مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا (شرایط + روش‌ها) در سال 2021

0

اگر قصد دارید زندگی در کانادا را به دست آورید یکی از راه های آن مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا است که با دریافت اقامت دائم این استان، می توانید به صورت مستقیم اقامت کانادا را نیز به دست آورید. اما این که چطور می توانید به سادگی به استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا مهاجرت کنید، موجب شده است تا در این مقاله به صورت کامل به بررسی روش ها بپردازیم. لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کمی با استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا بیشتر آشنا شوید

آیا تا به حال نام استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا را شنیده اید؟ اگر اطلاعات کافی ای از این منطقه ندارید با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری را در اختیار شما قرار دهیم! استان نیوفاندلند و لابرادور یکی از شرقی ترین استان های کانادا محسوب می شود که در واقع از دو منطقه مجزا تشکیل شده اند.

نیوفاندلند یک جزیره است که در اقیانوس اطلس و لابرادور منطقه ای بوده که درون کانادا قرار گرفته است. این استان به دلیل برخورداری از منابع طبیعی همواره به عنوان قطب اقتصادی و تولیدی کانادا محسوب می شود.  به دلیل طرح های نفتی و معدنی ای که در این استان قرار گرفته است، دولت استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا برنامه های خاصی برای سرمایه گذاران وضع نموده است که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

همچنین جمعیت شهری این استان به بیش از 550 هزار نفر می رسد که اکثر آن ها در شهر های ساحلی مشغول به فعالیت و زندگی هستند.

مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا

روش های مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا

از دیگر روش هایی که افراد می توانند اقامت کانادا را دریافت کنند، بی شک روش مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا است که سیاست هایی توسط دولت وقت برای برنامه های مهاجرتی به این منطقه تعیین شده است که در ادامه به معرفی و بررسی تمامی روش ها و نکات مهم آن ها خواهیم پرداخت.

شما برای مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا می توانید از طریق 3 روش زیر اقدام کنید که هر روش دارای قواعد و قوانین خاص خود بوده که توسط دولت تعیین شده است. روش هایی که از طریق آن می توان به این استان مهاجرت نمود عبارت است از: skilled worker، کارآفرینی و تحصیلات تکمیلی بین المللی

مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق برنامه Skilled Worker

برنامه skilled worker مختص آن دسته از افرادی است که از طریق کارفرمایان کانادایی و واقع در این استان، یک پیشنهاد کاری تمام وقت و تضمین شده داشته باشند.

علاوه بر این برنامه skilled worker برای افرادی که در حال حاضر با استفاده مجوز های قانونی کار معتبر در استان نیوفاندلند در حال کار هستند نیز معتبر و مناسب می باشد.

اگر متقاضی این روش هستید و شرایط اولیه را دارید باید به شرایط ثانویه ای که دولت برای این دسته از افراد تعیین نموده است، دسترسی داشته باشید. این شرایط به شرح زیر می باشد:

 1. شما باید یک پیشنهاد کاری تمام وقت از سوی کارفرمای خود داشته باشید.
 2. فرد متقتضی باید مجوز شهروندی و یا کار در کانادا را داشته باشد یا در غیر این صورت باید شرایطی برای اخذ این مدرک داشته باشد و آن را به دست آورد.
 3. برخوردرای از ویژگی ها، مهارت ها و مجوز هایی که برای انجام کار در کانادا لازم و ضروری است.
 4. او باید به دولت کانادا اثبات کند که می تواند در استان نیوفاندلند و لابرادور اقامت دائم خود را کسب کند.
 5. او باید اثبات کند که از تمکن مالی مناسبی برخوردار است و می تواند از پس خرج و مخارج خود و خانواده خود در استان نیوفاندلند و لابرادور بر بیاید.
 6. کارفارما باید ثابت کند که به مهارت ها و تخصص های فرد متقاضی نیاز دارد.
 7. فرد متقاضی برای آن که بتواند امور مرتبط با کار و وظایف شغلی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، باید اثبات کند که به دانش زبان انگلیسی و یا فرانسوی مسلط است.
حتما بخوانید:  مهاجرت به کانادا از طریق آشپزی؛ بهترین فرصت برای مهاجرت آشپزها در سال 2021

مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا

مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق برنامه تحصیلات تکمیلی

افرادی که قصد دارند از طریق برنامه تحصیلات تکمیلی، اقامت کانادا را به دست آورند باید اخیرا از یکی از دانشگاه ها و کالج های معتبر و به رسمیت شناخته کانادا، فارغ التحصیل شده باشند. البته فراموش نشود که آن ها باید اجازه کار پس از فارغ التحصیلی را نیز داشته باشند. این دسته از افراد برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور لازم است از شرایط زیر برخوردار باشند:

 1. تحصیلات تکمیلی خود را در داشنگاه های کانادا به اتمام رسانده باشند.
 2. فرد متقاضی باید مدرک دوساله دیپلم خود را داشته باشد و یا در مقاطع تحصیلی بالاتر، در حال تحصیل باشد.
 3. شما باید یک پیشنهاد کاری تمام وقت از سوی کارفرمای خود داشته باشید.
 4. او باید از مجوز های قانونی کار در کانادا، برخوردار باشد.
 5. برخوردرای از ویژگی ها، مهارت ها و مجوز هایی که برای انجام کار در کانادا لازم و ضروری است.
 6. او باید به دولت کانادا اثبات کند که می تواند در استان نیوفاندلند و لابرادور اقامت دائم خود را کسب کند.
 7. او باید اثبات کند که از تمکن مالی مناسبی برخوردار است و می تواند از پس خرج و مخارج خود و خانواده خود در استان نیوفاندلند و لابرادور بر بیاید.
 8. فرد متقاضی برای آن که بتواند امور مرتبط با کار و وظایف شغلی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، باید اثبات کند که به دانش زبان انگلیسی و یا فرانسوی مسلط است.

مهاجرت به نیوفاندلند از طریق کارآفرینی

یکی دیگر از روش های مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا، برنامه هایی است که در حوزه کارآفرینی و یا سرمایه گذاری در اختیار سرمایه گذاران و کارافرینان قرار گرفته شده است. طبق این برنامه، فرد متقاضی باید بتواند در استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا یک کسب و کار تازه را راه اندازی کند و یا اقدام به راه اندازی و خرید کسب و کار های قدیم و مرده استان نیوفاندلند و لابرادور کند.

این دسته از افراد برای آن که بتوانند اقامت خود را به سادگی در نیوفاندلند و لابرادور کانادا به دست آورند، باید موارد زیر را در نظر داشته باشند.

جالب است بدانید که در استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا شرکت های کوچک و متوسط نقش بسیار مهم و کلیدی ای را در اقتصاد این استان، ایفا می کنند. طبق گزارش هایی که به دست ما رسیده است، این شرکت ها بیش از 40 درصد از نیروی کار استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا را تشکیل داده اند.

حتما بخوانید:  مهاجرت به کانادا از طریق تخصص قصابی؛ شرایط و روش های سال 2021

دولت این استان برای کسب و کار هایی که در این منطقه راه اندازی شده است، طبق شرایط خاص می تواند وام 500 هزار دلاری با نرخ پایه سه درصد سود اهدا کند! یکی از شرایط اصلی ای که در این بخش وجود دارد این است که نصف سرمایه راه اندازی کسب و کار توسط خود فرد متقاضی آماده شده باشد و شرکت او تا 100 کارمند را به استخدام خود در آورده باشد.

صندوق جذب سرمایه گذاری چیست و چگونه به کسب و کار ها کمک می کند؟

هدف از راه اندازی این صندوق در واقع جذب سرمایه گذار خارجی به منظور توسعه کسب و کار های بزرگ در استان نیوفاندلند و لابرادور است. توسط این صندوق به کسب و کار های داخلی که از تظر اقتصادی طرح و بیزنیس مناسبی دارند به عنوان حمایت، مبلغی اعطا می شود تا آن ها بتوانند با بهترین بودجه ممکن فعالیت خودشان را ادامه دهند.

این صندوق با تشخیص وزرات کار، گردشگری، فرهنگ و توسعه ی روستایی به اعطای وام در جهت سرمایه گذاری در زیرساخت ها و هزینه های منابع انسانی اختصاص یافته است.

برای آن که شما بتوانید از حمایت های مالی این صندوق بهره مند شوید، باید شرایط زیر رو دارا باشید. این شرایط به شرح زیر است:

 • شرکت باید در زمان مشخصی ثبت شده باشد و یا اقدامات لازم برای ثبت آن در دولت کانادا، فراهم شده باشد.
 • شرکت باید بتواند با دولت و استان مربوطه روابط خوب و مناسبی داشته باشد.
 • فعالیت های شرکت باید به صورت اختصاصی در درون استان صورت بگیرد.

بررسی اقتصاد استان نیوفاندلند و لابرادور

استان نیوفاندلند و لابرادور یکی از استان های دارای منابع طبییعی بسیار زیادی در کشور کانادا است که عمده درآمد و اقتصاد این استان از راه صنعت شیلات می باشد. الیته این تنها راه درآمدی این استان نبوده، بلکه به عنوان دومین درآمد استان نیوفاندلند و لابرادور می توان به صنعت فلزی و آهن آلات اشاره نمود.

بررسی تحصیل و آموزش در نیوفاندلند و لابرادور

کودکانی که سن قانونی آن ها 16 سال تمام نشده است، ملزم به ثبت نام در استان نیوفاندلند و لابرادور برای ادامه تحصیلات تکمیلی خود هستند. مدارس و کالج هایی که در این استان واقع گردیده است، در حالت کلی و به صورت معمول به زبان انگلیسی تدریس خود را انجام می دهد.

همانند سایر مناطق دیگر، در این استان نیز سیستم آموزش تحصیلی به سه سطح اصلی تقسیم بندی می شود که در ادامه به معرفی و بررسی این سطوح خواهیم پرداخت:

 • مقطع تصیلی ابتدایی
 • مقطع تحصیلی متوسطه
 • مقطع تحصیلی دوره‌های پس ازمقطع متوسطه یا به عبارتی مقاطع کالج یا دانشگاه

مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا

چطور می توان در این استان، خانه ای را تهیه کرد؟

برای آن که بتوانید در این استان صاحب خانه و مسکن شوید، روش ها و فعالیت های زیادی وجود دارد که باید انجام دهید. در این خصوص می توانید به یک مشاور املاک در سطح شهر مراجعه کنید تا تمامی زیر و بم های اجاره و خرید خانه را در اختیار شما قرار دهند.

حتما بخوانید:  مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی | کارآفرینی در کانادا

قیمت مسکن در منطقه اصلی این استان کمی گران تر در مقایسه با مساکنی است که در حومه این شهر قرار گرفته اند، از این رو افرادی که سطح مالی مناسبی ندارند می توانند در حومه های استان نیوفاندلند و لابرادور اقدام به تهیه و خرید مسکن و یا اجاره آن کنند.

بررسی میزان اهمیت زبان در مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور

افرادی که قصد مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور را دارند باید توجه داشته باشند که از قبل شروع به فرایند جستجوی کار در این کشور، باید رزومه خود را بروز نمایند و نکات نگارشی و گرامری را به خوبی رعایت کنند. البته در این استان سازمان های بسیار زیادی وجود دارد که فعالیت اصلی آن ها خدمات به کسانی است که به عنوان مهاجر قصد دارند در استان نیوفاندلند و لابرادور مشغول به اخذ مراحل اقامت شوند.

اگر قصد دارید به عنوان یک فرد مهاجر زندگی راحت و بی دردسری را داشته باشید باید اثبات کنید که به یک و یا هردو زبان انگلیسی و فرانسوی مسلط هستید تا در این صورت بتوانید زندگی موفقیت آمیزی را در این استان تجربه کنید.

هزینه زندگی در استان نیوفاندلند و لابرادور چگونه است؟

هزینه زندگی در استان نیوفاندلند و لابرادور در مقایسه با سایر استان ها دیگر به نسب ارزان تر و مناسب تر می باشد و می تواند شرایط خوب و ایده آلی را برای یک زندگی موفق در این استان تجربه کرد. از این رو دولت خدمات رفاهی و بهداشتی رایگانی را در اختیار شهروندان خود قرار داده که کمک قابل توجه ای به آن ها شده است.

ساخت یک حساب مالی در روز های نخست ورود به نیوفاندلند و لابرادور

به افراد مهاجری که با موفقیت توانسته اند اقامت استان نیوفاندلند و لابرادور را دریافت کنند، پیشنهاد می کنیم که در همان روز های ابتدایی نسبت به دریافت و باز نمودن یک حساب بانکی معتبر در یکی از شعب بانکی اقدام کنند. البته بهتر است در این روش از یک مشاور عالی و خبره مالی استفاده کنید تا مسائل مربوط به موارد حقوقی و حقیقی در آینده برای شما دردسر ساز نشود.

✅ آیا از طریق سرمایه گذاری می توان اقامت نیوفاندلند و لابرادور را به دست آورد؟

بله، دولت نیوفاندلند و لابرادور برای متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در این استان را داشند برنامه های خاصی را مدون ساخته است تا بتوان به رشد و اقتصاد نیوفاندلند و لابرادور کمک قابل توجه ای نمود.

✅ هزینه زندگی در نیوفاندلند و لابرادور چگونه است؟

برای آن که بتوانید زندگی با رفاه و آرامشی را داشته باشید دولت برای شما امکانات خاص و ویژه رفاهی آماده نموده است که می تواند هزینه های زندگی را برای شما به صورت مناسبی کاهش دهد. همچنین در مقایسه با سایر استان ها کانادا، شرایط زندگی در نیوفاندلند و لابرادور مطلوب تر است.

✅ چگونه می توانیم به استان نیوفاندلند و لابرادور مهاجرت کنیم؟

در حالت کلی سه روش برای اخذ مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور وجود دارد که در این مقاله به خوبی به تمامی موارد پرداخته ایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.