طرح تقاضای رهبران تجاری کانادا برای بازگشایی مرزها

طرح تقاضای رهبران تجاری کانادا برای بازگشایی مرزها

اتاوا برای ارائه یک برنامه گسترده در جهت از سرگیری فعالیت‌های اقتصادی، بازگشایی مرزهای بین المللی و همچنین پروسه‌ای برای صدور گواهینامه واکسن فراخوانده شد.

این فراخوانی از سوی رهبران تجاری، اتاوا و با نزدیک شدن فصل تابستان که تغییرات فراوانی را درزمینه مهاجرت با خود به همراه خواهد داشت، صورت گرفته است.

در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه، میز گرد سفر و گردشگری کانادا اظهار داشت که دولت فدرال باید پیشنهادهایی را که از طرف پنل پیشنهادی متخصصینش در ماه پیش ارائه شد را در نظر بگیرد و اجازه بدهد که افرادی که به طور کامل واکسینه شده‌اند، وارد کانادا شوند.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا نیز در روز یکشنبه در اجلاس سران گروه هفت با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در مورد کم کردن محدودیت‌ها در مرز این دو کشور سخن گفت اما هیچ اشاره‌ای به اینکه در مورد زمان احتمالی آن یا دیگر جزئیات توافقی صورت گرفته باشد، نکرد.

کانادا از ارائه برنامه بازگشایی مرزها عقب مانده است

پرین بیتی مدیر عامل ارشد اتاق بازرگانی کانادا با اشاره به اینکه کانادا در شروع واکسیناسیون جزو کشورهای پرچم‌دار در دنیا بود، اما در ارائه برنامه ای برای بازگشایی مرزها، از دیگر کشورها عقب مانده است، اظهار کرد: « ما نیاز به یک برنامه داریم، و این نیاز همین حالا باید برآورده شود و همگان باید بدانند که تصمیم دولت کانادا در این مورد چیست.»

گفتنی است جان هورگان، نخست وزیر بریتیش کلمبیا گفته است که جاستین ترودو نخست وزیرهای استان‌های کانادا را برای جلسه‌ای در روز پنجشنبه به منظور بررسی بازگشایی مرزهای زمینی، هوایی و دریایی دعوت کرده است.

منبع خبر:Toronto Star

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *