محدودیت‌های مرزی کانادا یک ماه دیگر تمدید شد

محدودیت‌های مرزی کانادا یک ماه دیگر تمدید شد

وزیر سلامت عمومی کانادا در توئیتی اعلام کرد که بنا بر تصمیم دولت اعمال محدودیت‌ها در مرزهای کانادا برای جلوگیری از شیوع کورونا به مدت یک ماه دیگر تمدید شد.

بلربا اشاره به اینکه جزئیات این برنامه تا روز دوشنبه مشخص خواهد شد، اظهار کرد: « مقامات دولتی کانادا در حال تدوین معیارهای برای ورود کانادایی‌های کامل واکسینه شده، و دیگرانی که در حال حاضر معاف از محدودیت‌ها هستند، می‌باشند.»

بنابراین تمام خارجی‌هایی که قصد دارند برای سفرهای غیر ضروری وارد کانادا بشوند، به مدت یک ماه دیگر باید برای سفر به کانادا محدودیت‌های موجود در مرزهای آن را در نظر بگیرند، البته به جز افرادی که از این محدودیت‌ها معاف هستند.

افرادی که از محدودیت‌های موجود در مرزهای کانادا به دلیل شیوع کورونا معاف هستند، شامل شهروندان کانادا و افرادی که اقامت دائم کانادا را کسب کرده‌اند، اعضای خانواده‌های آنها، دارندگان مجوز کار، بعضی از دانشجویان بین المللی، و بعضی از کسانی که با تقاضای اقامت دائم آنها موافقت شده است.

همچنین جاستین ترودو به خبرنگاران گفت که روش‌های اثبات واکسینه شدن کامل در دو مرحله انجام می‌گیرد.

در کوتاه مدت، برنامه این است که مسافرانی که وارد کانادا می‌شوند مدارک واکسیناسیون خود را در اپلیکیشن ArriveCAN بارگذاری می‌کنند.

و برنامه نهایی دولت این است که یک گواهی ملی تدوین کند که در تمام دنیا مورد پذیرش باشد.

به گفته ترودو این مرحله باید استان‌ها را هم در بر بگیرد، همانطور که واکسیناسیون ذیل قلمرو قدرت استان‌ها قرار گرفت.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *