شروع مجدد پروازهای تهران - وین

شروع مجدد پروازهای تهران – وین از سه روز دیگر

معاون بهره‌برداری فرودگاهی فرودگاه امام خمینی تهران از شروع مجدد پروازهای هواپیمایی اتریش در مسیر وین _تهران از تاریخ ۲۶ تیرماه خبر داد.

طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی، عضو هیات مدیره و معاون بهره‌برداری فرودگاهی فرودگاه امام خمینی ضمن اعلام این خبر، از افزایش تعداد پروازهای هواپیمایی لوفتهانزا (از سه پرواز به پنج پرواز در هفته) خبر داد.

علیرضا مجذوبی گفت که پرواز وین – تهران – وین هواپیمایی اتریش از سه روز دیگر (یعنی از ۱۷جولای/۲۶تیر ماه) از سر گرفته خواهد شد.

شرکت هواپیمایی اتریش سه پرواز در هفته خواهد داشت.

در همین راستا، استیفان ورسمان، مدیر ایستگاه ایران گروه لوفتهانزا اعلام کرد که ما مشتاقانه منتظریم که همکاری‌های خود با ایران در این حوزه را گسترش دهیم.

 

منبع: خبرآنلاین

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد، دبیر سرویس خبر رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *