بازگشایی مرزهای استان انتاریو از فردا

بازگشایی مرزهای استان انتاریو از فردا

دولت استانیِ انتاریو اعلام کرد از فردا (چهارشنبه 16 ژوئن/ 26 خرداد) با کاهش محدودیت‌های کووید-19، مرزهای این استان به روز مسافرانی که از استان‌های همجوار می‌آیند باز خواهد شد.

در حال حاضر مرزهای این استان فقط به روی مسافرانی باز است که دلیل موجهی برای سفر به انتاری داشته باشند و بتوانند ثابت کنند سفرشان کاملاً ضروری است. اما از فردا، حتی مسافرانی که سفر غیرضروری (تفریحی،…) دارند نیز می‌توانند وارد انتاریو شوند.

این خبر شامل کلیه‌ی مرزهای آبی و خاکی بین استان‌های انتاریو و کبک و مانیتوبا می‌شود.

بعلاوه، مسافرانی که وارد این استان می‌شوند، نیازی به قرنطینه در شهر مقصد نخواهند داشت.

همچنین طبق گفته‌ی مقامات استانی، از فردا ایستگاه‌های ایست و بازرسی که به همین منظور فعالیت داشتند نیز فعالیت‌شان تعطیل خواهد شد.

گفتنی است کانادا این هفته توانست به رکورددار کشورهای جهان از نظر تزریق واکسن کرونا تبدیل شود. در کانادا تاکنون 63 درصد از مردم، حداقل یک دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

 

منبع خبر: وب‌سایت رسمی دولت استانیِ انتاریو (ontario.ca)

ترجمه و تنظیم: مرجان افشاری راد، دبیر سرویس خبر رهپویان مهاجر

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *