مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس ( Owner Operator )

0

کانادا یکی از کشورهایی که هر ساله از تمام دنیا، افراد ماهر و کاربلد را به سمت خود می کشاند که با ایجاد شرایط خوب کاری و امکانات رفاهی ان ها را برای رفتن و ماندن در این کشور تشویق می کند. روش های مختلفی وجود دارد که از طریق آن ها می توان به کانادا مهاجرت کرد تا از امکانات مختلف کانادا بهره مند شد که می توان به اسکیل ورکر کانادا ، اکسپرس اینتری کانادا، خرید بیزینس، مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی و مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج اشاره کرد.

یکی از روش های مهاجرتی رفتن به کانادا، اقدام از طریق خرید بیزینس در این کشور است که فرد متقاضی باید از شرایط خاصی برخوردار باشد. اگر اطلاعات کافی در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس ( Owner Operator ) ندارید، حتما این مقاله را تا پایان مطالعه کنید چرا که اطلاعات کامل و مفیدی را ارائه داده است.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس ( Owner Operator )

 

آشنایی مختصر با کانادا

کشور کانادا یکی از کشورهای ایده آل دنیا برای زندگی است که امکانات رفاهی خوبی را برای شهروندان خود در نظر گرفته است. کانادا دارای دو زبان رسمی فرانسوی و انگلیسی است که پایتخت آن آتاوا می باشد. کانادا دارای جمعیتی نزدیک به بیست و هفت میلیون نفر است.

از لحاظ جغرافیایی در جنوب این کشور، ایالت متحده امریکا قرار دارد که دارای بزرگترین مرز زمینی در جهان می باشد. کانادا توسط آب احاطه شده است زیرا در غرب این کشور اقیانوس آرام، در شمال کانادا اقیانوس منجد شمالی و در شرق آن اقیانوس آتلانتیک قرار دارد.

آداب و رسوم مختلف و فرهنگ بالای مردم این کشور، زندگی را برای مهاجران بسیار راحت کرده است و افراد خارجی در این کشور می توانند زندگی راحتی داشته باشند.

آشنایی مختصر با کانادا

 

خرید بیزینس در کانادا چیست؟

همان طور که گفته شد، راه های متعددی مانند مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی، برای رفتن به کانادا و اخذ اقامت این کشور وجود دارد که خرید بیزینس در کانادا یکی از روش های آن می باشد. خرید بیزینس یا اخذ ویزای اپراتوری بیزینس به این صورت است که فرد مهاجر باید توانایی خرید بخشی از سهام یا تمام سهام یک بیزینس کانادایی را داشته باشد. معمولا حداقل سهمی که باید متقاضی آن را خریداری کند، 51 درصد می باشد که معمولا در برخی موارد این عدد را تغییر می دهند.

خرید بیزینس یک راه مطمئن برای اخذ اقامت کشور کانادا می باشد، اما تنها افرادی می توانند از این طریق به کانادا مهاجرت کنند که از توانایی مالی بالایی برخوردار باشند و بتوانند به خرید کسب و کار در کانادا بپردازند.

اخذ اقامت و مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس، موارد پیچیده مهاجرت به کانادا برای کار را ندارد زیرا خود متقاضی به عنوان صاحب کار به کانادا مهاجرت می کند. در روش های دیگر برای دریافت مجوز کار فرد زمانی می تواند به کانادا مهاجرت کند که در مدت زمان شش ماه هیچ کانادایی نیاز به این کار نداشته باشد و بعد از آن کارفرما می تواند درخواست خود را ارسال کند که انجام پروسه های آن بسیار زمان بر است.

خرید بیزینس در کانادا چیست؟

 

دلایل خرید بیزینس در کانادا (Owner Operator  )

مهاجرت و رفتن به یک کشور، براساس دلایل مختلفی صورت می گیرد که در این قسمت قصد دارم، مهم ترین دلایل خرید بیزینس در کانادا ( Owner Operator ) را برای شما عزیزان مشخص کنیم. این دلایل عبارتند از:

1.    با خرید بیزینس صاحب یک کسب و کار در کانادا می شوید که برای کارآفرینان و صاحبان کار در کانادا مزایای مختلفی را در نظر گرفته اند و از این طریق می توانید از این مزایا برخوردار شوید.

حتما بخوانید:  صدور هفتگی دعوت نامه برای نامزدی بریتیش کلمبیا در سال 2021

2.    از طریق خرید Owner Operator می توانید اقامت کانادا را دریافت کنید که دریافت اقامت کانادا، یکی از مهم ترین دلایل این خرید می باشد.

3.    در زمان خرید بیزینس شما می توانید به کسب و کار رونق بدهید و یک بیزینس را که معمولا صاحبان آن به دلیل سوددهی کم به فروش می رسانند، شما آن را شکوفا کنید و درآمدهای بسیار بالایی را به دست آورید.

4.    برای مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا هیچ محدودیت جغرافیایی را در نظر نگرفته اند.

5.    در این روش بخش اعظم هزینه ها به خرید بیزینس در کانادا مربوط می شود.

 

دلایل خرید بیزینس در کانادا (Owner Operator  )

 

چگونگی آگاهی از بیزینس های قابل خرید در کانادا

فرد متقاضی از راه های مختلفی می تواند بیزینس های قابل خرید در کانادا را مشاهده کند و از طریق قانونی برای خرید آن ها اقدام کند. در ادامه روش هایی که می توان بیزینس های کانادا را مشاهده کرد، معرفی کرده ایم.

·       وب سایت هایی وجود دارند که این بیزینس ها را به خوبی معرفی می کنند و می توان با مراجعه به آن ها با صاحبان کسب و کارها به گفت و گو پرداخت.

·       روزنامه ها و مجلاتی در این زمینه وجود دارند که می توانند به فرد متقاضی خرید بیزینس در کانادا کمک کنند.

 

اگر قصد خرید بیزینس را دارید، باید بسیار هوشیارانه عمل کنید و در دام سایت های کلاهبرداری نیافتید.

 

شرایط خرید بیزینس در کانادا

برای راه اندازی کسب و کار در کانادا و خرید بیزینس ( Owner Operator ) در این کشور باید از شرایط خاصی برخوردار بود که در ادامه شرایط خرید بیزینس در کانادا را ذکر کرده ایم.

v   نیاز به مدرک زبان خارجی آیلتس می باشد که متقاضی حتما باید حداقل نمره آن را کسب کرده باشد.

v   فرد متقاضی باید در پست مدیریتی حتما سابقه داشته باشد.

v   مدرک تحصیلی لازم است و حداق آن دیپلم است.

v   در زمان خرید بیزینس در کانادا باید فرد متقاضی توانایی خرید دست کم 51 درصد از سهام کار را داشته باشد.

v   یکی از مواردی که سبب بالا رفتن امتیاز می شود، مراجعه به محل کار و مشاهده آن قبل از خرید است که از طریق ویزای مخصوص به آن می توانید این کار را انجام دهید.

v   فرد متقاضی باید دست کم دویست هزار دلار برای سرمایه در کانادا داشته باشد.

v   کشور کانادا باید از طریق بیزینس شما منافع به دست آورد که این منافع در زمینه های مختلفی چون فرهنگی، اقتصادی و … باشد.

v   متقاضی خرید بیزینس در کانادا باید اسناد و مدارک را به منظور تامین حق و حقوق کارمندان خود در یک سال را ارائه دهد.

v   حتما باید LIMA یا همان تاییدیه کانادا برای راه اندازی بیزینس را دریافت کند.

حتما بخوانید:  اسکیل ورکر کبک | مهاجرت به استان کبک از طریق تخصص | Quebec Skilled Worker

v   برنامه کاری خود را به طور کامل ارائه دهد که هر چه این برنامه دقیق تر باشد، امکان واگذاری کار به فرد متقاضی بیشتر است.

شرایط خرید بیزینس در کانادا

 

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا

ورود به یک کشور خارجی نیازمند طی کردن یک پروسه مشخص است که در آن باید مدارک همراه با اهداف مهاجرت به خوبی مشخص گردد. معمولا افرادی که برای ره اندازی کسب و کار به یک کشور مهاجرت می کنند، در صدد اخذ اقامت آن نیز می باشند.

افرادی که با خرید بیزینس کانادا قصد اخذ اقامت این کشور را دارند، باید طی چند مرحله برای این کار اقدام کنند. مراحل اخذ اقامت کانادا از طریق Owner Operator به صورت زیر است.

1.    دریافت ویزای کار کانادا

در ابتدا متقاضی باید از تمکن مالی بالایی برخوردار باشد تا توانایی خرید حداقل نیمی از سهام شرکت یا کسب و کار باشد، این موضوع نشان می دهد که اخذ اقامت از طریق بیزینس برای سرمایه داران گزینه مناسبی می باشد. حال که شخص از توانایی مالی برخوردار بود، باید با فروشنده بر سر قیمت توافق کنند و قراردادی مبنی بر خرید و فروش کسب و کار تنظیم گردد.

در زمان عقد قرارداد تمام مبلغ واریز نمی شود و متقاضی  مقدار مبلغ باقی مانده را بعد از اخذ ویزای کار کانادا به فروشنده پرداخت می کند. پس از عقد قرار داد، متقاضی برای دریافت LIMA باید یک برنامه کاری منسجم و نتیجه بخش را ارائه دهد که باید در آن برنامه هایی برای بالا بردن سطح بهره وری، تاثیر بر اقتصاد، گسترش و … گنجانده شود.

در صورت دریافت این تاییدیه، متقاضی مهاجرت به کانادا می تواند برای دریافت ویزای کار اقدام کند که مدت زمان لازم برای اخذ ویزا شش ماه می باشد

2.    اخذ اقامت کانادا

حال پس از اخذ ویزای کار کانادا، متقاضی خرید بیزینس باید به خاک این کشور وارد شود و کل مبلغ را به حساب فروشنده واریز نماید. اگر شخصی قصد اخذ اقامت کانادا را از طریق خرید بیزینس دارد، باید در سال اول فعالیت وقفه ای در کسب و کار و بیزینس به وجود نیاید.

همچنین خود فرد باید دارای یک پست مدیریتی در همان کسب و کار باشد. یکی دیگر از مواردی که در اخذ اقامت تاثیر گذار است، امتحان مجدد زبان آیلتس می باشد که باید نمره زبان آیلتس متقاضی از شش کمتر نباشد.

با گذراندن تمام این مراحل می توان برای دریافت و اخذ اقامت کانادا اقدام کرد که در صورت داشتن شرایط لازم، می توان اقامت کانادا را اخذ کرد.

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا

 

مزایایی که از طریق مهاجرت به کانادا با خرید بیزینس نصیب متقاضیان می شود.

قطعا راه اندازی کسب و کار و خرید بیزینس در کانادا مزایای متعددی را هم برای کانادا و هم برای سرمایه گذاران به همراه دارد. در این روش پس از انکه متقاضی از طریق خرید بیزینس Owner Operator ) ) وارد کانادا شد، با راه اندازی و شروع فعالیت خود در کسب و کار می تواند از مزایای متعددی برخوردار شود که در ادامه به برخی از آن ها اشاره شده است.

ü    در این نوع مهاجرت شما به عنوان صاحب یک بیزینس یا کسب و کار معرفی می شوید و این یعنی عدم نیاز به جاب آفر.

حتما بخوانید:  مهاجرت پزشکان به کانادا چگونه است؟ (شرایط + بروزرسانی 2021)

ü    امکان دریافت ویزای کاری برای شما و همراهان درجه یک یعنی خانواده وجود دارد که مدت زمان آن، دو سال می باشد.

ü    اگر متاهل هستید، مزایای این مهاجرت به همسر شما نیز می رسد. همسر شما می تواند به راحتی در این کشور مشغول به کار شود و تحصیلات خود را ادامه دهد.

ü    با شروع به فعالیت در کسب و کار، درآمدزایی شما نیز آغاز می شود و می توانید بر سرمایه خود بیافزایید.

ü    فرزندان زیر هیجده سال از تحصیل رایگان در کانادا برخوردار خواهند شد.

ü    می توانید مدرک ایلتس زبان را در طول یک سال اول  زندگی در کانادا اخذ کنید.

ü    با خرید بیزینس در کانادا می توان در کمتر از یک سال اقامت این کشور را دریافت کرد.

مزایای خرید بیزینس کانادا

 

خرید کسب و کارهای پر سود برای مهاجرت به کانادا

کسب و کارها و بیزینس های متعددی در کانادا وجود دارند که می توان از طریق خریداری آن ها، به این کشور مهاجرت کرد. اما همواره کارهایی هستند که از سوددهی بیشتری برخوردار می باشند. در زیر به چند مورد از کسب و کارهای پر سود اشاره شده است.

§       سرمایه گذاری در سیستم های حمل و نقل کانادا می تواند یک فرصت ایده آل باشد.

§       خرید پمپ بنزین در کانادا یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

§       صنایع ذخیره سازی فرصتی مناسب برای خرید بیزینس در کانادا می باشند.

§       سرمایه گذاری در مراکز و اماکن گردشگری و تفریحی نیز از سود خوبی برخوردار است.

§       فعالیت در بازار مسکن یکی دیگر از موارد خرید بیزینس است.

§       خرید سهام اماکن ورزشی یا راه اندازی آن ها برای سرمایه گذاری در کانادا مناسب می باشند.

خرید کسب و کارهای پر سود برای مهاجرت به کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس به چه کسانی توصیه می شود؟

همان طور که می دانید، خرید سهام یک بیزینس و یا راه اندازی هر نوع کسب و کاری در هر نقطه از جهان، نیازمند سرمایه های کلانی است که در کانادا نیز همین گونه می باشد. این گفته ها نشان می دهند که مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس برای افرادی که تمکن مالی بالایی دارند و سرمایه آن ها اعداد و ارقام خوبی را نشان می دهد، مناسب است.

افرادی که چنین سرمایه هایی ندارند، می توانند از روش های مختلف دیگری برای رفتن به کانادا استفاده کنند که توصیه ما این است، اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید حتما از مشاورین در این زمینه کمک بگیرید.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

 

جمع بندی

مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس ( Owner Operator  ) یکی از راه های مناسب برای سرمایه گذاران است تا از این طریق پس از مدت کوتاهی برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنند. برای خرید بیزینس باید شرایط و مراحل خاصی را طی نمود که در این مقاله به طور کامل آن ها را ذکر کردیم. برای کسب آگاهی بیشتر حتما با مشاورین در زمینه مهاجرت به کانادا در ارتباط باشید چرا که از زیر و بم این کار به خوبی آگاه هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.