استراتژی جدید اداره‌ی مهاجرت کانادا برای پذیرش مهاجران فرانسوی ‌زبان

استراتژی جدید اداره‌ی مهاجرت کانادا برای پذیرش مهاجران فرانسوی ‌زبان

اداره‌ی مهاجرت کانادا استراتژی جدیدی برای پذیرش مهاجران فرانسوی‌زبان تدوین کرد که هدف از این استراتژی افزایش پذیرش مهاجران فرانسوی‌زبان، حمایت از ادغام مهاجران جدید در جامعه‌ی فرانسوی‌زبانِ کانادا، و تقویت ظرفیت‌های اجتماعاتِ فرانسوی‌زبانِ این کشور در خارج از استان کبک است.

اداره‌ی مهاجرت کانادا در بخشی از این استراتژی اعلام کرده است که از پیشنهادات و ابتکار عمل‌های خود جوامعِ فرانسوی‌زبانِ کانادا استقبال می‌کند. هدف از این طرح آزمایشی، آن است که اجتماعات فرانسوی‌زبان، خودشان برای خود تصمیم بگیرند. این طرح به دنبال تقویت ارتباطات بین مهاجران فرانسوی‌زبان کانادا و اجتماعاتِ میزبان آن‌ها در این کشور است.

طبق اعلام اداره‌ی مهاجرت کانادا، تا کنون شهرهای کلگری، منطقه‌ی سین ریور، ایکوالیت، و پرینس جورج، به عنوان اجتماعاتِ پذیرای مهاجران تازه‌واردِفرانسوی‌زبان اعلام شده‌اند. سایر اجتماعات نیز به زودی رسماً اعلام خواهند شد.

منبع:پایگاه رسمی دولت کانادا

ترجمه و تنظیم: دبیر خبری رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
رهپویان مهاجر

رهپویان مهاجر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است و هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما بصورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *