چهار فرصت دیگر برای ثبت درخواست مهاجرت به استان نیوفوندلند و لابرادور کانادا

45

کارآفرینان بین‌المللی که مایل به ایجاد کسب و کار در  نیوفوندلند و لابرادورِ کانادا هستند، در سال 2019 چهار بار دیگر فرصت یافتند برای مهاجرت به کانادا اقدام نمونده و «اظهار علاقه» خود برای مهاجرت به این استان را به ثبت رسانند. متقاضیان می‌بایست برای آن‌که جزء طبقه‌ی «کارآفرین بین‌المللی» قرار گیرند، شرایط خاصی داشته باشند. از جمله‌ی شرایط و معیارها می‌توان گفت که متقاضی باید در استان نیوفوندلند و لابرادور اقدام به تاسیس، مدیریت یا خرید یک کسب و کار نمایند و نیت خود برای سکونت دائم در این استان را ثابت کنند. آن‌ها باید در تمام امور روزمره‌ی کسب و کار خود فعالیت مستقیم داشته باشند.

بخشی از فرایندی که این متقاضیان باید انجام دهند، ثبت «اظهار علاقه» است. اظهار علاقه، درخواست ثبت‌نام نیست بلکه در واقع فقط اطلاع دادن به ارگان‌های مربوطه در استان است که علاقه‌مندی شما به مهاجرت به این استان را رسماً اعلام می‌کند. استانداریِ نیوفوندلند و لابرادور می‌گوید جدای از برنامه‌ی مهاجرتیِ فوق، برنامه‌ی مهاجرتیِ «کارآفرینِ تحصیل‌کرده‌ی بین‌المللی» همچنان به قوت خود باقی خواهد بود و تمام دانشجویانِ خارجیِ دانشگاهِ مموریال و کالج آتلانتیک شمالی که مایل به کسب و کار در این استان باشند، می‌توانند به این استان مهاجرت نمایند.

فرایند اظهار علاقه برای مهاجرت به نیوفوندلند و لابرادور از طریق برنامه‌ی «کارآفرین بین‌المللی» در تاریخ‌های زیر باز خواهد بود و متقاضیان می‌توانند در این تاریخ‌ها اظهارنامه‌ی خود را ثبت کنند:

  • 13 تا 20 سپتامبر 2019
  • 11 تا 18اکتبر 2019
  • 8 تا 15نوامبر 2019
  • 6 تا 13دسامبر 2019

سایر برنامه‌های مهاجرتی‌ای که متقاضیان به مهاجرت به این استان می‌توانند از آن استفاده کنند عبارت‌اند از «برنامه‌ی اسکیل وورکر-اکسپر انتری نیوفوندلند و لابرادور» و «برنامه‌ی فارغ‌التحصیلان بین‌المللی نیوفوندلند و لابرادور».

منبع canadavisa

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

سلام برای چت در Whatsapp یکی از کارشناسان را انتخاب کنید.