اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در دراو شماره 200 خود از 3000 متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرد تا برای اقامت دائم این کشور تقاضا دهند.

دعوت شدگان در این دراو که نتایج آن در روز 5 آگوست اعلام شد، همگی افرادی بودند که برای مهاجرت به کانادا از طریق گروه تجربه کانادایی یا CEC واجد شرایط بودند.

همچنین کمترین امتیاز در نظر گفته شده برای دعوت از متقاضیان در این دراو 404 امتیاز بود.

متقاضیانی که امتیاز آنها برابر با حداقل امتیاز یعنی 404 نمره بود، تنها در صورتی در این دراو شرکت داده شدند که پرونده‌هایشان را تا قبل از ساعت 05:39:26 به وقت کانادا در روز سوم آگوست 2021 تکمیل نموده بودند.

گفتنی است در مقایسه با سال گذشته در همین زمان تعداد دعوت‌نامه‌ها برای تقاضا یا ITA های صادر شده توسط اداره مهاجرت و شهروندی کانادا به طور تقریبی دو برابر شده است.

این واقعیت نشان می‌دهد که این اداره تلاش خود برای پذیرش 108 هزار مهاجر جدید در 2021 از طریق سیستم اکسپرس انتری – که هدف مهاجرتی این اداره برای سال جاری است – را نیز دو برابر کرده است.

حداقل نمره در نظر گرفته شده برای دراوها در طول سال نیز با توجه به اینکه دراو اختصاصی CEC برگزار می‌شود یا دراو اختصاصی PNP متغیر بوده است.

به طور معمول دراوهای اختصاصی CEC حدنصاب امتیاز کمتری دارند زیرا روی یکی از بانک‌های متقاضیان تمرکز می‌کنند؛ به عنوان مثال آنها با دیگر متقاضیان در برنامه‌های اسکیل ورکر فدرال رقابت نمی‌کنند.

منبع خبر: canada.ca

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *