گشایش مرز آمریکا به شرط واکسیناسیون 75درصدی

گشایش مرز آمریکا به شرط واکسیناسیون 75درصدی

نخست وزیر کانادا می‌گوید تا زمانی که 75 درصد افراد در کانادا به طور کامل واکسینه نشوند، مرز کانادا –آمریکا به روی گردشگران باز نخواهد شد.

یک نظر سنجی نشان می‌دهد که مردم این کشور هم با نظر او موافق هستند؛ جدیدترین نظرسنجی آنگوس رید نشان می‌دهد که کانادایی‌ها می‌خواهند قبل از بازگشایی مرز کانادا – آمریکا سه چهارم جمعیت کشورشان به طور کامل واکسینه شوند.

گفتنی است موسسه غیر انتفاعی آنگوس رید به طور تصادفی این نظر سنجی را در بین 2040 کانادایی و از 9 تا 13 جولای انجام داده است.

نظرسنجی مذکور نشان می‌دهد که کانادایی‌ها برای باز شدن مرزهایشان هنوز محتاط هستند.

همچنین بیش از نیمی از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی معتقد هستند که تصمیم دولت برای از بین بردن قواعد قرنطینه برای افراد کاملا واکسینه شده و دیگر مسافرین معاف از قوانین، کاملا به موقع بوده است.

به علاوه نیمی از پاسخ دهندگان از عملکرد ترودو در مقابل پاندمی راضی هستند در حالی که 46 درصد از این افراد این عملکرد را ضعیف ارزیابی می‌کنند.

یکی از واقعیت های جالبی که از این نظرسنجی برمی‌آید این است که کانادایی ها اکنون کمتر نگران ابتلا به کرورونا هستند.

لازم به ذکر است محدودیت‌های موجود در مرزهای کانادا در تاریخ 21 جولای منقضی خواهد شد و بنابراین مهاجرت به کانادا برای افرادی که در خارج از این کشور زندگی می‌کنند، آسان‌تر می‌شود.

همچنین طبق اعلام جاستین ترودو در روزهای اخیر، کانادا در حال بررسی این مساله است که تا اواسط آگوست مرزهایش را به روی آن دسته از گردشگران آمریکایی که به طور کامل واکسینه شده‌اند، و تا اوایل سپتامبر برای گردشگران بقیه کشورهای جهان باز کند.

منبع خبر:  CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

 

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *