ویزای جدید کشاورزی پُلی به اقامت دائم استرالیا

ویزای جدید کشاورزی پُلی به اقامت دائم استرالیا

دولت فدرال استرالیا اختصاص یک ویزای جدید کشاورزی برای نیروی کار در مزرعه، شیلات و جنگلداری را تایید کرد.

این ویزا می‌تواند مسیری را برای اقامت دائم یا اسکان منطقه‌ای در استرالیا باز کند.

این ویزای جدید که از ماه آینده استارت می‌خورد، به خارجی‌هایی که موفق به دریافت آن شده‌اند،  اجازه می‌دهد که بعد از مهاجرت به استرالیا در مزارع استرالیا کار کنند.

جزئیات بیشتر در مورد اینکه چه تعداد متقاضی و به چه شکل می‌توانند برای دریافت این ویزا اقدام کنند، هنوز تایید نشده است.

در بیانیه‌ای که به امضا وزرای دولتی کلیدی رسیده است در این مورد آمده است: «ویزای کشاورزی استرالیا برای گستره‌ای از متقاضیان اهل کشورهایی که از طریق قراردادهای دوجانبه با آنها مذاکره شده است، قابل استفاده خواهد بود.»

همچنین در ادامه این بیانیه ذکر شده است که: « به محض اینکه اجرای ویزای کشاورزی جدید عملیاتی شود شرایط کامل آن، در طول سه سال آینده توسعه یافته و اجرا خواهند شد.»

به علاوه وزیر وقت کشاورزی استرالیا اظهار کرده است: «راه اندازی ویزای جدید کشاورزی تغییری ساختاری را در نیروی کار کشاورزی ایجاد خواهد کرد . به کشاورزان ما این اطمینان را می‌دهد که محصولی را بکارند در حالی که می‌دانند قادر به رساندن آن به زنجیره تامین هستند.»

او در جای دیگری با اشاره به اینکه ویزای جدید تکمیل کننده طرح‌های موجود نیروی کار خواهد بود به نیروی کار در جزایر اطمینان داده است که این ویزا تاثیری بر شرایط کاری آنها نخواهد گذاشتت.

منبع خبر: mondagh

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *