اونتاریو با اعلام نتایج دراو جدید خود در 21 جولای از 115 نفر از متقاضیان اکسپرس انتری دو زبانه برای ارائه تقاضای نامزدی استانی دعوت نمود.

این دراو، چهارمین دراو نامزدی استانی اونتاریو است که اختصاص به داوطلبان فرانسه زبان اکسپرس انتری دارد.

دعوت شدگان در این دراو ممکن است واجد شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر فرانسه زبان اکسپرس انتری انتاریو یا FSSW باشند.

متقاضیان شرکت کننده در این دراو می‌بایست در سیستم اکسپرس انتری پروفایلی داشته باشند و توانسته باشند از سیستم امتیازدهی جامع امتیازی بین 461 تا 467 کسب کنند.

متقاضیانی که موفق به دریافت اطلاعیه علاقه مندی یا NOI در دراو اخیر شدند، می‌بایست پروفایل خود را بعد از 21 جولای 2020 ثبت کرده باشند.

برنامه نامزدی استانی انتاریو با دعوت شدگان تماس خواهد گرفت و انها 45 روز فرصت دارند تا تقاضای خود برای نامزدی استانی از طریق آنلاین را ارسال کنند.

شرایط لازم برای برنامه FSSW انتاریو

برنامه FSSW یا اسکیل ورکر فرانسه زبان اکسپرس انتری انتاریو یک روش ارتقا یافته برای مهاجرت به کانادا است که ذیل برنامه نامزدی استانی اجرا می‌شود؛ به این معنا که هم راستا با سیستم اکسپرس انتری می‌باشد.

این برنامه برای افرادی است که شرایط لازم برای گروه تجربه کانادایی یا برنامه اسکیل ورکر فدرال را دارد هستند.

اولین مرحله برای استفاده از این برنامه داشتن یک پروفایل درسیستم اکسپرس انتری می‌باشد.

به علاوه متقاضیان FSSW باید حداقل نمره 7 را در زبان فرانسه و 6 در زبان انگلیسی از CLB به دست آورده باشند.

برنامه نامزدی استانی انتاریو همچنین از داوطلبین FSSW می‌خواهد اثبات کنند که سرمایه لازم برای پوشش هزینه‌های استقرار خود در این استان را دارند.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

 

 

 

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *