در روز 8 ماه ژوئن آلبرتا نتایج آخرین دراو خود را منتشر نمود. بعد از مشضخص شدن این نتایج 191 نفر برای تقاضای اقامت دائم در آلبرتا دعوت شدند.

بر اساس جزئیاتی که توسط برنامه نامزدی استانی آلبرتا یا AINP مشخص شد، این 191 نفر از متقاضیان اکسپرس انتری بوده‌اند و توانسته اند حداقل 300 امتیاز کسب کنند.

آلبرتا از ابتدای سال 2021 تا کنون 2100 مهاجر را برای ارائه‌ تقاضای اقامت در این استان دعوت نموده است.

استان آلبرتا مجاز است که در مجموع 6250 گواهی نامزدی را در سال 2021ثبت کند.

توجه داشته باشید که لزوما تمام افرادی که برای ثبت تقاضای اقامت دائم معرفی می‌شوند، نمی‌توانند گواهی نامزدی دریافت کنند؛ همچنین لزوما تمام افرادی که گواهی نامزدی دریافت می‌کنند نیز موفق به دریافت اقامت دائم نخواهند شد.

روی کاغذ اگر تا پایان سال جاری در هر ماه 692 گواهی نامزدی صادر شود، آلبرتا به هدف تعیین شده‌ برای صدور 6250 گواهی نامزدی خواهد رسید.

البته اجباری برای رساندن تعداد گواهی‌های نامزدی به هدف مشخص شده وجود ندارد.

چنانکه این استان برگزاری دراوها را در ماه‌های آخر سال 2020 نیز متوقف کرد.

البته مانند گذشته استان آلبرتا تنها از متقاضیانی برای اراده درخواست اقامت دائم دعوت می‌کند که در این استان زندگی می‌کنند.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *