تغییرات فرودگاه پیرسون برای مسافران کاملا واکسینه شده

تغییرات فرودگاه پیرسون برای مسافران کاملا واکسینه شده

فرودگا پیرسون در تورنتو در راستای تغییرات محدودیت‌هاس سفر در کانادا برای مسافران کاملا واکسینه شده، از روز 5 جولای اندکی تفاوت خواهد کرد.

به نقل از روابط عمومی این فرودگاه لاین‌های جداگانه‌ای برای هر کدام از دو گروه مسافران کاملا واکسینه شده و مسافران واکسینه نشده وقتی وارد کانادا می‌شوند در منطقه‌های کنترل گمرک ایجاد خواهد شد.

افسران گمرک همچنین مسئول تعیین اعتبار کارت وضعیت واکسیناسیون مسافران هستند.

بر طبق خواسته دولت کانادا، مسافران در بدو ورود به این کشور باید از اپلیکیشن ArriveCAN برای نشان دادن وضعیت واکسیناسیون و دیگر اطلاعات شخصی و مرتبط با کورونا استفاده کنند.

لازم به ذکر است که در دیگر قسمت‌های داخل فوردگاه مانند غذاخوری‌ها، قسمت‌های جداگانه‌ای برای مسافران کاملا واکسینه شده در نظر گرفته نشده است.

فهرست تغییرات از 5 جولای

مسافران کاملا واکسینه شده – که قبلا هم اجازه ورود به کانادا را داشتند – دقیقا از ساعت 11:59 شب در تاریخ 5 جولای بعد از ورود به کانادا، مادامی که معیارهای مناسب برای ورود را داشته باشند،

دیگر لازم نیست

  • اجبارا 14 روز را در قرنطینه بگذرانند
  • اجبارا مدتی را در هتل اقامت کنند
  • در روز هشتم ورود به کانادا تست PCR انجام دهند

گفتنی است تمامی مسافران بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون و جهت ارائه مدارک مورد نیاز مرتبط با کووید-19قبل از ورود به کانادا، ملزم به استفاده از اپلیکیشن ArriveCAN هستند.

همچنین بر اساس قوانین فرودگان پیرسون، تمامی مسافران بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون باید هنوز از ماسک استفاده کنند.

قوانین مرتبط با مسافران واکسینه نشده به علاوه مسافرانی که هنوز پروسه واکسیناسیون خود را تکمیل نکرده‌اند، کماکانبه قوت خود باقی است.

با انجام تغییرات نام برده از تاریخ 5 جولای کسانی که قصد مهاجرت به کانادا – و بخصوص اقامت در تورنتو – را دارند در صورت واکسینه شدن کامل می‌توانند این فرودگاه را برای لندینگ خود انتحاب کنند.

حتما بخوانید:  صدور بیش از 500 دعوت نامه نامزدی استانی

منبع خبر: Narcity

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *