چهار فرصت دیگر برای ثبت درخواست مهاجرت به استان نیوفوندلند و لابرادور کانادا

چهار فرصت دیگر برای ثبت درخواست مهاجرت به استان نیوفوندلند و لابرادور کانادا

کارآفرینان بین‌المللی که مایل به ایجاد کسب و کار در  نیوفوندلند و لابرادورِ کانادا هستند، در سال 2019 چهار بار دیگر فرصت یافتند برای مهاجرت به کانادا اقدام نمونده و «اظهار علاقه» خود برای مهاجرت به این استان را به ثبت رسانند. متقاضیان می‌بایست برای آن‌که جزء طبقه‌ی «کارآفرین بین‌المللی» قرار گیرند، شرایط خاصی داشته باشند. از جمله‌ی شرایط و معیارها می‌توان گفت که متقاضی باید در استان نیوفوندلند و لابرادور اقدام به تاسیس، مدیریت یا خرید یک کسب و کار نمایند و نیت خود برای سکونت دائم در این استان را ثابت کنند. آن‌ها باید در تمام امور روزمره‌ی کسب و کار خود فعالیت مستقیم داشته باشند.

بخشی از فرایندی که این متقاضیان باید انجام دهند، ثبت «اظهار علاقه» است. اظهار علاقه، درخواست ثبت‌نام نیست بلکه در واقع فقط اطلاع دادن به ارگان‌های مربوطه در استان است که علاقه‌مندی شما به مهاجرت به این استان را رسماً اعلام می‌کند. استانداریِ نیوفوندلند و لابرادور می‌گوید جدای از برنامه‌ی مهاجرتیِ فوق، برنامه‌ی مهاجرتیِ «کارآفرینِ تحصیل‌کرده‌ی بین‌المللی» همچنان به قوت خود باقی خواهد بود و تمام دانشجویانِ خارجیِ دانشگاهِ مموریال و کالج آتلانتیک شمالی که مایل به کسب و کار در این استان باشند، می‌توانند به این استان مهاجرت نمایند.

فرایند اظهار علاقه برای مهاجرت به نیوفوندلند و لابرادور از طریق برنامه‌ی «کارآفرین بین‌المللی» در تاریخ‌های زیر باز خواهد بود و متقاضیان می‌توانند در این تاریخ‌ها اظهارنامه‌ی خود را ثبت کنند:

  • 13 تا 20 سپتامبر 2019
  • 11 تا 18اکتبر 2019
  • 8 تا 15نوامبر 2019
  • 6 تا 13دسامبر 2019

سایر برنامه‌های مهاجرتی‌ای که متقاضیان به مهاجرت به این استان می‌توانند از آن استفاده کنند عبارت‌اند از «برنامه‌ی اسکیل وورکر-اکسپر انتری نیوفوندلند و لابرادور» و «برنامه‌ی فارغ‌التحصیلان بین‌المللی نیوفوندلند و لابرادور».

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
رهپویان مهاجر

رهپویان مهاجر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است و هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما بصورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *