خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول

0

استانبول یکی از زیباترین شهر های ترکیه است که عموما افراد زیادی به دلایلی مشخص به این کشور مهاجرت می کنند و قصد دارند ادامه زندگی خود را یکی از بهترین کشور ها سپری کنند. با این حال به دلیل ارتباط مناسبی که میان دولت ترکیه و ایران وجود دارد، اکثر ایرانیان ترکیه را برای مقصد نهایی مهاجرت خود انتخاب می کنند. با این حال قیمت خرید ملک در استانبول با توجه به عوامل و شرایطی که در این شهر وجود دارد متغییر است. اگر شما نیز قصد مهاجرت به ترکیه را دارید و می خواهید اطلاعات کاملی از قیمت و خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول به دست آورید در این مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با شهر استانبول

استانبول یکی از زیبا ترین و بزرگ ترین شهر های ترکیه با قدمتی 2500 ساله است. این شهر با برخورداری از آب و هوای بسیار مناسب و منحصر به فرد همواره به عنوان اولی نقطه سفر و مهاجرت برای اتباع خارجی انتخاب می شود. با این حال سفر به ترکیه که عموما بدون ویزا است می تواند تجربه لذت بخشی را برای شما تداعی سازد.

در این منطقه مناظر طبیعی، تاریخی و گردشگری بسیار قابل توجه ای وجود دارد که می تواند نظر شما را به خود جلب کند. از محبوب ترین و منحصر به فرد ترین بناهای تاریخی استانبول می توان به مساجد زیبای عثمانی اشاره نمود که با فرهنگ و تمدن این کشور عجین شده است و هر ساله گردشگران بسیار زیادی برای تماشای این بنا به استانبول سفر می کنند. البته این تنها پایان کار نیست بلکه مناطق دیدنی و گردشگری بسیار زیبایی در این شهر قرار گرفته است که از بحث مقاله ما خارج است.

اقامت در استانبول

عموما افرادی که به این منطقه سفر می کنند به دلایل مشخص قصد دارند تا اقامت این کشور را از طریق روش های قانونی به دست آورند. راه های اخذ اقامت ترکیه بسیار زیاد است اما یکی از راه های بسیار مناسب، خرید ملک است.

در ترکیه متاسفانه با خرید ملک دیگر خبری از اقامت دائم نیست اما در صورتی که بتوانید ملکی را به ارزش بیش از 250 هزار دلار خریداری کنید، اقامت دائم و شهروندی ترکیه به شما تعلق می گیرد. از این رو خیلی از افراد قصد دارند از این طریق شهروندی ترکیه را کسب کنند اما اطلاعات آن ها در این خصوص بسیار کم است.

با این حال در این قسمت قصد داریم به صورت تخصصی به معرفی و بررسی این موضوع بپردازیم و شما را با قیمت و خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول آشنا کنیم تا شما نیز بتوانید با خرید ملکی به ارزش بیش از 250 هزار دلار، شهروندی زیبای این کشور را به دست آورید.

خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول

قیمت و خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول

استانبول از محله ها و مناطق متفاوت و مختلفی تشکیل شده است که بهای خرید ملک، آپارتمان و… در آن ها بر اساس معیار هایی که وجود دارد کاملا متفاوت است. اکثر مناطقی که ایرانیان در حال حاضر در آن سکونت می کنند به دلیل هزینه های مناسب زندگی در آن منطقه، قیمت های مناسب تری نیز برای خرید ملک وجود دارد.

حتما بخوانید:  خرید خانه، آپارتمان و کاندو در کلگری

کیفیت زندگی در استانبول بسیار بالاست و این موضوع باعث شده است تا اکثر ایرانیان برای مهاجرت این کشور را انتخاب کنند. البته خرید ملک یکی از روش های مناسب برای اخذ اقامت دائم ترکیه است عموم افراد از این روش و با پرداخت حداقل 250 هزار دلار در ترکیه می توانند شهروندی ترکیه را به دست آورند.

بهترین منطقه استانبول برای خرید خانه کجاست؟

مناطق بسیار مختلف و متنوعی در استانبول وجود دارد که عموما می تواند به عنوان بهترین منطقه برای خرید خانه در استانبول انتخاب شود که این موضوع بستگی به بودجه، نوع منطقه جغرافیایی و… دارد. در حالت کلی قیمت مسکن روز به روز در حال تغییر و نوسان است با این حال می توان حتی در بهترین و بدترین مناطق ترکیه شاهد تفاوت قیمت ملک باشیم.

تفاوتی نمی کند که شما قصد خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول را داشته باشید! مهم ترین موضوعی که در این بخش وجود دارد این است که شما بتوانید از میان تمامی مناطقی که در استانبول وجود دارد، مناسب ترین، بهترین و ایده آل ترین آن را انتخاب کنید.

به عنوان مثال اکثر ایرانیانی که به ترکیه مهاجرت می کنند در منطقه هایی به نام های بیلیک دوزو یا اسنیوت ساکن می شوند چراکه هم هزینه زندگی در این مناطق بسیار مناسب بوده و همچنین قیمت نهایی خانه و ملک در آن منطقه ایده آل تر از باقی موارد است.

قیمت خانه در استانبول به تومان چقدر است؟

اگر شما استانبول را به عنوان مقصد نهایی تان انتخاب کرده اید برای شما بسیار حائز اهمیت است که قیمت خانه در استانبول به تومان چقدر است تا بتوانید قبل از سفر عملا برنامه های مالی خود را مدیریت کنید.

عموما نمی توان رقم ثبات و مناسبی برای این موضوع در نظر گرفت انا باید بدانید که استانبول از مناطق مختلفی تهیه و تشکیل شده است که هرکدام از این مناطق عموما به دلیل برخورداری از نوع و فرهنگ زندگی و همچنین وسعت می توان شاهد قیمت های متنوع ای در آن بود.

با این حال توصیه می کنیم حتما قبل از خرید خانه در استانبول ، حتما ابتدا موقعیت جغرافیایی آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید تا بتوانید مناسب ترین قیمت را برای آن پرداخت کنید. در حال حاضر (امروز 03 اسفند 99) هر لیر (واحد پول ترکیه) 3,623 تومان است. به عنوان مثال یک خانه 130متری در محله Bahçelievler استانبول حدوداً 2.318.000 می شود.

خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول

قیمت خرید ملک در استانبول

برای خرید ملک در استانبول عموما مناطق بسیار وسیعی وجود دارد و شما می توانید متناسب با نوع بودجه خود، انتخاب به خرید ملک کنید. با این حال قیمت خرید ملک در استانبول به عواملی نظیر موقعیت جغرافیایی، نوع ملک، میزان قدمت و عمر آن، طراحی و دیزاین و… بستگی دارد.

اگر به دنبال خرید خانه در استانبول با قیمتی مناسب هستید می توانید از ایلچه هایی به نام های بیلیک دوزو ، سیلیوری ، بویوک چکمه‌جه و سانجاق تپه استفاده کنید.

گران ترین خانه ها در استانبول در چه مناطقی قرار دارند؟

اگر بودجه و سرمایه کافی ای برای خرید ملک دارید می توانید با مراجعه به مناطق بشیکتاش، شیشلی، باکرکوی، کادی کوی، اسکودار، ساریر از گران ترین خانه ها در استانبول دیدن کنید. طراحی بی نظیر و معماری های حیرت انگیز خانه ها در مناطق گفته شده عموما باعث شده است تا قیمت خرید آن ها حتی به 35 میلیون لیر (126.805.000.000 ملیارد تومان) هم برسد.

حتما بخوانید:  آشنایی با کشور ترکیه

قیمت خرید ویلا در استانبول چقدر است؟

در استانبول ویلاهایی وجود دارند که عموما در دل کوه و یا در کنار سواحل قرار گرفته اند. این گونه از ویلا ها که بافتی بسیار سنتی و قدیمی دارند و برخی از آن ها نیز کاملا تازه ساخت هستند از قیمت های بسیار متنوع ای برخوردار هستند. با این حال خرید خانه ویلایی در استانبول در یک مکانی رویایی و منحصر به فرد می تواند تجربه لذت بخشی از فرایند زندگی را برای شما تداعی سازد.

اگر به دنبال خرید ویلا در استانبول هستید می توانید با مراجعه به مناطق باکرکوی، زیتون بورنو، اسکودار، کادی کوی، آتاشهیر ، بی کوز و فاتیح اقدام به تهیه و خرید انواع ویلا کنید. البته حدود قیمت خرید ویلا در این مناطق از به بیش از 20 میلیون لیر نیز رسید.

قیمت آپارتمان در استانبول چقدر است؟

اگر قصد دارید در مرکز شهر استانبول و یا شهر های اطراف آن در یک آپارتمان سکونت داشته باشید باید برخی از مهم ترین موارد را در نظر بگیرد تا بتوانید در آپارتمانی بسیار مناسب و ایده آل زندگی کنید. عموما انتخاب آپارتمان ها برای حفظ سرمایه و همچنین زندگی ای ساده تر انتخاب می شود اما این موضوع با وجود آپارتمان های بزرگ و مجلل در استانبول کاملا نفی می شود.

برای تهیه و خرید آپارتمان در استانبول می توانید از روش های بسیار زیادی استفاده کنید و حتی می توانید از سایت های فروش آپارتمان در استانبول استفاده کنید تا قبل از ورود به این منطقه بتوانید از لحاظ حدودی، با قیمت آپارتمان در استانبول و سایر مناطق آن اشنا شوید.

مدارک لازم جهت خرید خانه در ترکیه چیست؟

حال که با قیمت و خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول به صورت کامل اشنا شدید، نوبت به آن رسیده است تا بدانید برای خرید ملک به عنوان یک خریدار در ترکیه باید چه مدارکی را در دست داشته باشید؟ با این حال یک فرد برای آن که بتواند در ترکیه ملکی را خریداری کند باید حتما مدارک زیر را در اختیار داشته باشد:

  1. برخورداری از 2 قطعه عکس
  2. کپی از پاسپورت به میزان 2 برگ
  3. در اختیار داشتن شماره مالیاتی
  4. در اختیار داشتن اجازه نامه ثبت سند برای اتباع خارجی
  5. آدرس محلی اقامت به همراه مشخصات دیگر

آیا خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول به دنبال سرمایه گذاری هستید؟

اکثر افراد به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستند و یکی از روش هایی که می توانند از طریق آن علاوه بر این که اقامت ترکیه را به دست آورند، در این کشور سرمایه گذاری نیز انجام دهند. با این حال برای سرمایه گذاری در ترکیه شرایط و قوانین خاصی وجود دارد اما با این حال اگر می خواهید از طریق خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری کنید، این روش بسیار سودمند و ایده آل است.

حتما بخوانید:  آشنایی با شهر آنتالیا ترکیه و شرایط زندگی در آنتالیا در سال 2021

تفاوتی ندارد که شما در کدام یک از مناطق جغرافیایی و محلی ترکیه اقدام به خرید ملک می کنید، با این حال ترکیه شهری است که در روند پیشرفت قرار دارد و ملک شما رو به روز ارزشمند تر و سودمند تر از قبل خواهد شد.

حتی در این خصوص از بانک مرکزی ترکیه آمار و ارقامی منتشر شده است که نشان می دهد خرید ملک در ترکیه درد مقایسه با خرید ارز می توان سودمند تر باشد، با توجه به تغییرات شدید و نوسانات در بازار می توان به این نتیجه پی برد که به دلیل با ارزش بودن لیر نسبت به پول ایران، خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول بسیار سودمند تر و ایده آل تر از خرید ارز است.

خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول

حداقل هزینه خرید ملک در ترکیه چقدر است؟

با این اوصاف و به دلیل با ارزش بودن ملک، ویلا و آپارتمان در ترکیه و شهر های آن می توان شاهد این تیپ از سوالات بود که با چه حداقل هزینه ای می توان در ترکیه ملکی را خریداری کرد؟ عموما پاسخ به این سوال کمی سخت است چراکه برای پاسخگویی به آن باید عوامل بسیار زیادی را در نظر گرفت.

با این حال شما می توانید با برخورداری از مبلغی میان 500الی 600 میلیون تومان، در ترکیه صاحب خانه شوید! البته این رقم برای شهر های پرت و دور افتاده در ترکیه نیست بلکه شما می توانید در استانبول و آنکارا که از اولین  و برترین شهر های ترکیه هستند، اقامت مناسبی را کسب کنید.

برای خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول باید چگونه اقدام کنیم؟

عموما برای تهیه و خرید ملک، خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول در صورتی که پشتیبان و راهنمای مناسبی در کنار شما نباشد می توانید شاهد مسیری سخت، طاقت فرسا و همچنین ملال آور باشید. با این حال ما با برخورداری از تیمی مجرب و کارآزموده به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید تمامی مراحل مناسب برای خرید ملک در استانبول را با موفقیت سپری کنید.

برای این کار تنها کافی است از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما در تماس بوده و یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما ارتباط برقرار کنید تا به تمامی سوالات شما در سریع ترین حالت ممکن پاسخ دهیم.

در صورتی که خودتان بتوانید از روش های موجود اقدام به خرید ملک کنید با توجه به مشکلاتی که در این روش وجود دارد و شما از آن بی خبر هستید بدون شک در خرید خود شکست خواهید خرد و بخشی از سرمایه و زمان شما هدر خواهد رفت. با این حال بهتر است حتما از متخصصان این حوزه مشورت های لازم را بگیرید تا بتوانید شاهد خریدی مناسب و ایده آل باشید.

برای آشنایی بیشتر با کشور ترکیه و شرایط اخذ اقامت و شهروندی این کشور می‌توانید به سایر مقالات وب‌سایت‌مان مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات روزانه درباره انواع روش‌های مهاجرت به ترکیه و سایر کشورها، ما را در اینستاگرام نیز دنبال فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.