بیش از 1000 نفر در جدیدترین دراو رکورد شکن مانیتوبا، که نتایج آن در روز 27 جولای منتشر شد، دعوت نامه دریافت کردند.

بعد از صدور دعوت نامه برای این تعداد از متقاضیان، تعداد دعوت شدگان در دراوهای مانیتوبا از ابتدای سال جاری تا کنون به 6139 نفر رسید.

این افراد می‌توانند برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نامزدی استانی مانیتوبا (MPNP) اقدام کنند.

دراو 122 که ذیل سیستم ابراز علاقه مندی مانیتوبا برگزار شده بود، حداقل امتیاز 557 را به عنوان حد نصاب امتیازِEOI  برای متقاضیان در نظر گرفته بود.

برنامه نامزدی استانی مانیتوبا 1140 دعوت شده مذکور را از میان متقاضیان برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر خارج از مانیتوبا برگزیده است.

توجه داشته باشید که تنها فرم ابراز علاقه مندیِ آن دسته از متقاضیان برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر خارج از مانیتوبا در دراو اخیر مورد بررسی قرار گرفته است که دو شرط زیر را داشته‌اند:

الف. از اکسپرس انتری وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) شناسه (ID) دریافت کرده باشند.

ب. دارای کد تأیید کارجویان بوده‌اند.

همچنین مساله مهم دیگر این است که حتی کاندیداهایی که شناسه اکسپرس انتری IRCC و کد تأیید کارجویان داشته‌اند نیز تنها در صورتی واجد شرایط دریافت نامزدی بوده‌اند که پروفایل اکسپرس انتری آنها در زمان ارزیابی تقاضایشان هنوز اعتبار داشته باشد.

منبع خبر: Manitoba my new home

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *