برترین موسسه مهاجرتی در کرج

0

همه ما اهداف متفاوتی از مهاجرت برای خود ترسیم کرده‌ایم و همواره به دنبال این بوده‌ایم که راهی مطمئن را انتخاب کنیم، اهدافی مانند دستیابی به شرایط کاری و وضعیت اقتصادی بهتر، آشنایی با فرهنگ‌های مختلف، تجربه زندگی جدید، توسعه فعالیت و سرمایه‌گذاری‌های خارجی در کشوری دیگر، برخورداری ازکیفیت آموزشی بهتر و… اگر این امر طبق یک روند برنامه‌ریزی‌شده باشد قطعا با موفقیت می‌توان این مسیر را طی نمود.

رهپویان مهاجر به عنوان یک موسسه مهاجرتی در کرج سعی بر این داشته و دارد که با برنامه‌ریزی‌های دقیق، نقش مهمی در موفقیت شما در این زمینه ایفا کند. بنابراین با مطالعات و بررسی‌های هوشمندانه و با پشتیبانی تیمی حرفه‌ای و با سابقه تصمیم گرفته‌ایم که مسیر درست‌تری برای شما بیافرینیم.

یکی از اهداف اولیه رهپویان مهاجر باز همان بدو تاسیس، این بود که در صورت موفقیت در رسالتی که برای خود تعریف کرده، و در صورت دریافت بازخورد مثبت از مراجعین و موکلان و مشاهده‌ی رضایت آنان، در گام‌های بعدی، فعالیت‌های خود را به سایر شهرهای کشورمان توسعه داده و با ایجاد یا تفویض نمایندگی، و با توسعه این موسسه مهاجرتی در کرج و سایر شهرهای بزرگ کشور، به مخاطبان و موکلان بیشتری خدمات ارایه نماید.

موسسه رهپویان مهاجر آتی‌نگر، با برخوردای از چندین وکیل مهاجرتی مطرح و باتجربه، چندین سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است. این موسسه مهاجرتی به لطف حضور و همکاری یک تیم حقوقی و اداری منسجم، متشکل از وکلا و مشاوران مجرب دادگستری، در ابتدا فعالیت خود را به صورت هماهنگ و همزمان، در شیراز و تورنتو آغاز نمود و همان‌طور که انتظار می‌رفت، نیاز متقاضیان به وکیل مهاجرتی و موسسه مهاجرتیِ معتبر و موفق سبب شد هیات موسس رهپویان مهاجر، تصمیم به توسعه‌ی دامنه‌ای فعالیت‌های خود گرفته و به تدریج، اقدام به توسعه این موسسه مهاجرتی در کرج و سایر شهرها نماید.

توسعه‌ی دامنه‌ی فعالیت‌های رهپویان مهاجر

این خواسته‌ی رهپویان مهاجر، تحقق یافت. در واقع پس از چند سال فعالیت دفتر مرکزی موسسه در شهر شیراز و احساس رضایت مراجعین از خدمات این موسسه، رهپویان مهاجر گام‌های بعدی را نیز برداشت و پس از رایزنی‌های متعدد، توانست با یکی از فعال‌ترین تیم‌های مهاجرتی کرج به توافق رسیده و نمایندگی انحصاری خود در استان البرز را به این تیم اعطا نماید تا این دفتر آغاز به به عنوان یک موسسه مهاجرتی در کرج کار نموده و خدمات خود را به تمام متقاضیان در این استان ارائه کند.

موفقیت این موسسه بر متخصصین، واضح و آشکار است. یکی از فاکتورهای مهم که چرا موسسه حقوقی و مهاجرتی رهپویان مهاجر توسط متقاضیان مهاجرت انتخاب می گردد، بررسی رزومه و تعداد پرونده های موفق این موسسه در طی سالیان اخیر می باشد. این موسسه با ارائه مشاوره های علمی و تخصصی توسط مشاورین با تجربه و مسلط به قوانین حقوق بین الملل و تسلط کامل به انواع روش‌های مهاجرت (شامل مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، تولد، ازدواج، پناهندگی، سرمایه‌گذاری و کاری) مسیر و مقصد نهایی مناسب را به فرد متقاضی پیشنهاد می‌دهد و پس از انتخاب بهترین مسیر توسط متقاضی تا لحظه اخذ ویزا همراه و پشتیبان موکل می باشد

هدف اصلی رهپویان مهاجر  

هدف رهپویان مهاجر به عنوان یک موسسه مهاجرتی در کرج و سایر شهرهای کشور، کمک به متقاضیان و اشخاصی است که می‌خواهند با اقدام به مهاجرت، شرایط زندگی و آینده خود و ‏خانواده خود را تغییر دهند.‏

ما با دانستن تمام شرایط و نکات قانونی و با کمک وکلای زبده خود در ایران و سایر کشورها، در تمام مراحل، شرایط و مشکلات، در کنار شما هستیم و کمکتان می‌کنیم تا به هدف خود که همان مهاجرت صحیح، قانونی و نتیجه‌بخش است برسید.

درباره نمایندگی رهپویان مهاجر به عنوان برترین موسسه مهاجرتی در کرج

نمایندگی رهپویان مهاجر به عنوان یک موسسه مهاجرتی در کرج توسط تیمی زبده و متخصص در حوزه مهاجرت اداره می‌شود. این تیم، تحت مدیریت جناب آقای اربابی و سرکار خانم خانیان و با حضور وکلای پایه یک دادگستری آقایان مجید شیخی و علیرضا موثق مشغول فعالیت است.

این موسسه مهاجرتی در کرج که عضوی از خانواده‌ی بزرگ رهپویان مهاجر آتی‌نگر است، از مشاورین مجرب و آموزش‌دیده و مسلط به قوانین بین‌الملل تشکیل شده است که با صداقت و دلسوزی، تمامی شرایط متقاضیان را مورد بررسی علمی قرار داده و بهترین مسیر را به فرد پیشنهاد می دهند. پس از دریافت مشاوره تخصصی و مشخص شدن مسیر و مقصد نهایی متقاضی، یک تیم از بهترین و مسلط ترین اعضای موسسه مهاجرتی، باید همواره با موکل در ارتباط باشند و پروسه پرونده را مرحله به مرحله و با نهایت دقت پیش ببرند و او را در این مسیر پر استرس پشتیبانی و حمایت کنند. در راس مجموعه وکلای مسلط به قوانین حقوق بین الملل وجود دارند و پرونده ها را با همکاری وکلای بین الملل پیش می برند و بر فعالیت تمام مشاورین و کارکنان موسسه نظارت دارند.

خدمات رهپویان مهاجر به عنوان یک موسسه مهاجرتی در کرج

موسسه مهاجرتی رهپویان مهاجر در کرج، به عنوان یکی از اعضای فعال تیم رهپویان مهاجر، تابع همان سیاست‌های کلی مجموعه رهپویان در سایر شعبات و نمایندگی‌ها است و خدماتی که در زمینه مهاجرت ارائه می‌کند، همانند خدمات سایر شعبات این موسسه است.

 به عنوان نمونه‌هایی از خدمات این موسسه مهاجرتی درکرج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 – خدمات این موسسه مهاجرتی در کرج در زمینه‌ی مهاجرت به کانادا، از جمله :

مشاوره سرمایه‌گذاری در کانادا

2- خدمات این موسسه مهاجرتی در کرج در زمینه‌ی مهاجرت به استرالیا، از جمله:

خدمات مهاجرت به اروپا و انگلستان

ماموریت نهایی رهپویان مهاجر به عنوان یک موسسه مهاجرتی درکرج

در راستای خدمات این موسسه مهاجرتی در کرج و سایر شهرها، لازم می‌دانیم بر این نکته تاکید کنیم که سایر موسسه‌های مهاجرتی، عموماً ماموریت نهایی خود را اخذ اقامت موقت یا دائم برای مشتریان خود تعریف کرده‌اند؛ اما رهپویان مهاجر از همان آغاز، برای ایجاد تمایز در عرصه خدمات مهاجرتی، تصمیم گرفت با توجه به بهره‌مندی از وکلا و شرکای معتبر در سایر کشورها (بویژه کانادا و استرالیا) که شهروند کشورهای مقصد هستند، یک گام فراتر گذاشته و پس از اخذ اقامت دائم برای موکلان خود، آنان را پس از مهاجرت نیز همراهی نماید و در مراحل اخذ پاسپورت کانادا نیز در کنار شما خواهند بود.

این همراهی در کلیه امور جاری و روزمره‌ی زندگی نیز تداوم خواهد داشت. مثلا رهپویان مهاجر، در صورت تقاضا و تمایل موکلان، پس از مهاجرت به کشور و شهر مقصد، در زمینه‌های متعددی چون اجاره یا خرید منزل، اجاره یا خرید محل کسب و کار، خرید ماشین، ثبت درخواست و دریافت کارت بیمه، درخواست و دریافت کارت اقامت دائم (پی‌آر)، اخذ گواهینامه،… نیز همراه شما خواهد بود.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و مشاوره، کافی است با نمایندگی ما در کرج یا دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید. 

لطفا برای انتخاب موسسه حقوقی و انجام امور حقوق بین‌الملل و مهاجرتی خود به نکات زیر توجه نمایید:

  • موسسات مهاجرتی معتبر باید دارای مجوز تاسیس در ایران باشد.
  • در موسسات مهاجرتی معتبر، حداقل یکی از اعضا باید وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت باشد.
  • موسسه مهاجرتی معتبر برای انجام امور حقوقی و پشتیبانی موکلین خود، باید در خارج از کشور نیز ثبت شده و یا نمایندگی رسمی یک موسسه مهاجرتی ثبت شده در خارج از کشور (زیر نظر وکلای معتبر خارجی) را داشته باشد

راه‌های تماس با ما در کرج

کرج – خیابان طالقانی جنب پل ازادگان – ابتدای بلوار بسیج – پلاک 479 ساختمان پژواک طبقه 5 واحد 13

02632515881 – 02632513321

02632542487 – 09123113403

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.