در آژانس مسافرتی، مدیری است که همواره پاسخگوی مسافران باشد.

5) پاسخگویی سریع و صحیح:

بهترین آژانس مهاجرتی آژانسی است که به صورتی کاملا شفاف، سریع و صحیح، پاسخگوی مسافران و مشتریان خود باشد. سرعت پاسخگویی در آژانس‌های مسافرتی از اهمیتی بسیار زیاد برخوردار است زیرا همه‌ی مسافران برای سفرهای خود برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دقیقی دارند و هر لغو یا کنسلی بلیت می‌تواند تمام برنامه‌های متعاقب و بعدی آنان را نیز به هم بزند. از این رو اطلاع‌رسانی سریع و پاسخگویی صحیح می‌تواند معیار بسیار مهمی در انتخاب بهترین آژانس مسافرتی ایران در سال 2021 باشد.

6) نحوه‌ی برخورد کارمندان آژانس با مشتریان:

همه‌ی ما با کارمندانی برخورد داشته‌ایم که به هر دلیلی، بی‌حوصله، عصبانی یا بی‌انگیزه به نظر می‌رسند. معمولاً اولین برخوردی که با یک کارمند آژانس داشته باشیم که صفات فوق در وی مشاهده شود، احتمالاً دیگر سراغ آن آژانس نخواهیم رفت. کارمند آژانس باید همیشه با حوصله باشد و بتواند تمام گزینه‌های موجود را برای مشتری و مسافر خود شرح دهد، خوبی‌ها و بدی‌های هر گزینه را به وی گوشزد کند، و نهایتا در کمال ادب و حوصله، تصمیم‌گیری را بر عهده‌ی خود مسافر بگذارد. پس یکی از معیارهای ما برای انتخاب برترین آژانس مسافرتی کشور، نحوه‌ی برخورد کارمندان با مشتریان بوده است.

7) برخورداری از کارگزاران قوی و قابل اعتماد در مقصدهای گردشگری:

هر آژانس مسافرتی، در واقع فقط کارگزار فروش بلیت نیست، بلکه آژانس‌ها اساساً کارگزاران سفرهای تفریحی و غیرتفریحی نیز هستند. اصلاً بخش عمده‌ای از درآمد آژانس‌ها بواسطه‌ی فروش همین نوع خدمات حاصل می‌شود. به همین دلیل، یکی از معیارهای انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی ایران آن بوده است که آژانس‌های معرفی‌شده در این صفحه، آژانس‌هایی باشند که در اکثر مقاصد گردشگری، اعم از داخل و خارج از کشور، کارگزارانی قوی و قابل اعتماد داشته باشند.

منظور از کارگزار قوی و قابل اعتماد، آن است که وقتی یک مسافر را در قالب تور یا به صورت انفرادی به یک مقصد گردشگری می‌فرستند، پس از رسیدن به مقصد، کارگزاران و نمایندگان آن آژانس مسئولیت مسافر را بر عهده گیرند و طبق قرارداد و تفاهمی که با مسافر دارند، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به وی ارائه کنند تا نهایتاً رضایت مسافر، از مرحله‌ی خرید بلیت تا مرحله‌ی پایانی و بازگشت به شهر مبدا جلب شود.

8) دادن اطلاعات صحیح و به‌دور از پیش‌داوری به مسافران:

یکی از ترفندهایی که اکثر آژانس‌ها به کار می‌برند آن است که با ارائه‌ی اطلاعاتِ جهت‌دار به مشتری، سعی می‌کنند مشتری را به مقصدی که برای خود آژانس سودآورتر باشد هدایت کنند. این نوع ارائه‌ی اطلاعات، دور از انصاف و اخلاق است. در فهرستی که در این صفحه از بهترین آژانس های مسافرتی کشور ارائه کرده‌ایم، سعی کرده‌ایم به طرق مختلف و با راستی‌آزمایی اطلاعاتی که آژانس‌ها به مسافران خود می‌دهند، آژانس‌هایی را انتخاب و معرفی کنیم که اطلاعات و گزینه‌های پیشنهادی‌شان به مشتری و مسافر، فارغ از پیش‌داوری باشد.

9) سیستم رزرواسیون قوی اینترنتی:

یکی از الزامات هر آژانس مسافرتی خوب، برخورداری از سیستم رزرواسیون قوی است. امروزه اکثر خریدها از طریق اینترنت انجام می‌شود و خرید بلیت و سایر خدمات آژانسهای مسافرتی نیز از این قاعده مستثنا نیست. بهترین آژانس مسافرتی آژانسی است که در کنار همه‌ی معیارهایی که تا کنون برشمردیم، از یک سیستم رزرواسیون بسیار قوی، کم‌خطا، و قابل اعتماد برخوردار باشد و مشتری بتواند در هر لحظه از شبانه‌روز و بدون مشکل، خرید یا رزرو خود را از طریق اینترنت انجام دهد.

10) استاک کلیه ایرلاین‌های داخلی و خارجی:

مسلما بهترین آژانس مسافرتی ایران در سال 2021 آژانسی است که استاک کلیه‌ی پروازها و ایرلاین‌های داخلی و خارجی را داشته باشد تا بتواند نیازهای متنوع مسافران خود را برآورده سازد. البته دسترسی به استاک همه‌ی پروازهای خارجی شاید عملا به دلایلی چون تحریم‌ها و مسایل سیاسی امکان‌پذیر نباشد، اما امروزه اکثر آژانس‌ها به استاک اکثر ایرلاین‌های بزرگ دنیا دسترسی دارند و امکان خرید بلیت برای مسافران از اکثر پروازهای بین‌المللی نیز وجود دارد. پس یکی دیگر از معیارهای انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی ایران در سال 2021 سطح دسترسی آژانس‌ها به استاک پروازهای داخلی و خارجی بوده است.

11) تنوع خدمات در بهترین آژانس های مسافرتی ایران

یکی دیگر از اصلی‌ترین معیارهای انتخاب برترین آژانس های کشور، تنوع خدمات و دارا بودن کلیه مدارک بندهای الف، ب و پ بوده است. در این تعریف، بند «الف» عبارت است از «هواپیمایی»، بند «ب» عبارت است از «تور»، و بند «پ» عبارت است از «زیارتی».

از سوی دیگر، بهترین آژانس مسافرتی آژانسی است که انواع گزینه‌های سفر، از هواپیما گرفته تا قطار و اتوبوس را نیز در سبد محصولات و خدمات خود داشته باشد و فقط محدود به فروش بلیت هواپیما نباشد. گستردگی سبد محصولات و خدمات اگرچه شاید برای یک آژانس،‌دردسرهای خاص خود را داشته باشد و سود حاصل از فروش برخی خدمات برای آژانس کم باشد، اما در نگاه مشتری، بهترین آژانس مسافرتی ایران آژانسی است که همه‌ی این گزینه‌ها را ارائه نماید.

12) نگاه تخصصی:

بهترین آژانس های مسافرتی ایران معمولا در یک یا چند حوزه از شاخه‌های فعالیت خود، تخصصی ویژه دارند. مثلا برخی آژانس‌ها به‌واسطه‌ی ارتباطات، دانش، و توان مدیریت و پرسنل خود، بهترین آژانس برای اخذ ویزای شینگن محسوب می‌شوند. برخی آژانس‌ها فقط روی کشورهای خاصی به عنوان کشور مقصد تمرکز دارند و تخصص انحصاری‌شان همان کشور است. مثلا آژانس‌های متعددی هستند که فقط دوبی یا تایلند کار می‌کنند. و اگرچه ممکن است آژانس بزرگی نباشند، اما هر کس بخواهد بلیت یا تور دوبی یا تایلند بگیرد، به‌واسطه‌ی شهرتی که آن آژانس در این زمینه دارد، مستقیم به سراغ همان آژانس می‌رود.

13) رقابتی بودن، فاکتوری تعیین کننده در انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی ایران

بی‌تردید یکی از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی ایران بحث قیمت است. بهترین آژانس مسافرتی آن است که جدای از تمام فاکتورهایی که برشمرده‌ایم، قیمتی رقابتی داشته باشد. قیمت پایین‌تر، حاصل تعامل بهتر آژانس با سایر کارگزارانی است که تعیین‌کننده‌ی نرخ‌ها هستند. تجربه نشان داده است از نظر بسیاری از مشتریان و مسافران، بهترین آژانس مسافرتی آژانسی است که در وهله‌ی اول، قیمت بلیت‌ها و سایر خدماتش پایین‌تر از سایر آژانس ها باشد.

به همین دلیل است که بسیاری از آژانس ها ترجیح می‌دهند حتی به بهای پایین آوردن کیفیت خدمات خود، قیمت های خود را پایین بیاورند زیرا اولین چیزی که برای قشر وسیعی از مشتریان اهمیت دارد، قیمت مناسب است. این امر سبب می‌شود آژانس ها در رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر، نرخ‌های خود را از حد مشخصی بالاتر نبرند و برای بُرد در این فضای رقابتی، با سود کمتر، اقدام به اخذ وجه کمتر و در عین حال، خدمات بهتر و باکیفیت‌تر به مشتری نمایند.

14) همدلی با مشتری:

منظور از «همدلی با مشتری» به عنوان یکی از فاکتورهای انتخاب بهترین آژانس مسافرتی ایران آن است که آژانس مربوطه، نگاهی کاسب‌کارانه و بی‌تفاوت به مشتری نداشته باشد، دغدغه‌های مشتری خود را درک کند. نگرانی‌ها، عجله‌ها، هراس‌ها و احساسات مشتری را به درسی احساس کند. خود را در جبهه‌ی مشتری و در طرف او بداند. با تمام وجود سعی در مشکلات مشتری داشته باشد. همه‌ی این‌ها باعث می‌شود مشتری حس کند آژانسی که به آن‌جا مراجعه کرده، با او همدل و همراه است و فقط قصد فروختن بلیت و خدمات ندارد.

15) خدمات پس از فروش (ترانسفر، بازپس گیری پول از کارگزار،…)

یکی دیگر از فاکتورها و نکته‌های مهم در انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی ایران بحث خدمات پس از فروش است. منظور از خدمات پس از فروش، مسایلی چون بحث ترانسفر مسافران، بحث توان و قدرت آژانس در بازپس گیری پول مشتری از ایرلاین‌ها و کارگزاران،… است. موارد بسیار زیادی مشاهده شده که یک آژانس، بلیت یا سرویسی را به مشتری خود فروخته، و سپس وقتی به هر دلیلی، آن سفر کنسل می‌شود، آژانسی که خدمات مربوطه را به شما فروخته، اظهار می‌کند که نمی‌تواند تمام یا بخشی از وجه شما را بازگرداند زیرا کارگزار اصلی، وجه را بازپس نمی‌دهد یا با تاخیر پرداخت می‌کند.

16) خوشنامی و شهرت: عاملی مهم در انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی ایران

اگرچه شهرت و خوشنامی می‌تواند کاذب باشد، اما در هر حال معیار مهمی برای انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی کشور است. خوشنامی و شهرت را نمی توان با معیارهای کمّی دقیق اندازه گیری کرد. بنابراین، این معیار بیشتر معیاری کیفی است. تشخیص این معیار، بستگی به نظرات مشتریان از آژانس مورد نظر دارد. برای درک این خوشنامی و شهرت، می‌توانید به صفحاتی که آن آژانس در فضای مجازی دارد مراجعه کنید، نظرات و کامنت‌های مخاطبان را بخوانید و به انتقادات و البته تعریف‌هایی که مشتریان در قالب کامنت گذاشته اند دقت کنید.

البته واضح است که همیشه کاربرانی هستند که زیر همه‌ی پست‌ها و مطالب، کامنت منفی می‌گذارند، یا توهین می‌کنند. اما برآیند مجموع کامنت‌ها و نظراتی که می‌خوانید می‌تواند نشان دهد که آیا آن آژانس، از شهرت و خوشنامی برخوردار هست یا خیر. همین شهرت می‌تواند معیار شما برای تشخیص بهترین آژانس های مسافرتی ایران باشد.

حتما بخوانید:  ویزای شینگن (Schengen Visa) چیست؟ اخذ ویزای شینگن در کوتاه ترین زمان

17) برند معتبر

متخصصین حوزه‌های بازاریابی معتقدند برند یک موسسه، آینه‌ی تمام‌نمای کار آن موسسه است. برند را حاصل تمام برداشت‌‌ها، احساس‌ها و صفاتی می‌دانند که با شنیدن نام یک موسسه، شرکت یا محصول، به ذهن شما متبادر می‌شود و در ناخودآگاه شما، باعث می‌شود حس خاصی (چه مثبت، چه منفی) از آن نام داشته باشید. اعتبار برند یک آژانس را می‌توانید با سرچ در اینترنت، بازدید از وب‌سایت آن آژانس، فیدبک‌ها و بازخوردهای ناشی از حضور فیزیکی در دفتر آژانس، سابقه و تجربه از خدماتی که آن آژانس ارائه داده، و رفتارهای پرسنل آن آژانس به دست آورد.

لازم به ذکر است که موسسات، هزینه‌های هنگفتی را صرف ایجاد برند معتبر می‌کنند. البته شکل گیری برند بدون تبلیغات ممکن نیست. اما مهم این است که آن تبلیغات، کاذب و گول‌زننده نباشد. اما برای انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی، نباید فقط به تبلیغات آن آژانس اکتفا کرد. تبلیغات همیشه با هزینه‌ی خود آژانس انجام می‌شود و طبیعتا می‌کوشد بهترین وجهه و چهره را از آن آژانس ارائه نماید.

یک مثال:

به عنوان نمونه، تصور کنید که یک آژانس، با صرف هزینه‌های هنگفت، تبلیغات فراوانی در بازه‌ی زمانی شش‌ماهه به راه انداخته است. این آژانس طبیعتا می‌کوشد با بهره‌مندی هوشمندانه از عکس‌ها، ویدئوها و متن‌های جذاب، خود را بهترین آژانس مسافرتی ایران نشان دهد.

اما وقتی پس از شش ماه، آن آژانس به عنوان یک برند معتبر در ذهن مشتریان نقش بست، ممکن است شما به عنوان یک مشتری، برای اولین بار پا به دفتر آن آژانس بگذارید، بلیت یا توری خریداری کنید، با کارمندان و مدیران آن آژانس گفتگو نمایید، و پس از استفاده از آن خدمات، به این نتیجه برسید که خدمات آن آژانس اصلا از کیفیت لازم برخوردار نیست بی آن‌که بدانید چرا به این نتیجه رسیده‌ بودید که آن آژانس، بهترین آژانس مسافرتی ایران است.

کاری که تبلیغات برای بزرگ کردن برند و نقش بستن آن در ذهن مشتری می‌کنند نیز دقیقا همین است که به ذهن و ناخودآگاه شما بقبولانند بهترین هستند.

بهترین آژانس های مسافرتی ایران

معرفی بهترین آژانس های مسافرتی ایران در سال 2021

در ادامه می‌خواهیم ابتدا ده مورد از بهترین آژانس های مسافرتی ایران در سال 2021 را معرفی کنیم. سپس برای سهولت دسترسی به بهترین آژانس های مسافرتی ایران آن‌ها را به تفکیک شهر نیز معرفی نماییم. برای به‌روز بودن این لیست، تلاش خواهیم کرد فهرست‌های چندگانه‌ای که در ادامه خواهد آمد را هر ماه به‌روزرسانی و آپدیت کنیم.

بهترین آژانس های مسافرتی تهران

1) آژانس مسافرتی توکلی

نقطه قوت: اجرای تورهای نمایشگاهی، خدمات ویزا، رزرواسیون هتل‌ها

آدرس: تهران- میدان ونک- ابتدای خیابان برزیل- ساختمان فلاح- پلاک 55- طبقه 1- واحد 1 – کد پستی 1435694531

تلفن تماس: 02188208872

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/tavakoli.tour/

2) آژانس مسافرتی آدینه سیر

خدمات قابل دریافت:  رزرو هتل و پروازهای داخلی و حتی تور داخلی یا خارجی

نقطه قوت:  رزرو هتل و پروازهای داخلی و حتی تور داخلی یا خارجی

آدرس: تهران- خیابان ولیعصر- ابتدای خیابان فاطمی- پلاک 6 – کد پستی 1415894664

تلفن تماس: 02188940949

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

3) آژانس مهاجرتی کاج سیر

خدمات قابل دریافت: رزرو بلیط هواپیمایی، اخذ ویزا، ترانسفر فرودگاهی

نقطه قوت: رزرو بلیط هواپیمایی، اخذ ویزا، ترانسفر فرودگاهی

آدرس: تهران بلوارکشاورز بین خ جمالزاده و کارگر شمالی پلاک 310 طبقه همکف آژانس کاج مهر – کد پستی 1418883679

تلفن تماس: 02166571082

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

4) آژانس مسافرتی عصر پارسه گشت

خدمات قابل دریافت:

نقطه قوت:

آدرس: خیابان کریمخان زند- خیابان ایرانشهر شمالی- نبش خیابان بهشهر- پلاک 145- ط همکف- واحد2

تلفن تماس: 02188141406

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/parse_gasht/

5) آژانس مسافرتی فطرس

خدمات قابل دریافت:

نقطه قوت:

آدرس:تهران- خیابان استاد نجات الهی- خیابان سپند شرقی- پلاک 36- طبقه اول – کد پستی 1598993713

تلفن تماس: 02188899111

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/fotrosagency/

6) آژانس مسافرتی سفرنامه اسرارآمیز میلاد

خدمات قابل دریافت: صدور بلیط تمامی ایرلاین ها، رزرواسیون هتل و اقامتگاه درسراسر جهان، صدور انواع بیمه نامه‌های مسافرتی

نقطه قوت: صدور بلیط تمامی ایرلاین ها، رزرواسیون هتل و اقامتگاه درسراسر جهان، صدور انواع بیمه نامه‌های مسافرتی

آدرس: میدان هفت‌تیر، خیابان قائم‌مقام فراهانی، بالاتر از چهارراه مطهری (نرسیده به کوچه دوم)، پلاک 135، طبقه اول، کدپستی 1586813633

شماره تماس: 02188694090

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/safarnameh.agency/

7) آژانس مسافرتی شرق تهران

خدمات قابل دریافت: رزرو هتل‌های داخلی و خارجی و تورهای ایرانگردی

نقطه قوت: رزرو هتل‌های داخلی و خارجی و تورهای ایرانگردی

آدرس: خیابان کریم خان خ استاد نجات اللهی جنب کلیسای ارامنه پ285 – کد پستی ۱۵۹۸۸-۷۳۱۱۱

شماره تماس: 02188904038

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

8) آژانس مسافرتی الی گشت

خدمات قابل دریافت: خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما، رزرو هتل، تور مسافرتی و بلیط قطار به همراه بیمه مسافرتی با پشتیبانی 24 ساعته

نقطه قوت: خدمات خرید اینترنتی بلیط هواپیما، رزرو هتل، تور مسافرتی و بلیط قطار به همراه بیمه مسافرتی با پشتیبانی 24 ساعته

آدرس: خیابان بهشتی خیابان خالد اسلامبولی کوچه ۲۳ پلاک ۷

شماره تماس: 0218540

آدرس وب‌سایت: www.eligasht.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://instagram.com/eligashtco/

9) آژانس مسافرتی ستاره ونک

خدمات قابل دریافت: خرید بلیت های داخلی و خارجی، خدمات ویزا، تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت: تورهای داخلی و خارجی

آدرس: تهران، چهارراه جهان کودک، به سمت میدان ونک پلاک ۵۳

شماره تماس: 02188880000

آدرس وب‌سایت: https://setarehvanak.com/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/setarehvanak

10) آژانس مسافرتی ققنوس

خدمات قابل دریافت: صدور بلیت پروازهای داخلی و خارجی، بلیت قطار، بیمه‌نامه مسافرتی، پذیرش تحصیلی

نقطه قوت: صدور بلیت پروازهای داخلی و خارجی

آدرس:

آدرس وب‌سایت: https://www.ghoghnos.ir/fa

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/ghoghnostravelagency/

 

بهترین آژانس های مسافرتی مشهد

1) آژانس مسافرتی انوار راه توس

خدمات قابل دریافت:  سیستم فروش پروازهای سیستمی و چارتری ،فعالیت در زمینه تور های داخلی و خارجی (ایران گردی و جهانگردی )

نقطه قوت: تورهای خارجی و داخلی

آدرس: مشهد خیابان کامیاب بین کامیاب 30و 32 مقابل درب ورودی ایستگاه راه آهن مشهد (نزدیک هتل بزرگ دپلمات )

تلفن تماس: 05112233000

آدرس وب‌سایت: http://ctp724.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/rahetoos/

2) آژانس مسافرتی آتی

خدمات قابل دریافت: برگزاری تورهای داخلی و خارجی ، فروش بلیت شرکتهای هواپیمایی داخلی و خارجی ، رزرواسیون آنلاین پرواز ، هتل و تور

نقطه قوت: فروش بلیط های داخلی و بین المللی

آدرس: مشهد، احمدآباد، نبش ابوذر، غفاری 8، شماره 58

تلفن تماس: 0513843199

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

3) آژانس مسافرتی ژورک سعادت

خدمات قابل دریافت: فروش پروازهای چارتر داخلی و خارجی.ارائه دهنده ارزانترین بلیت های چارتری وسیستمی با پشتیبانی 24 ساعته

نقطه قوت: مجری و برگزار کننده تورهای خارجی وداخلی ،اخذ ویزا

آدرس: مشهد ،نبش احمد آباد 25، ساختمان 191 شرکت هواپیمایی ژورک سعادت

تلفن تماس: 05138330001

آدرس وب‌سایت: www.parvazbama.com

آدرس پیج اینستاگرام:

4) آژانس مسافرتی فر آسمان سیر

خدمات قابل دریافت: فروش بلیت های هواپیما سیستمی و چارتری داخلی و خارجی ، رزرواسیون هتل در سراسر ایران

نقطه قوت: خدمات فروش تورهای داخلی و خارجی

آدرس: شهد – نبش احمدآباد 1 طبقه فوقانی بانک ملت واحد 204

تلفن تماس:  05138464444

آدرس وب‌سایت: https://www.faraseman.ir

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/faraseman/

5) آژانس مسافرتی تیوان پرواز

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخل کشور و بلیط خارجی

نقطه قوت: سامانه رزرواسیون لحظه ای بلیط های هواپیمایی اعم از خارجی و داخل کشور

آدرس: مشهد – خیام شمالی ۶۳ – شهرک پردیس – نبش پردیس ۸

تلفن تماس: 09357022970

آدرس وب‌سایت: https://tivanfly.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:

6) آژانس مسافرتی همسفر گشت خاوران

خدمات قابل دریافت:  چارتر کننده مستقیم مسیر های داخلی و خارجی ، برگزار کننده تورهای طبیعت گردی یکروزه و چند روزه

نقطه قوت: متخصص در اخذ ویزا شینگن و کانادا و انواع خدمات اخذ ویزای توریستی ، فروش آنلاین بلیط در کلیه مسیر های داخلی و خارجی

آدرس: مشهد ، بین کوهسنگی 3 و 5

تلفن تماس: 05138451700

آدرس وب‌سایت:  www.hgk24.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/hamsafar_gasht/

7) آژانس مسافرتی سیمای سفر ماندگار ایرانیان

خدمات قابل دریافت: ارائه تورهای گردشگری ، نیمروزی، داخلی و خارجی فروش بلیط چارتری و سیستمی

نقطه قوت: ارائه تورهای خارجی زمینی و هوایی از مشهد و تهران به طور مستقیم

آدرس: مشهد، بلوارفردوسی، حدفاصل چهارراه مهدی، و میدان جانباز، پلاک388

تلفن تماس: 05137623625 و 05137655612

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

8) آژانس مسافرتی آهنگ سفر توس

خدمات قابل دریافت: امکان صدوربلیط داخلی و بین المللی ، خدمات گردشگری

نقطه قوت: بیمه مسافرتی ، اخذ ویزا

آدرس: مشهد – خیابان فلسطین – فلسطین19 – بین شیرین و صفا – پلاک54

تلفن تماس: 05118458333

آدرس وب‌سایت: www.ahangsafar.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/ahangsafar/

9) آژانس مسافرتی ارمغان آفاق ایرانیان

خدمات قابل دریافت:  خدمات مسافرتی ( بلیت، هتل، گواهی نامه بین المللی، تور داخلی و خارجی و … )  با مناسب‌ترین قیمت

نقطه قوت: خدمات تورهای داخلی و خارجی

آدرس: مشهد، بلوار سازمان‌آب، خیابان اسفندیانی، نبش اسفندیانی ۳ پلاک ۱۰۲

تلفن تماس: 05137237800

آدرس وب‌سایت:  www.armaghantravel.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/armaghantravel/

10) آژانس مسافرتی احمدزاده

خدمات قابل دریافت: فروش پروازهای داخلی و خارجی، رزرو هتل داخلی و خارجی

نقطه قوت: ویزا و بیمه مسافرتی

آدرس: مشهد، خیابان چمران، شماره 2/70

تلفن تماس: 05112216660

آدرس وب‌سایت: www.ahmadzadehtravel.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/azbooking/

بهترین آژانس های مسافرتی شیراز

1) آژانس مسافرتی سفرهای پیشاهنگ آناهیتا

خدمات قابل دریافت: برنامه ریزی و برگزاری تورهای خروجی، اجرای تورهای ورودی، رزرو هتل در سراسر جهان ، رزرو پرواز به همه نقاط ، ارائه بیمه های مسافرتی و تمام امور مربوط به گردشگری

نقطه قوت: ارائه ویزا و بیمه مسافرتی

آدرس: شیراز / خیابان صورتگر / تقاطع هدایت / ساختمان گشت تور

تلفن تماس: ۳۲۳۰۱۹۰۰-۰۷۱

آدرس وب‌سایت: https://anahitatours.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:

2) آژانس مسافرتی تارا پرواز پارس شیراز

خدمات قابل دریافت: برگزاری و پیاده سازی سـفرهای داخلی، خارجی، طبیعتگردی

نقطه قوت: فروش بلیط های داخلی و خارجی و برگزاری تورهای محدود آسیایی

آدرس: شیراز، خیابان زند -جنب کوچه 36 (جنب هتل ارم)

تلفن تماس: 07132336929

آدرس وب‌سایت: https://taraparvazpars.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/taraparvaz/

3) آژانس مسافرتی سفرهای خاص اطلس شیراز

خدمات قابل دریافت: فروش پروازهای داخلی و خارجی کلیه ایرلاین ها، رزرو هتل در سراسر دنیا

نقطه قوت: اخذ ویزا، وقت سفارت، پیکاپ پاسپورت، گواهینامه بین المللی، ارائه خودرو توریستی همراه با تور لیدر مسلط به تمامی زبان ها در سراسر ایران، برگزار کننده تورهای نمایشگاهی سراسر دنیا

آدرس: شیراز، خیابان حکیمی نبش کوچه ۳ پلاک ۵۳ ساختمان سیمین طبقه اول واحد ۲

تلفن تماس: 07132351234

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

4) آژانس مسافرتی فرهنگ سیر پارس

خدمات قابل دریافت: تورهای داخلی و خارجی، صدور بلیت کلیه مسیرهای داخلی و خارجی، رزرو هتل

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: شیراز، بلوار پاسارگاد، نبش میدان پاسارگاد، طبقه فوقانی باجه شبانه روزی بانک ملت

تلفن تماس: 09177154149

آدرس وب‌سایت: http://www.farhangseir.com/

آدرس پیج اینستاگرام:

5) آژانس مسافرتی پاسارگاد سیر ایرانیان

خدمات قابل دریافت: بلیط و  تور های گردشگری از شیراز و  تهران به شهر های  بزرگ ایران و  اکثر کشور های جهان با ایرلاین های  مختلف داخلی و خارجی

نقطه قوت: چارتر نمودن پرواز های بسیاری از مسیر های  داخلی و خارجی و ارائه نمودن آن به آژانس های هواپیمایی شهر های  مختلف  کشور

آدرس: شیراز، خیابان عفیف آیاد جنب پارکینگ ستاره فارس ساختمان درسا طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۷۱۳۶۲۷۳۴۰۰

آدرس وب‌سایت: www.spir.ir

آدرس پیج اینستاگرام:

6) آژانس مسافرتی صفری پرواز

خدمات قابل دریافت: نمایندگی فروش کلیه خطوط هوایی داخلی و خارجی ،مجری حرفه ای تورهای اروپایی،مالزی،ترکیه،سریلانکا و….

نقطه قوت: ارائه سرویس های حمل و نقل و تور لیدرهای مسلط به زبان های مختلف، برنامه ریزی و اجرای تورهای دور ایران جهت مسافرین خارجی

آدرس: شیراز – خیابان جمال الدین اسد آبادی(پوستچی) – روبه روی بیمه آسیا

تلفن تماس: 07132303624

آدرس وب‌سایت: http://safari724.com

آدرس پیج اینستاگرام:

7) آژانس مسافرتی حقا گشت شیراز

خدمات قابل دریافت: رزرو پروازهای خارجی و داخلی، رزرو هتل های خارجی و داخلی، تورهای مسافرتی

نقطه قوت: بیمه مسافرتی، اخذ ویزا

آدرس: شیراز – ابتدای بلوار چمران – جنب پمپ بنزین ابیوردی

تلفن تماس: 07136277444

آدرس وب‌سایت: http://a2ztravel.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/haghagashtshiraz/

8) آژانس مسافرتی پرسپولیس گشت پارسه

خدمات قابل دریافت: بلیط هواپیما خارجی و داخلی، رزرو هتل داخلی و خارجی، بلیط اتوبوس، رزرو تور

نقطه قوت: بیمه مسافرتی

آدرس: شیراز – خیابان قصرالدشت ، چهارراه سینما سعدی ، ابتدای 20متری ، مجتمع تجاری زر ، طبقه اول ولحد

تلفن تماس: 09171017093 – 07132303095

آدرس وب‌سایت: https://perspolisgasht.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/psafar1/

9) آژانس مسافرتی گشت تور

خدمات قابل دریافت:  تورهای ویژه جهان گردی ،تورهای ویژه توریست های ورودی ،تورهای ویژه شیرازگردی

نقطه قوت: ارائه ویزا، ترانسفر فرودگاهی و زمینی

آدرس: شیراز خیابان فردوسی – حد فاصل خیابان رودکی و سعدی – ساختمان گشت تور

تلفن تماس: 07132235560-07132236542

آدرس وب‌سایت: https://gashttour.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:

10) آژانس مسافرتی دراک

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط های خارجی و داخلی کلیه ایرلاین ها , فروش تور های خارجی و داخلی ,برگزاری  تورهای ورودی از اقصی نقاط دنیا

نقطه قوت: صدور ویزا

آدرس: شیراز ، خیابان فلسطین ، حد فاصل چهار راه هدایت و حکیمی ، ساختمان نگار

تلفن تماس: 07132300699- 07132335450

آدرس وب‌سایت: http://derakagency.com/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/derakagency/

بهترین آژانس های مسافرتی کرج

1) آژانس مسافرتی پرواز نقره ای پارسیان

خدمات قابل دریافت: رزرو بلیط پرواز و قطار، برگزار کننده تورهای خارجی و داخلی، رزرو هتل

حتما بخوانید:  ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ویزای ساب کلاس 188

نقطه قوت: ارائه ویزا

آدرس: کرج رجائی شهر خیابان آزادی نرسیده به داریوش بالای بانک قوامین

تلفن تماس: 02634449642

آدرس وب‌سایت: https://www.etours.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/parvaz_noghrei/?hl=en

2) آژانس مسافرتی سفر نیلی

خدمات قابل دریافت: رزرو بلیط داخلی / خارجی ، برگزاری تورهای داخلی / خارجی ،رزرو هتل در سراسر دنیا

نقطه قوت: اخذ ویزا کشورهای مختلف

آدرس:  البرز – کرج – بلوار ارم – پلاک 214 – طبقه 1 – واحد 1

تلفن تماس: 02633321642

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

3) آژانس مسافرتی سفر سلامت پردیس

خدمات قابل دریافت:صدور بلیط پرواز های داخلی و خارجی، برگزاری انواع تور های داخلی و خارجی، صدور بلیط قطار، رزرو هتل و اماکن اقامت یدر اقصی نقاط جهان

نقطه قوت:   اخذ انواع ویزا

آدرس: کرج،خیابان دانشکده،روبروی کتابخانه امیر کبیر

تلفن تماس: 02632239813

آدرس وب‌سایت: www.sstrav.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/signatureservicetravel/

4) آژانس مسافرتی چیستا سفر رو

خدمات قابل دریافت: رزرواسیون هتل، پرواز های داخلی و خارجی در تمام مسیر ها

نقطه قوت: بیمه مسافرتی، انجام کلیه امور فرودگاهی، اخذ ویزا

آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت، نبش کوچه معینی، پلاک 2، واحد 1

تلفن تماس: 0263446443

آدرس وب‌سایت: http://www.isafarro.com

آدرس پیج اینستاگرام:

5) آژانس مسافرتی نگین گشت البرز

خدمات قابل دریافت: ارائه بلیط هواپیما، هتل های ارزان قیمت ، تورهای مسافرتی و تورهای ارزان  لحظه آخری

نقطه قوت: خدمات اخذ ویزا، بیمه مسافرتی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار ماهان – بین خیابان سنبل و فتوح – پلاک 36

تلفن تماس:  02634483124

آدرس وب‌سایت:  www.negingasht.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/negingashttours/

6) آژانس مسافرتی آسمان مرمرین گلستان

خدمات قابل دریافت: صدور و فروش بلیط کلیه خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی، برگزاری تخصصی تورهای مسافرتی خروجی، مجری تخصصی تورهایه ورودی

نقطه قوت: اخذ ویزای کشورهای آسیای میانه و سایر کشورها،اخذ ویزایه ورودی ایران جهت میهمانان خارجی

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای مطهری، بین کوی جهان و فرهنگ و پارک لادن

تلفن تماس: ۷۳-۳۴۴۰۸۱۷۱، ۰۳-۳۴۲۰۴۰۰۲ (۰۲۶)

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

7) آژانس مسافرتی شب پرستاره البرز

خدمات قابل دریافت: تورهای لحظه آخری داخلی و خارجی بلیط کلیه خطوط هواپیمایی رزرو هتل

نقطه قوت:  اخذ ویزای توریستی، تجاری و تحصیلی بیمه مسافرتی

آدرس:  کرج، بلوار طالقانی شمالی – نرسیده به آزادگان- رو به روی خیابان مدنی – ساختمان 110

تلفن تماس:  02632225030

آدرس وب‌سایت: http://porsetareh.com/

آدرس پیج اینستاگرام:

8) آژانس مسافرتی ظفرسیرامیرکبیر

خدمات قابل دریافت: برگزاری تورهای داخلی و خارجی و چند روزه، رزرو هتل و پرواز در سراسر دنیا

نقطه قوت: اخذویزا در کمترین زمان

آدرس: کرج خیابان شهید بهشتی ابتدای فروغی نیم طبقه هتل امیرکبیر

تلفن تماس: 02132212060

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

9) آژانس مسافرتی گلشهر گشت البرز

خدمات قابل دریافت: تورهای داخلی و خارجی، رزواسیون آنلاین هتل در سراسر ایران و جهان، ارائه خدمات VIP , CIP ، اجرا و پشتیبانی تورهای مورد نیاز شرکت‌ها و ارگان‌ها، رزرو بلیط هواپیما_قطار_اتوبوس

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: کرج – بلوار سرداران – چهاراه پونه – جنب داروخانه – ساختمان آتیه – طبقه دوم

تلفن تماس:  02633550909

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/golshahr_gasht_alborz/

10) آژانس مسافرتی شباهنگ آسمان بدون مرز

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط کلیه ایرلاینهای داخلی و خارجی مشاوره کلیه خدمات توریستی ،پروازی و فرودگاهی ارائه خدمات CIP فرودگاهی برگزار کننده تورهای جهانگردی به صورت انفرادی و گروهی

نقطه قوت:  اخذ ویزای کشورها صدور بیمه نامه های مسافرتی

آدرس: کرج-خیابان شهید بهشتی-روبروی بازار بزرگ ملاصدرا- ساختمان پردیس-طبقه سوم-واحد 302

تلفن تماس: 02634496470

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

بهترین آژانس های مسافرتی اصفهان

1) آژانس مسافرتی آوازه اصفهان گشت

خدمات قابل دریافت: صدور بلیط داخلی و خارجی

نقطه قوت: خدمات ویزا، بیمه مسافرتی

آدرس: اصفهان- چهارراه آپادانا-جنب بانک تجارت

تلفن تماس: ۰۳۱۳۶۴۱۱۳۶۰

آدرس وب‌سایت:  www.avazehtravel.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/avazehtravel/

2) آژانس مسافرتی گردشگری راد

خدمات قابل دریافت: صدوز بلیط ، برگزارکننده انواع تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت: صدور ویزا،ترانسفر،راهنما،بیمه،مترجم به زبان های انگلیسی،فرانسوی،چینی،آلمانی و…

آدرس: اصفهان پل فلزی ابتدای بوستان سعدی-روبروی مرکز صدا و سیما شرکت گردشگری راد

تلفن تماس:  03136250081

آدرس وب‌سایت: www.radtourism.co

آدرس پیج اینستاگرام:

3) آژانس مسافرتی جهان پرواز آسان

خدمات قابل دریافت:فروش بلیط کلیه ی شرکتهای هوایمایی خارجی در داخل و خارج کشور ، فروش بلیط کلیه شرکت های داخلی، اجرای تور های خارجی به صورت انفرادی و گروهی ، اجرای تور های داخلی

نقطه قوت: صدور بیمه مسافرتی ، اخذ ویزا

آدرس: اصفهان خیابان شریعتی ،روبروی اورژانس نبش کوچه ی کسایی

تلفن تماس: 03131312030

آدرس وب‌سایت: www.jahanparvaz.com

آدرس پیج اینستاگرام:

4) آژانس مسافرتی آسوده پرواز اصفهان

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط هواپیماهای داخلی و بین المللی، برگزار کننده تور، رزرو هتل

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: اصفهان ،میدان آزادی،خیابان هزار جریب،شماره 120

تلفن تماس: 03116688860

آدرس وب‌سایت:  www.asoudehtravel.com

آدرس پیج اینستاگرام:

5) آژانس مسافرتی اسپادانا گشت آرمین

خدمات قابل دریافت: مجهز به سیستم های رزرواسیون پروازهای داخلی و بین المللی- قطار و اتوبوس- رزرو هتل در ایران و کلیه کشورها،  برگزاری تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: اصفهان ،هشت بهشت غربی ،چهارراه ملک،ساختمان اسپادانا.

تلفن تماس:  03112646061

آدرس وب‌سایت:  www.spadanatravel.com

آدرس پیج اینستاگرام:

6) آژانس مسافرتی پرندیس ( سیر سپاهان )

خدمات قابل دریافت: صدور کلیه بلیط های داخلی و بین المملی ،مجری مستقیم تورهای خارجی،

نقطه قوت:

آدرس: اصفهان ،خیابان چهار باغ خواجو،مقابل بانک صادرات شماره 242

تلفن تماس: 03112733370

آدرس وب‌سایت: www.parandistravel.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/parandistravel/

7) آژانس مسافرتی شکیبا

خدمات قابل دریافت:  تهیه بلیط هواپیما و قطار داخلی و خارجی، رزرو هتل داخلی و خارجی، برگزاری تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت:  اخذ ویزا، تعیین وقت سفارت

آدرس: اصفهان ،دروازه شیراز ،خیابان سعادت آباد پلاک 72

تلفن تماس:  03116618619

آدرس وب‌سایت:  www.shakiba.com

آدرس پیج اینستاگرام:

8) آژانس مسافرتی فرود اصفهان

خدمات قابل دریافت:فروش پرواز داخلی و خارجی، کامل‌ترین سیستم جستجوی بلیط‌های سیستمی و چارتر

نقطه قوت: امکان رزرو و خرید بلیط را در کمترین زمان ممکن

آدرس: اصفهان ،خیابان توحید،حد فاصل مهرداد و شریعتی روبروی بانک سامان مجتمع گلدیس

تلفن تماس: 03116291370

آدرس وب‌سایت: www.foroudtravel.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/travelchi.co/

9) آژانس مسافرتی مینای نقش جهان

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط هواپیما_قطار_اتوبوس ، رزرو هتل های داخلی و خارجی، مجری تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت: اخذ ویزا، بیمه مسافرتی

آدرس: اصفهان ،چهارراه حکیم نظامی،ابتدای نظر غربی،پلاک 38

تلفن تماس: 03116265777

آدرس وب‌سایت: www.minatravel.com

آدرس پیج اینستاگرام:

10) آژانس مسافرتی نسیم بهشت اصفهان

خدمات قابل دریافت: دارای سهمیه کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی ، مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت:  صدور ویزا سراسر جهان . وقت سفارت کلیه کشورها

آدرس:  اصفهان ،چهار باغ خواجو،نبش خیابان شهدای خواجو (نیریز).

تلفن تماس: 03112748008

آدرس وب‌سایت: nbe24.ir

آدرس پیج اینستاگرام:

بهترین آژانس های مسافرتی تبریز

1) آژانس مسافرتی ائل پرواز

خدمات قابل دریافت: خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی ، خرید بلیط اتوبوس و قطار ، رزرو هتل داخلی و خارجی، برگزاری تور

نقطه قوت: پرواز داخلی و خارجی

آدرس: تبریز – اول جاده ائل گلی – بالاتر از هتل شهریار – پلاک 1

تلفن تماس: 04113338666

آدرس وب‌سایت: http://elparvaz.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:

2) آژانس مسافرتی آترو گشت

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط هواپیمایی های داخلی و خارجی ،رزواسیون هتل در سراسر جهان ، اجرای سمینارهای تحصصی داخلی و خارجی، برگزاری تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت: اخذ ویزای کلیه کشورهای، مجری تخصصی تورهای نمایشگاهی در سراسر جهان

آدرس:  تبریز ، خیابان امام ،روبروی مسجد کبود, پلاک 102

تلفن تماس: 04115574042

آدرس وب‌سایت: http://atrotravel.com/

آدرس پیج اینستاگرام:

3) آژانس مسافرتی به پرواز تبریز

خدمات قابل دریافت: بلیط های داخلی و خارجی تمام مسیرها، امکان رزرو هتل داخلی و خارجی

نقطه قوت: امکان استرداد بلیط

آدرس: تبریز- خیابان امام- بالاتر از مسجد کبود- روبروی مجتمع تجاری ابریشم- پلاک 239

تلفن تماس:  04135543726

آدرس وب‌سایت:  BEHPARVAZ.IR

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/behparvaz/

4) آژانس مسافرتی پرقو

خدمات قابل دریافت: نمایندگی فروش تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای مختلف داخلی و خارجی، رزرواسیون هتل در ایران و سراسر جهان بصورت آنلاین

نقطه قوت: خدمات اخذ ویزای ایران برای میهمانان خارجی ،ارائه خدمات حمل و نقل با وسائط نقلیه مختلف

آدرس:  تبریز-کمربندی میانی-چهارراه بهشتی -آژانس مسافرتی پر قو

تلفن تماس: 04115411342

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

5) آژانس مسافرتی آذر پرواز

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط کلیه خطوط هوائی و قطار شرکت رجاء ،نمایندگی فروش و رزرو هتل ، اجرای تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: تبریز ،خیابان شریعتی جنوبی ،روبروی خلیفه گری،جنب بانک رفاه شماره 129/1

تلفن تماس: 04115538580

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

6) آژانس مسافرتی فلامینگو پرواز

خدمات قابل دریافت: صدور بلیت کلیه ایرلاین‌های داخلی و خارجی، رزرو هتل ،برگزاری تورهای گروهی و متنوع در کشورهای مختلف

نقطه قوت: خدمات صدور بیمه نامه مسافرتی ،صدور گواهینامه بین المللی رانندگی

آدرس: تبریز ،خیابان ولیعصر،بین فلکه بارنج و ایرداک نبش خیابان فروغ پلاک 2

تلفن تماس: 04113322727

آدرس وب‌سایت: www.flamingoparvaz.ir

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/flamingoparvaz/

7) آژانس مسافرتی ستاره شرق آذرگشت

خدمات قابل دریافت: برگزارکننده تورهای داخل و خارج کشور، رزرواسیون هتل در داخل و خارج کشور

نقطه قوت:  اخذ ویزای کلیه کشورها اخذ گواهی نامه بین المللی

آدرس: تبریز-چهاراه منصور-مجتمع تجاری ایپک- ط2 – واحد227

تلفن تماس: 04133378583

آدرس وب‌سایت: STSTOUR.COM

آدرس پیج اینستاگرام:

8) آژانس مسافرتی آذربایجان سیر سهند

خدمات قابل دریافت: بلیط شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی، تورهای داخلی و خارجی ، رزرو هتل

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: تبریز ،خیابان طالقانی،خیابان ارگ جدید نبش کوچه یوشاری همکف پلاک 158

تلفن تماس:  04115548051

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

9) آژانس مسافرتی  آذر گشت ملکی

خدمات قابل دریافت: بزرگترین و معتبرترین مرجع خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی ، خرید آنلاین بلیط از طریق اپلیکیشن

نقطه قوت: استرداد آنلاین بلیط هواپیما ، خرید آنلاین بیمه مسافرتی

آدرس:  تبریز ،خیابان ولیعصر،فلکه بزرگ،جنب بانک صادرات.

تلفن تماس: 04113333177

آدرس وب‌سایت: https://www.azarbilit.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/malekitour/

10) آژانس مسافرتی ستراپ پرواز

خدمات قابل دریافت: ارائه خدمات مسافرت هوایی و گردشگری ( داخلی و خارجی)، رزرو هتل در داخل و خارج از کشور، مجری مستقیم تور داخلی و خارجی

نقطه قوت:  بیمه مسافرتی، صدور ویزای مسافرتی و توریستی ،زمان سفارت

آدرس: تبریز،ولیعصر، خیابان سعدی ،نبش خیابان رازی

تلفن تماس: 04133333311

آدرس وب‌سایت: https://satrapparvaz.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:

بهترین آژانس های مسافرتی قم

1) آژانس مسافرتی ژورک آسمان

خدمات قابل دریافت:  اجرای تور های خارجی و داخلی، رزرو هتل

نقطه قوت: اخذ ویزای ایران و  کشور های خارجی

آدرس: قم- 55 متری عمار یاسر نبش کوچه 37

تلفن تماس: 02537707485

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

2) آژانس مسافرتی آی سودا زرین

خدمات قابل دریافت: رزرو بلیط کلیه نقاط دنیا، رزروراسیون آنلاین هتل در سراسر دنیا، برگذار کننده ی تور

نقطه قوت: اخذ ویزا کشورهای آسیایه میانه و سایر نقاط، نماینده انحصاری صدور بلیط کشتی، گواهینامه بین المللی

آدرس: قم- میدان رسالت- بعد از زیر گذر عطاران- روبروی کوچه 16(مسجد ولیعصر)

تلفن تماس: 02532902700

آدرس وب‌سایت: https://isoodaqom.com/

آدرس پیج اینستاگرام:

3) آژانس مسافرتی بهگشت آریایی

خدمات قابل دریافت: بهترین ارائه دهنده انواع تورهای گردشگری زیارتی سیاحتی و نمایشگاهی در ایران و سراسر دنیا بهترین نرخ تور بلیت

نقطه قوت: خدمات ویزا رزرو هتل در سراسر دنیا

آدرس:  قم خیابان انقلاب (چهارمردان ) ابتدای 45متری عمار یاسر سمت راست جنب بانک کشاورزی نرسیده به مسجد اهل بیت

تلفن تماس:  02537755630

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

4) آژانس مسافرتی نسیم آسمان قم

خدمات قابل دریافت: نمایندگی بلیت پرواز داخلی و خارجی ، برگزارکننده تورهای داخلی و خارجی، رزرواسیون هتل در ایران و اقصی نقاط جهان

نقطه قوت: اخذ ویزای ایران برای اتباع کلیه کشورها، گواهینامه بین المللی رانندگی ، صدور بیمه نامه مسافرتی

آدرس: قم خیابان انقلاب بین کوی 7 و 9 پلاک 215

تلفن تماس: 02537837700

آدرس وب‌سایت: https://nasimaseman.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/nasimtourism/

5) آژانس مسافرتی آبتین گشت آریا

خدمات قابل دریافت: خرید بلیط هواپیما / رزرو هتل / برگزاری تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: قم 45متری صدوق نبش فلکه میرقیصری پلاک 20

تلفن تماس: 02532930002

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

6) آژانس مسافرتی شاهین سیر قم

خدمات قابل دریافت:  ارائه دهنده پروازهای داخلی و خارجی،  تورهای داخلی و خارجی ،صدور قطار

نقطه قوت: اخذ ویزا و هتل

آدرس: قم ،بلوار امین،شماره 146

تلفن تماس:  02512908081

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

7) آژانس مسافرتی مهراس گشت سرزمین رویایی

خدمات قابل دریافت: پرواز داخلی و خارجی تور داخلی و خارجی رزرو هتل داخلی و خارجی

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: قم 55متری عمار یاسر روبرو پاساژ الزهرا ساختمان غدیر آژانس مسافرتی مهراس گشت سرزمین رویایی

تلفن تماس:02537758900 – 02537142

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

8) آژانس مسافرتی جبروت

خدمات قابل دریافت: فروش بلیت کلیه خطوط هوایی داخلی و خارجی، مجوز فروش بلیت قطارهای مسافری، رزرو هتل در ایران و سراسر دنیا

نقطه قوت: اخذ ویزا ،بزرگترین مجری تورهای یکروزه ایرانگردی تنها مجری تورهای ورودی در استان قم برگزارکننده برتر نمایشگاههای تجاری و اقتصادی و گردشگری

آدرس: قم خیابان سمیه- کوچه سمیه ۸- بلوار سمیه پلاک ۱۲۸ – طبقه هم کف

حتما بخوانید:  شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا چیست؟ | چگونه ویزای تحصیلی کانادا را بگیریم؟ (2021)

تلفن تماس: 02537832127

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

9) آژانس مسافرتی راهیان سیر اطمینان قم

خدمات قابل دریافت: کلیه تورهای داخلی و خارجی کلیه بلیط های داخلی و خارجی تورهای قم گردی رزرو کلیه هتلهای قم

نقطه قوت: پرواز داخلی و خارجی

آدرس: قم ، خیابان انقلاب ، بین کوچه 20 و 22

تلفن تماس: 02537750613

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

10) آژانس مسافرتی زرین گشت

خدمات قابل دریافت: تورهای داخلی و خارجی ، تهیه بلیط هواپیما قطار اتوبوس

نقطه قوت:

آدرس: قم، بلوار هفت تیر, نرسیده به کوچه 59

تلفن تماس: 02516610111 – 02536606444

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

بهترین آژانس های مسافرتی یزد

1) آژانس مسافرتی سفرهای رادینا

خدمات قابل دریافت: برگزاری تور و ارائه کلیه خدمات گردشگری به گردشگران ورودی به ایران ،رزرو هتل و هر نوع وسیله نقلیه در یزد

نقطه قوت:صدور بیمه مسافرتی ، تمدید ویزا ورودی گردشگران

آدرس: بلوار شهید صدوقی، کوچه 47 (پل نواب)، نبش کوچه نهم پاسدار، پلاک 50

تلفن تماس: 03537283090

آدرس وب‌سایت:  gotoyazd.com

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/gotoyazd/

2) آژانس مسافرتی مینیاتور

خدمات قابل دریافت: فروش کلیه تورهای داخلی و خارجی، انواع خدمات صدور بلیت و رزرو هتل

نقطه قوت: صدور ویزا بدون واسطه

آدرس: یزد، خیابان امام، روبروی شاهزاده فاضل، هتل والی

تلفن تماس: 36272080 035

آدرس وب‌سایت: https://miniyatour.com/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/miniyatour/

3) آژانس مسافرتی ارم سیر

خدمات قابل دریافت: بلیط هواپیما داخلی و خارجی، خدمات رزرو آنلاین هتل،

نقطه قوت: پرداخت کمترین هزینه در صورت لغو بلیط

آدرس:  یزد – خیابان کاشانی – جنب سازمان آب

تلفن تماس: 36239000-035

آدرس وب‌سایت: https://eram24.com/

آدرس پیج اینستاگرام:

4) آژانس مسافرتی آنی گشت ایساتیس

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط قطار، هواپیما، و مجری تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت:اخذ ویزا

آدرس: یزد، بلوار شهید بهشتی، روبروی کمیته امداد

تلفن تماس: 37245312 (035)

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

5) آژانس مسافرتی پردیس گشت شرق

خدمات قابل دریافت: صدور بلیت کلیه شرکت های هواپیمایی ( داخلی و خارجی ) ،صدور و رزرو بلیت قطارهای مسافری رجاء ،رزرو هتل در داخل و خارج از کشور، برگزاری تورهای داخلی ، خارجی و نمایشگاهی ،

نقطه قوت: اخذ ویزا ، برگزاری تورهای کویرنوردی ، شتر سواری ، ییلاقی و…

آدرس: یزد، صفائیه، میدان اطلسی، ابتدای بلوار دانشگاه ،پلاک 56

تلفن تماس: ۰۳۵۳۸۲۶۹۳۰۰

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

6) آژانس مسافرتی تاجیک تور

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط هواپیما، قطار و مجری تورهای داخلی و خارجی

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: یزد، خیابان انقلاب، روبروی کوی کسنویه

تلفن تماس: 35232500 (035)

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

7) آژانس مسافرتی هامان سیر

خدمات قابل دریافت:  فروش بلیط هواپیما –  قطار و برگزاری تورهای ایرانگردی – یزد گردی – شتر سواری و رالی کویری (سافاری)

نقطه قوت: این شرکت بصورت شبانه روزی بوده ، صدور و استرداد  بلیط هواپیمای داخلی و خارجی و چارتری بصورت غیر حضوری امکان پذیر می باشد .

آدرس:  یزد ، تفت ، خیابان ایت اله کاشانی – روبروی پل سلطان آباد

تلفن تماس: 03526222260

آدرس وب‌سایت: http://hamanseir724.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:

8) آژانس مسافرتی کاروان سالار کویر یزد

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط کلیه خطوط داخلی و خارجی ،اجرای تورهای داخلی و خارجی، اجرای تورهای زیارتی، رزرو اسیون هتل در داخل و خارج از کشور ،نماینده فروش بلیت قطارهای مسافربری داخلی، شرکت های رجا، جوپار و غیره

نقطه قوت: ارائه خدمات ویزا، صدور گواهینامه رانندگی بین المللی ،صدور پلاک ترانزیت بین المللی

آدرس: یزد، صفائیه، خیابان ارشاد اسلامی، چهارراه مسجدالرضا، پلاک 212

تلفن تماس: 03518240014

آدرس وب‌سایت: http://caravansalar.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:

9) آژانس مسافرتی سهیل

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط هوایی (داخلی و خارجی)،  فروش تورهای داخلی و خارجی، نمایندگی فروش قطارهای مسافرتی

نقطه قوت:  اخذ ویزای کشورهای مختلف

آدرس: یزد، بلوار شهید پاکنژاد، بعد از هتل بهاره، جنب کوچه 46، پلاک788

تلفن تماس: 03515254961

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

10) آژانس مسافرتی یزد سیر

خدمات قابل دریافت: ارائه بلیط هواپیما در کلیه مسیرها،  ارایه بهترین قیمت برای انواع قطار

نقطه قوت: امکان استرداد آنلاین

آدرس: یزد، خیابان شهید مطهری، روبروی هواپیمائی هما

تلفن تماس: 37242314-035

آدرس وب‌سایت: https://yazdseir.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/wpzoom/

بهترین آژانس های مسافرتی بندرعباس

1) آژانس مسافرتی نگاه بندر

خدمات قابل دریافت: انجام خدمات گردشگری ، چارتر هواپیمایی ، در اختیار قرار دادن انواع خودرو های vip ، چارتر شناورهای دریایی ، رزرو هتل در بندرعباس و قشم و ارایه دهنده تورهای خارجی

نقطه قوت: تهیه ویزا ،ارایه دهنده تورهای جزایر خلیج فارس و تورهای ویژه غواصی

آدرس:شعبه یک : بندرعباس، بلوار امام موسی صدر شمالی، ساختمان پاداش ۲

شعبه دو : بندرعباس، بندر شهید حقانی

تلفن تماس: 07612251796 ، 07612251797

آدرس وب‌سایت:  www.negah-bandar.com

آدرس پیج اینستاگرام:

2) آژانس مسافرتی آینده سفر آسیا

خدمات قابل دریافت: خرید آنلاین بلیط هواپیما چارتر کلیه خطوط هواپیمایی کشور – بلیط چارتر کلیه مسیرها، مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی ،رزرو اقامتگاه

نقطه قوت: اخذ انواع ویزا ، بیمه مسافرتی

آدرس: بندرعباس – خیابان سید جماالدین اسد آبادی – چهارراه فاطمیه

تلفن تماس: 07632213101 | 07632213102 | 07632213103

آدرس وب‌سایت: http://www.asa747.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/asa_travelagency/

3) آژانس مسافرتی ستارگان سیر

خدمات قابل دریافت: نمایندگی کلیه خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی و راه آهن، رزرو تورهای داخلی و خارجی،

نقطه قوت: سیستم نمایش و فروش کلیه پرواز های سیستمی و چارتری ایران کلیه مسیرهای پروازی

آدرس: بندرعباس-شهرک مروارید-مجتمع تجاری مروارید

تلفن تماس: 07632580466

آدرس وب‌سایت: http://setareganseir.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:

4) آژانس مسافرتی خلیج فارس سیر

خدمات قابل دریافت: ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری سیستم فروش پروازهای سیستمی و چارتری،  خرید بلیط هواپیما،قطار و رزرو تور

نقطه قوت: کنسل کردن بلیط در صورت نیاز

آدرس: بندرعباس- خیابان امام خمینی-سه راه دلگشا

تلفن تماس: 07612242800

آدرس وب‌سایت: http://khfs.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:

5) آژانس مسافرتی گامرون سیر بندر

خدمات قابل دریافت: برنامه ریزی و برگزاری تورهای خروجی، رزرو هتل در سراسر جهان ، رزرو پرواز به همه نقاط  و تمام امور مربوط به گردشگری

نقطه قوت: ارائه بیمه های مسافرتی،  گامرون با ایجاد و توسعه سایت اینترنتی خود، امکان رزرو هتل و پروازهای داخلی و بین المللی را در همه ساعات شب و روز فراهم آورده است

آدرس: بندرعباس ، بلوار آیت اله طالقانی (ساحلی) ، روبروی کتابخانه شهدا

تلفن تماس: 07632229096

آدرس وب‌سایت: http://www.gamronseir.com/

آدرس پیج اینستاگرام:

6) آژانس مسافرتی کهکشان سفر جنوب

خدمات قابل دریافت: تهیه بلیط برای مسافرتهای خارجی و داخلی توسط کلیه خطوط هوایی و قطارهای مسافربری و کشتی اجرای مستقیم تورهای گردشگری داخلی و خارجی مرکز رزرواسیون هتل در داخل و خارج از ایران

نقطه قوت:  اخذ ویزای توریستی برای اکثر کشورها تحویل بلیط و ارائه خدمات ویژه به مسافرین در محل کار و منزل بصورت رایگان ارائه خدمات CIP بیمه مسافرتی

آدرس: بندرعباس ، بلوار دانشگاه ، نبش دانشگاه 2 ، آژانس مسافرتی کهکشان سفر جنوب

تلفن تماس: 07633689105

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

7) آژانس مسافرتی قشم گشت

خدمات قابل دریافت: صدور بلیط های داخلی و خارجی، برگزار کننده تورهای داخلی و خارجی و نمایندگی کانون اتومبیل و جهانگردی

نقطه قوت: نمایندگی کل هواپیمایی ماهان در استان

آدرس: بندرعباس خیابان امام خمینی بین سه راه دلگشا و میدان شهدا

تلفن تماس: 07632240360,32240361,32240362

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/gheshm_gasht/

8) آژانس مسافرتی ضرغام سیر بندر

خدمات قابل دریافت: فروش بلیط پروازهای داخلی و خارجی ، تور داخلی و خارجی ، فروش بلیط قطار و کشتی

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: بندرعباس -میدان شهدا-ساختمان صدرا

تلفن تماس: 07633514810

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

9) آژانس مسافرتی سواحل سیر سپهر

خدمات قابل دریافت: رزرواسیون بلیط های پرواز داخلی و خارجی به صورت آنلاین ، انواع تورهای گردشگری بیرون مرزی و درون مرزی

نقطه قوت: خرید آنلاین پروازهای سیستمی و چارتری

آدرس: بندر عباس – گلشهر شمالی – بلوار مصطفی خمینی-خیابان شلمچه – نبش فروزان 6

تلفن تماس: 07633687783 – 07633663037

آدرس وب‌سایت: http://savahelseir.com/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/ssptourism/

10) آژانس مسافرتی سفرهاى بستکى

خدمات قابل دریافت: برگزار‌ کننده مستقیم تورهای‌ خارجی با‌ خدمات ویژه، رزرو هتل در سراسر جهان

نقطه قوت: صدور ویزای کشورهای مختلف، اخذ اقامت (کشورهای امارات، عمان و کانادا)، مهاجرت، سرمایه گذاری، مسافرت و تحصیل در خارج از کشور، موضوعاتی هستند که این شرکت بصورت تخصصی ارائه می کند.

آدرس: بندرعباس – شهر نمایش – خیابان امام خمینی- ساختمان تجاری عرفان – طبقه ۴- واحد ۴۹

تلفن تماس: ۳۳۰۷۰ ۰۷۶

آدرس وب‌سایت: https://bastakitravels.com/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/bastakitravels/

بهترین آژانس های مسافرتی کرمانشاه

1) آژانس مسافرتی کیامهر

خدمات قابل دریافت:برگزاری تورهای داخلی و خارجی ، رزرو و صدور بلیت کلیه خطوط هوایی داخلی و خارجی ، رزرو و صدور بلیت کلیه خطوط هوایی داخل اروپا ،رزرو و صدور بلیت کلیه قطارهای مسافرتی ، رزرواسیون هتل در تمام نقاط ایران و جهان ، مجری تورهای ورودی( سیاحتی ،زیارتی،تجاری، فرهنگی ، ورزشی و تخصصی)

نقطه قوت:خدمات اخذ ویزای ورود به ایران جهت میهمانان خارجی ، خدمات اخذ ویزای کشورهای امارات ،چین ، تایلند، برزیل ،آفریقاجنوبی و… ، خدمات اخذ وقت و پیکاب پاسپورت به سفارتهای آمریکا ،کانادا، انگلیس و انجام امور پزشکی ، صدور بیمه نامه های مسافرتی ، تهیه اتوبوس دربستی برای تمام نقاط ایران ، استفاده از راهنمایان متخصص و متعهد محلی

آدرس: کرمانشاه-بلوار شهیدبهشتی، سه راه 22 بهمن روبروی هواپیمایی هما پلاک507

تلفن تماس:  38221033- 083

آدرس وب‌سایت: http://kiyamehrtravel.com/fa

آدرس پیج اینستاگرام:

2) آژانس مسافرتی هورین گشت ایرانیان

خدمات قابل دریافت: تورهای داخلی وخارجی ،کرمانشاه گردی/ایران گردی/جهان گردی

نقطه قوت:

آدرس:کرمانشاه – چهارراه بسیج – نبش خ ارشاد – جنب بانک رسالت – ساختمان قوام پور

تلفن تماس: 08338214768

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/hoorin_gasht20/

3) آژانس مسافرتی سینا گشت

خدمات قابل دریافت: کامل‌ترین سیستم جستجوی بلیط‌های سیستمی و چارتر ، امکان رزرو و خرید بلیط پرواز داخلی و خارجی در کمترین زمان ممکن ،رزرو هتل داخلی و خارجی ، امکان خرید بلیط قطار و اتوبوس

نقطه قوت:  امکان استرداد آنلاین ،بیمه مسافرتی

آدرس: کرمانشاه ، بلوار شهید بهشتی، سه راه 22 بهمن، جنب جهاد دانشگاهی ،دفتر هواپیمایی سینا گشت

تلفن تماس: 08338213986 – 09185941430

آدرس وب‌سایت: https://sina-gasht.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/sinagasht/

4) آژانس مسافرتی نامیا سفر ماد

خدمات قابل دریافت: صدور بلیط کلیه ایرلاین های داخلی وخارجی ،مجری تورهای داخلی وخارجی،لحظه آخری،طبیعت گردی

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: کرمانشاه، چهارراه سی متری، دوم ، برج آراد، طبقه دوم، واحد ۵ ، آژانس مسافرتی نامیا سفر ماد

تلفن تماس: 08338104001

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/namiyasaafar_mad/

5) آژانس مسافرتی شهرزاد سفیر

خدمات قابل دریافت: فروش کلیه پرواز های سیستمی و چارتری ایران کلیه مسیرهای پروازی

نقطه قوت:

آدرس: کرمانشاه_۳۰متری دوم به سمت تعزیرات_روبه روی مبل تشریفات_نیم طبقه اول برج آراد

تلفن تماس: ۰۸۳۱۸۳۶۶۱۴۰

آدرس وب‌سایت: http://www.safir360.com/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/kermanshah_safir/

6) آژانس مسافرتی سکا گشت

خدمات قابل دریافت: رزرو بلیط هواپیما در کلیه مسیرهای داخلی رزرو پروازهای چارتر رزرو بلیط قطار و نماینده فروش کلیه قطارهای مسافربری ، مجری تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ،رزرو هتل

نقطه قوت: اخذ ویزا

آدرس: شهرستان  هرسین ، چهارراه کاشانی ، خیابان شهید اشرفی اصفهانی ، بالاتر از تالار معلم ، آژانس مسافرتی سکا گشت

تلفن تماس: 08345130553

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

7) آژانس مسافرتی جهان راه شیری

خدمات قابل دریافت: فروش آنلاین بلیط چارتری و سیستمی با پایین ترین نرخ ممکن ، مجری تورهای خارجی و داخلی

نقطه قوت:

آدرس: کرمانشاه ، خیابان کسری،بالاتراز چهار راه ازادگان روبروی کلانتری ازادگان

تلفن تماس: 8337247585

آدرس وب‌سایت: http://jahanraheshiri.ir/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/jahanraheshiri/

8) آژانس مسافرتی اردیبهشت

خدمات قابل دریافت: برگزاری تورهای داخلی، خارجی و به طور اختصاصی تورهای طبیعت گردی برگزاری تورهای نمایشگاهی داخلی و خارجی

نقطه قوت: برگزاری تورهای آموزشی ویژه دانشجویان و هیئت علمی دانشگاهها

آدرس: کرمانشاه ، بلوار شهید بهشتی ، دانشکده علوم اجتماعی ، مرکز رشد واحدهای فناوری ، واحد 12 ، آژانس مسافرتی اردیبهشت

تلفن تماس: 08318390644

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

9) آژانس مسافرتی هخامنش باختر یکم

خدمات قابل دریافت: رزرو پرواز کلیه ایرلاینهای خارجی ،مجری مستقیم تورهای ترکیه ( استانبول ، آنتالیا ، کوش آداسی ) از کرمانشاه ،مجری مستقیم تورهای داخلی ایرانگردی، رزرو هتل آنلاین سراسر دنیا

نقطه قوت: اخذ ویزای کشورهای حوزه خلیج فارس و آسیای میانه

آدرس: کرمانشاه – 22 بهمن – بلوار نوبهار – نبش کوچه 113

تلفن تماس: 08338398501

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/hakhamanesh_bakhtar/

10) آژانس مسافرتی دفتر خاطرات

خدمات قابل دریافت: رزرو و صدور بلیط های داخلی و خارجی رزرو تورهای داخلی و خارجی ارایه تورها با کمترین قیمت موجود

نقطه قوت: اخذ ویزا، بیمه های مسافرتی

آدرس: کرمانشاه ، خیابان فردوسی ، پل چوبی ، جنب قنادی پانیذ ، مجتمع باران ، طبقه اول ، واحد 3 ، آژانس مسافرتی دفتر خاطرات

تلفن تماس: 08317201548 – 08317201549

آدرس وب‌سایت:

آدرس پیج اینستاگرام:

 

همان‌طور که در ابتدا گفتیم، این نوشته توسط تیم تولید محتوای موسسه رهپویان مهاجر تدوین شده است. رهپویان مهاجر، بخشی از هلدینگ رهپویان مهاجر آتی‌نگر است که در دو شاخه‌ی حقوقی و مهاجرتی فعالیت دارد. شاخه‌ی حقوقی این موسسه تحت عنوان رهپویان آتی‌نگر است. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات مهاجرتی نیز می‌توانید از پیج ایستاگرام ما بازدید نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

۳ پاسخ

    1. سلام دوست عزیز
      اگر منظورتان از ویزا، ویزاهای گردشگری مثل شینگن اروپا یا مولتی کاناداست، خیر؛ اما برای انواع ویزاهای اقامت در خدمت‌تون هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *