در دراو مانیتوبا بیش از 1000 نفر دعوت شدند

در دراو مانیتوبا بیش از 1000 نفر دعوت شدند

مانیتوبا در یک دراو عمده 1017 نفر از داوطلبان اکسپرس انتری را برای تقاضای نامزدی استانی دعوت کرد و رکورد دعوت اکسپرس انتری مانیتوبا در سال 2021 را شکست.

دعوت شدگان در دراو اخیر، که در روز 28 ژوئن برگزار شد، همگی دارای ID معتبر اکسپرس انتری و کد اعتبار سنجی جست و جوی شغلی بودند.

برنامه نامزدی استانی مانیتوبا با انتشار نتایج این دراو، 1017 نفر را برای ارائه درخواست نامزدی استانی به جریان مهاجرتی اسکیل ورکر خارجی دعوت کرد.

گفتنی است داوطلبان برای اینکه در دراو نامزدی استانی مانیتوبا دعوت شوند می‌بایست قبلا پروفایلی را در سیستم ابراز علاقه مندی (EOI) مانیتوبا ثبت کرده باشند.

همچنین حداقل امتیاز EOI مورد نیاز برای دریافت توصیه نامه برای تقاضا (LAA) در این دور 565 امتیاز بود. و امتیاز CRS داوطلبان برای این دراو مد نظر قرار نگرفته بود.

لازم به ذکر است که این امتیاز بر اساس ماتریس امتیازدهی EOI مانیتوبا جدول بندی می‌شود.

این سیستم امتیاز دهی مانیتوبا مانند سیستم امتیازدهی جامع فدرال (CRS) برای اکسپرس انتری نیست.

در واقع می‌شود گفت اگر داوطلبان بتوانند نامزدی استانی مانیتوبا را دریافت کنند، به طور خودکار 600 امتیاز به امتیاز CRS آنها اضافه می‌شود.

البته این 600 امتیاز اضافه برای نامزدی استانی منحصر به مانیتوبا نیست و هر اکسپرس انتری مرتبط با برنامه‌های نامزدی استانی برای مهاجرت به کانادا این امتیاز اضافه را برای متقاضیان در نظر می‌گیرد.

همین واقعیت است که برنامه های نامزدی استانی را در راس دریافت دعوت نامه برای تقاضا برای اقامت دائم کانادا قرار می‌دهد.

منبع خبر:  CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

 

 

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *