مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا

مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا – برنامه استانی نیوبرانزویک (شرایط و هزینه)

آنچه در این مقاله مطالعه خواهید کرد:

اگر به دنبال اخذ اقامت کانادا از طریق مهاجرت به نیوبرانزویک هستید لطفا در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید! ما در این قسمت به صورت کامل و جامع اطلاعات بسیار مناسبی از روش های مهاجرت به نیوبرانزویک، هزینه زندگی در نیوبرانزویک و… خواهیم پرداخت.

کمی با استان نیوبرانزویک بیشتر آشنا شوید!

استان نیوبرانزویک در شرق کانادا و در همسایگی استان هایی همانند پرینس ادوارد، نوااسکوشیا قرار گرفته است که جمعیت آن به بیش از 800 هزار نفر می رسد. این استان به دلیل آن که سرتاسر آن را آب فرا گرفته است، آب و هوای اقیانوس اطلس را دارد. هر ساله به دلیل شرایط خاص و منحصر به فرد استان نیوبرانزویک، گردشگران و مهاجران بسیار زیادی به این استان سفر می کنند.

مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا

روش های مهاجرت به نیوبرانزویک چگونه است؟

هر استانی در هر ایالتی دارای برنامه های استانی برای آن دسته از افرادی است که قصد مهاجرت به کشور مربوطه را دارند! به عنوان مثال اگر شما قصد مهاجرت به نیوبرانزویک را دارید، دولت این استان برنامه هایی را برای شما مدون ساخته اند که با بررسی آن ها می توانید اقامت نیوبرانزویک و کانادا را دریافت کنید. ما در ادامه به معرفی و بررسی روش های مهاجرت به نیوبرانزویک می پردازیم و شرایط برنامه های استانی را نیز مشخص می کنیم.

برنامه های استانی در جهت مهاجرت به نیوبرانزویک

همان طور که اشاره نمودیم، استان نیوبرانزویک برنامه های مهاجرتی بسیار مناسبی را برای مهاجران در نظر گرفته است که آن را در 4 تیپ متفاوت که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم، تقسیم بندی نموده است. این برنامه ها به شرح زیر می باشد:

 • برنامه کارگر ماهر با حمایت خانوادگی نیوبرانزویک
 • برنامه کارگر ماهر با پشتیبانی کارفرما نیوبرانزویک
 • برنامه اکسپرس انتری بازار کار استان نیوبرانزویک
 • برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا

برنامه کارگر ماهر با حمایت خانوادگی نیوبرانزویک

همان طور که از نام این برنامه مشخص است، افرادی که قصد مهاجرت به نیوبرانزویک را دارند، باید از حمایت های خانواده و یا اقوامی که در استان نیوبرانزویک ساکن هستند بهره مند شوند. افراد متقاضی ای که در این دسته قرار می گیرند، کارگران ماهر، نیمه ماهر و مدیران ماهر هستند.

اما این دسته از افراد در صورتی که از شرط اول برخوردار باشند، باید شرایط زیر را هم در نظر بگیرند تا دولت بتواند دعوت نامه های مهاجرتی را برای آن ها ارسال کند.

 1. اقوام فرد متقاضی و یا اقوام همسر او باید اقامت دائم کانادا را داشته باشند و یا به عنوان یک شهروند عادی، به مدت یک سال در استان نیوبرانزویک سکونت داشته باشند. این اقوام به دسته های زیر تقسیم می شوند: (پدر مادر، پدربزرگ، مادربزرگ، خواهر، برادر، خاله، عمو، دایی، عمه)
 2. اقوام فرد متقاضی باید در 1 سال گذشته، یک کسب و کار و یا یک بیزینس را در استان نیوبرانزویک راه اندازی کرده باشند و یا در دسته شغلی خاصی با نوع مهارتی سطح A,B,C,D به مدت 1 سال فعالیت کرده باشند.
 3. افراد و یا اقوامی که شرایط فوق را داشته باشند تنها می توانند هر بار از یک متقاضی حمایت و یا پشتیبانی کنند. البته این مورد به استثنای پدر و مادر است که آن ها می تواند از نوه های خود و یا فرزندان متقاضی نیز حمایت کنند.
 4. فرد متقاضی باید محدوده سنتی 22 الی 55 داشته باشد.
 5. او باید حداقل به زبان های فرانسه و یا انگلیسی مسلط باشد.
 6. او باید در حرفه خود به میزان 2 سال تجربه کاری موفق در 5 سال اخیر داشته باشد.
 7. همچنین فرد متقاضی باید از تمکن مالی برخوردار باشد تا بتواند از پس هزینه های خود و خانواده خود بر بیاید.
حتما بخوانید:  مهاجرت به مانیتوبا و بررسی شرایط لازم در سال 2021

برنامه کارگر ماهر با پشتیبانی کارفرما نیوبرانزویک

اگر شما یک کارگر ماهر، نیمه ماهر و یا یک مدیر هستید می توانید از طریق این برنامه، مهاجرت خود را به نیوبرانزویک محقق سازید. در این روش که برخلاف روش قبلی است، شما به عنوان مثال از یک کارفرمای کانادایی و یا یک کارفرمایی که در استان نیوبرانزویک ساکن است، می توانید اقامت خود را دریافت کنید.

اما این روش نیز همانند سایر روش های دیگر دارای شرایط خاص و منحصر به فردی است که از طریق دولت نیوبرانزویک برای این دسته از مهاجران و متقاضیان ارائه شده است، در ادامه به معرفی و بررسی این شرایط خواهیم پرداخت:

 1. فرد متقاضی باید برای یک کارفرمای ساکن در نیوبرانزویک، تجربه کاری موفقی داشته باشد و یا اینکه سپ از فارغ التحصیلی در یکی از دانشگاه های معتبر کانادا و نیوبرانزویک به آن مجوز کار موقت و معتبری از سوی دولت داده شده باشد.
 2. متقاضیانی که در دسته شغلی C,D مهارت و تخصص کافی ای دارند، به مدت 1 سال قبل از ارسال درخواست باید برای یک کارفرمایی که ساکن استان نیوبرانزویک است، کار و فعالیت داشته باشند.
 3. فرد متقاضی باید از یک کارفرمای ساکن در نیوبرانزویک یک پیشنهاد کاری تمام وقت داشته باشد. البته در نوع شغلی ای که با مهارت های فرد در تضاد نباشد. به عنوان مثال اگر شما در دسته های مهارتی A,B,C,D تخصص دارید، در همین زمینه ها برای شما پیشنهاد کاری فراهم شود.
 4. فرد متقاضی باید محدوده سنتی 22 الی 55 داشته باشد.
 5. او باید حداقل به زبان های فرانسه و یا انگلیسی مسلط باشد.
 6. او باید در تخصص و حرفه خود مجوز ها و همچنین مهارت های لازم را کسب کند.
 7. همچنین فرد متقاضی باید از تمکن مالی برخوردار باشد تا بتواند از پس هزینه های خود و خانواده خود بر بیاید.

مهاجرت به نیوبرانزویک کانادا

برنامه اکسپرس انتری بازار کار استان نیوبرانزویک

در این برنامه فرد متقاضی می تواند با استفاده از سیستم اکسپرس انتری فدرال و ساخت پروفایل در آن، بازار کار مناسب و ایده آل استان نیوبرانزویک را پیدا کرده و درخواست خود را از طریق این سیستم برای دولت نیوبرانزویک ارسال کند. اما افرادی که دارای پروفایل در سیستم اکسپرس انتری هستند باید از شرایط زیر نیز برخوردار باشند:

 1. فرد متقاضی باید یه مدت 1 سال به صورت تمام وقت در حرفه ای که قصد ورود به آن را دارد، به صورت تخصصی فعالیت کرده باشد و مهارت های لازم را کسب کند.
 2. فرد متقاضی باید محدوده سنتی 22 الی 55 داشته باشد.
 3. او باید بتواند نمره 7 را در سنجش آموزن زبان کانادا که به اختصار به آن CLB نیز گفته می شود، کسب کند.
 4. او باید مدارک و گزارش هایی دال بر اتمام فعالیت دوران دبیرستان خود را با استفاده از یک سازمان مناسب و مورد تایید در اختیار دولت قرار دهد.
 5. همچنین فرد متقاضی باید از تمکن مالی برخوردار باشد تا بتواند از پس هزینه های خود و خانواده خود بر بیاید
حتما بخوانید:  مهاجرت به ساسکاچوان کانادا (روش ها، قوانین و شرایط) در سال 2021

برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

برنامه کارآفرینی و سرمایه گذاری استان نیوبرانزویک یکی از برنامه هایی است که توسط دولت برای آن دسته از افرادی که قصد سرمایه گذاری و یا کارآفرینی در نیوبرانزویک را دارند ارائه شده است. برای آن که فرد متقاضی بتواند از این طریق اقامت کانادا و یا نیوبرانزویک را به دست آورید، دولت برای او برنامه های تعیین کرده است که در ادامه به معرفی و بررسی آن می پردازیم.

 1. فرد متقاضی باید به میزان 600 هزار دلار کانادا، دارایی خالص و تمام داشته باشد که این دارایی ها می تواند خودرو، زمین، خانه و…. باشد. البته او باید از میزان 600 هزار دلار، 300 هزار دلار پول نقد و 300 هزار دلار، سرمایه و دارایی داشته باشد.
 2. او در 5 سال گذشته باید به مدت 3 سال تجربه موفقی در یک کسب و کار و یا یک بیزنیس را داشته باشد.
 3. سطح زبان او در آزمون زبان کانادا (آیلتس) باید حدود 5 باشد.
 4. او باید حداقل میزان مدرک تحصیلی که دیپلم است را داشته باشد.
 5. او باید بتواند در استان نیوبرانزویک به میزان 250 هزار دلار کانادا سرمایه گذاری کند.
 6. فرد متقاضی باید به میزان 100 هزار دلار کانادا به عنوان ودیعه و با استفاده از قرارداد های رسمی و امضا اشده، به دولت نیوبرانزویک پرداخت کنند. پس از پرداخت آن ها می توانند برای مهاجرت به نیوبرانزویک و یا اقامت کانادا، پرونده های خود را برای اداره مهاجرت کانادا ارسال کنند.
 7. مبلغ ودیعه پس از یک سال از راه اندازی کسب و کار برای فرد متقاضی عودت داده می شود.

شرایط زندگی در نیوبرانزویک چگونه است؟

شرایط زندگی در استان نیوبرانزویک به دلیل قرارگیری در یک منطقه جغرافیایی و برخورداری این استان از اقتصادی قوی، بسیار مناسب و ایده آل می باشد. از این رو اگر شما قصد مهاجرت به نیوبرانزویک را دارید می توانید از مزایایی که دولت برای شما در نظر گرفته است، استفاده کنید.

حتما بخوانید:  استان ساسکاچوان : مقصد نوظهور مهاجرت به کانادا

سوالات متداول در رابطه با مهاجرت به نیوبرانزویک

به چه طریق می توان به استان نیوبرانزویک مهاجرت کرد؟

در 4 روش که توسط دولت نیوبرانزویک برای متقاضیان مهاجرت به نیوبرانزویک تعیین شده است، شما می توانید به عنوان یک مهاجر به نیوبرانزویک سفر کنید که در این مقاله به بررسی تمامی روش ها پرداخته ایم.

آیا می توان در نیوبرانزویک سرمایه گذاری نمود؟

بله، یکی از روش های اخذ اقامت کانادا، سرمایه گذاری در نیوبرانزویک است. فرد متقاضی به میزان 250 هزار دلار کانادا می تواند در این استان سرمایه گذاری کند.

شرایط زندگی در نیوبرانزویک چگونه است؟

شرایط زندگی در نیوبرانزویک در مقایسه با سایر استان های کانادا بسیار مناسب است و فرد می تواند زندگی خوب و معقولی را در نیوبرانزویک شروع کند.

5/5 - (1 امتیاز)

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 2 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 2 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *