برنامه‌های جدید انتاریو برای فارغ التحصیلی ارشد و دکتری

برنامه‌های جدید انتاریو برای فارغ التحصیلان ارشد و دکتری

دو مسیر جدید تقاضای نامزدی استانی انتاریو برای دانشجویان بین المللی که در مقاطع ارشد و دکتری فارغ التحصیل شده‌‌اند، گشوده شد.

افرادی که در انتاریو فارغ التحصیل شده‌اند و موفق شده‌اند از یک کارفرما در انتاریو پیشنهاد شغلی دریافت کنند، اکنون شانس این را دارند که از طریق دو برنامه مهاجرتی دیگر هم برای دریافت نامزدی این استان ثبت نام کنند.

دو برنامه فارغ التحصیلان ارشد و فارغ التحصیلان دکتری برنامه‌هایی هستند که در نسخه نهایی سیستم ابراز علاقه مندی EOI جدید انتاریو اضافه شده‌اند.

سه برنامه دیگری که از سیستم ابراز علاقه مندی EOI جدید انتاریو برای گزینش متقاضیان استفاده می‌کنند عبارت هستند از: مهارت‌ه‌ای مورد تقاضا، دانشجویان بین المللی و نیروی کار خارجی.

اکنون متقاضیان فارغ التحصیل ارشد و دکتری به عنوان بخشی از سیستم ابراز علاقه مندی، می‌توانند در هر زمانی که خواستند برای مهاجرت انتاریو ثبت نام کنند و پرونده‌ای برای خود ردست کنند.

پرونده ثبت شده در بانک ابراز علاقه مندی به مدت 12 ماه معتبر است و در این مدت 12 ماه، هر لحظه ممکن است که ادراه مهاجرت و شهروندی انتاریو با ثبت نام کنندگان برای تقاضای نامزدی استانی تماس بگیرد.

انتاریو پرونده متقاضیانی را که از طریق سیسستم ابراز علاقه مندی برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده‌اند، بر اساس یک ماتریس امتیاز دهی، رتبه بندی می‌کند.

بر اساس عواملی مانند تحصیلات، تجربه کاری و قصد زندگی و کار در انتاریو به متقاضیان نمراتی تعلق می‌گیرد.

هدف از امتیازدهی اینچنینی به متقاضیان، شناسایی افرادی است که مهارت و تجربه لازم برای موفق شدن در بازار کار انتاریو را داشته باشند.

لازم به توجه است که ثبت نام در سیستم ابراز علاقه مندی تضمین کننده دعوت داوطلبان به ارائه تقاضای نامزدی استانی نیست.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *