کانادایی‌ها عجله‌ای برای بازگشایی مرزهای خود ندارند

کانادایی‌ها عجله‌ای برای بازگشایی مرزهای خود ندارند

تقریبا نیمی از کانادایی‌ها گمان می‌کنند مرز کشورشان با ایالات متحده (که طولانی‌ترین مرز زمینی جهان است) باید حداقل تا سپتامبر (حدود شهریور) بسته بماند.

اگرچه جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا، و دولت او مشغول تدوین طرح‌هایی برای بازگشایی مرز کانادا- آمریکا هستند، اما نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد خود مردم کانادا هیچ عجله‌ای برای بازگشایی مرز ندارند.

این نظرسنجی که توسط موسسه انگوس رِید (Angus Reid) انجام شده نشان می‌دهد بیش از سه‌چهارم پس از بازگشایی مرزها، اگر کسی از آمریکا به کانادا سفر کند، باید مدارک واکسیناسیون خود را ارائه نماید.

بعلاوه، نظرسنجی مذکور به صراحت نشان می‌دهد که اکثر کانادایی‌ها هنوز نگران افزایش شیوع ویروس کرونا هستند.

لازم به ذکر است که کانادا از مارس 2020 (حدود اسفند 1398) محدودیت‌هایی را برای عبور از مرز آمریکا به کانادا اعلام کرد و فقط به مسافرانی اجازه ورود داد که دلیل بسیار موجهی برای سفر به کانادا داشته باشند.

این محدودیت‌ها اگرچه ماهانه اعلام شده و هر ماه نیز تمدید شده است، اما دولت کانادا هفته پیش اعلام کرد که محدودیت‌های مذکور، حداقل تا 21 ژوئن (31 خرداد) ادامه خواهد داشت.

منبع: CIC News

ترجمه و تنظیم خبر: مرجان افشاری راد، دبیر سرویس خبر رهپویان مهاجر

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *