681 نامزد استانی در آخرین دراو اکسپرس انتری دعوت نامه دریافت کردند

0

در روز 13 اکتبر یک دراو اکسپرس انتری برای متقاضیانی که موفق به دریافت نامزدی استانی شده بودند، برگزار شد و از آنها دعوت شد که برای دریافت اقامت دائم کانادا تقاضا دهند.

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا بعد از برگزاری این دور برای 681 متقاضی که حداقل امتیاز 720 را کسب نموده بودند دعوت نامه صادر کرد.

از آنجا که دعوت شدگان در این دراو همگی دارای نامزدی استانی بودند و بنابراین به طور اتوماتیک 600 امتیاز از این طریق کسب نموده بودند، کمترین امتیازی که بدون در نظر گرفتن امتیاز نامزدی استانی می‌بایست کسب می‌نمودند،120 بود.

دراوهای اکسپرس انتری در 2021

در طول سال جاری اداره مهاجرت و شهروندی کانادا به طور متوسط در هر دو هفته یک بار دراو اکسپرس انتری برگزار نموده است.

در این دراوها تنها برای داوطلبان تجربه کانادایی و متقاضیانی که موفق به دریافت نامزدی استانی شده بودند، دعوت نامه صادر شده است.

از این میان تعداد 20 دراو تنها متقاضیان را هدف قرار دادند که برای مهاجرت به کانادا موفق به دریافت نامزدی استانی از یکی از استان‌های کانادا شده بودند.

گفته می‌شود که اداره مهاجرت و شهروندی کانادا رکورد تعداد دعوت نامه‌هایی که برای متقاضیان نامزدی استانی و تجربه کانادایی صادر کرده است را شکسته است.

تا پیش از این تعداد دعوت نامه‌هایی که در سال گذشته از طریق دراوهای اکسپرس انتری برای داوطلبان واجد الشرایط صادر شده بود که به 107350 عدد رسید،رکورد شکنی کرده بود.

قابل توجه اینکه تعداد دعوت نامه‌های صادر شده از ابتدای سال جاری تا کنون به 110377 عدد رسیده و این در حالی است که هنوز حدودا سه ماه تا پایان سال باقی مانده است.

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در 13 فوریه سال جاری با دعوت از تمام داوطلبان تجربه کانادایی که در بانک اکسپرس انتری پرونده داشتند، تعداد دعوت نامه‌های صارد شده در سال 2021 را به طور قابل ملاحظه‌ای بالا برد.

حتما بخوانید:  امکان دریافت ویزای کار قبل از ورود به فیلیپین ممکن شد

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.