141 نفر برای نامزدی استانی مانیتوبا دعوت شدند

0

مانیتوبا در آخرین دراو خود که در روز 17 ژوئن برگزار شد، از 141 نفر از داوطلبین دعوت کرد تا برای دریافت نامزدی استانی مانیتوبا تقاضا دهند.

بعد از مشخص شدن نتایج این دراو، برنامه نامزدی استانی مانیتوبا (MPNP) برای داوطلبین اسکیل ورکر که در سیستم ابراز علاقه مندی (EOI) مانیتوبا دارای پرونده بودند، توصیه نامه برای تقاضا (LAA) صادر کرد.

حداقل نمره EOI در نظر گرفته شده برای داوطلبین جهت شرکت در دراو اخیر مانیتوبا و تعداد دعوت شدگان به تفکیک گروه‌های مهاجرتی را می‌توان در جدول زیر خلاصه کرد:

گروه‌ مهاجرتی تعداد توصیه نامه‌های صادر شده برای تقاضا حداقل نمره EOI در نظر گرفته شده
داوطلبین اسکیل ورکر ساکن مانیتوبا

 

95 430
داوطلبین اسکیل ورکر خارج از مانیتوبا

 

24 403
دانشجویان بین المللی 22 بدون حد نصاب

از میان 141 توصیه نامه صادر شده، 10 عدد ازآنها به داوطلبینی که از طریق اکسپرس انتری برای نامزدی استانی مانیتوبا اقدام کرده بودند، داده شد.

از ابتدای سال جاری تا کنون مانیتوبا 3705 توصیه نامه برای تقاضا برای داوطلبین نامزدی استانی خود صادرکرده است.

مهاجرت به مانیتوبا

متقاضیانی که تمایل دارند به مانیتوبا مهاجرت کنند، باید بعد از سنجش مهارت‌ها و تجربیات کاری خود،

یک پروفایل ابراز علاقه مندی (EOI) در نامزدی استانی مانیتوبا (MPNP) برای خود درست کنند.

بعد از ثبت فرم اظهار علاقه مندی، دولت مانیتوبا امتیازی را از مجموع 1000 نمره به هر یک از داوطلبین اختصاص می‌دهد. این امتیاز بر اساس بسیاری از عوامل فردی و همچنین نوع و میزان ارتباط متقاضیان به آنها تعلق می‌گیرد.

اسکیل ورکرهایی که پرونده EOI در سیستم MPNP برای خود ثبت کرده‌اند سپس می‌توانند از طریق یکی از روش‌های مهاجرتی اسکیل ورکر در مانیتوبا یا اسکیل ورکر خارج از مانیتوبا LAA دریافت کنند.

لازم به ذکر است که متقاضیان خارج از مانیتوبا باید بتوانند با کمک بستگان نزدیک، تجربه کاری در گذشته، یا دعوت از طریق  یکی از روش‌های ابتکار استخدام مانیتوبا ارتباطی با استان مانیتوبا برقرار کنند.

همچنین دانشجویان بین المللی که از یکی از موسسات آموزشی در مانیتوبا فارغ التحصیل شده‌اند اگربتوانند نشان دهند که مهارت آنها جزو مهارت‌های پبرتقاضا است، می‌توانند ذیل گروه دانشجویان بین المللی LAA دریافت کنند.

منبع خبر: swiftconnect

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.