141 نفر برای نامزدی استانی مانیتوبا دعوت شدند

141 نفر برای نامزدی استانی مانیتوبا دعوت شدند

مانیتوبا در آخرین دراو خود که در روز 17 ژوئن برگزار شد، از 141 نفر از داوطلبین دعوت کرد تا برای دریافت نامزدی استانی مانیتوبا تقاضا دهند.

بعد از مشخص شدن نتایج این دراو، برنامه نامزدی استانی مانیتوبا (MPNP) برای داوطلبین اسکیل ورکر که در سیستم ابراز علاقه مندی (EOI) مانیتوبا دارای پرونده بودند، توصیه نامه برای تقاضا (LAA) صادر کرد.

حداقل نمره EOI در نظر گرفته شده برای داوطلبین جهت شرکت در دراو اخیر مانیتوبا و تعداد دعوت شدگان به تفکیک گروه‌های مهاجرتی را می‌توان در جدول زیر خلاصه کرد:

گروه‌ مهاجرتی تعداد توصیه نامه‌های صادر شده برای تقاضا حداقل نمره EOI در نظر گرفته شده
داوطلبین اسکیل ورکر ساکن مانیتوبا

 

95 430
داوطلبین اسکیل ورکر خارج از مانیتوبا

 

24 403
دانشجویان بین المللی 22 بدون حد نصاب

از میان 141 توصیه نامه صادر شده، 10 عدد ازآنها به داوطلبینی که از طریق اکسپرس انتری برای نامزدی استانی مانیتوبا اقدام کرده بودند، داده شد.

از ابتدای سال جاری تا کنون مانیتوبا 3705 توصیه نامه برای تقاضا برای داوطلبین نامزدی استانی خود صادرکرده است.

مهاجرت به مانیتوبا

متقاضیانی که تمایل دارند به مانیتوبا مهاجرت کنند، باید بعد از سنجش مهارت‌ها و تجربیات کاری خود،

یک پروفایل ابراز علاقه مندی (EOI) در نامزدی استانی مانیتوبا (MPNP) برای خود درست کنند.

بعد از ثبت فرم اظهار علاقه مندی، دولت مانیتوبا امتیازی را از مجموع 1000 نمره به هر یک از داوطلبین اختصاص می‌دهد. این امتیاز بر اساس بسیاری از عوامل فردی و همچنین نوع و میزان ارتباط متقاضیان به آنها تعلق می‌گیرد.

اسکیل ورکرهایی که پرونده EOI در سیستم MPNP برای خود ثبت کرده‌اند سپس می‌توانند از طریق یکی از روش‌های مهاجرتی اسکیل ورکر در مانیتوبا یا اسکیل ورکر خارج از مانیتوبا LAA دریافت کنند.

لازم به ذکر است که متقاضیان خارج از مانیتوبا باید بتوانند با کمک بستگان نزدیک، تجربه کاری در گذشته، یا دعوت از طریق  یکی از روش‌های ابتکار استخدام مانیتوبا ارتباطی با استان مانیتوبا برقرار کنند.

همچنین دانشجویان بین المللی که از یکی از موسسات آموزشی در مانیتوبا فارغ التحصیل شده‌اند اگربتوانند نشان دهند که مهارت آنها جزو مهارت‌های پبرتقاضا است، می‌توانند ذیل گروه دانشجویان بین المللی LAA دریافت کنند.

منبع خبر: swiftconnect

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *