صدور 161 دعوت نامه در استان دریایی کانادا

صدور 161 دعوت نامه در استان دریایی کانادا

نتایج دراو ماهانه پرینس ادوارد در روز 19 آگوست منتشر شد؛ در این دور مجموعا برای 161 متقاضی از طریق برنامه نامزدی استانی دعوت نامه صادر شد.

از کل دعوت نامه‌ها 152 دعوت نامه برای متقاضیان اکسپرس انتری و تاثیر نیروی کار صادر شد.

9 دعوت نامه دیگر نیز برای داوطلبان تاثیر تجارت ارسال گردید که حد نصاب امتیاز در نظر گرفته شده برای آنها 72 امتیاز در سیستم مهاجرتی استان بود.

9 دعوت نامه اخیر ذیل برنامه مجوز کار صادر شده بودند که مخصوص به کارفرمایانی است که می‌خواهند تجارتی را در در این جزیره بنیان گذاری و مدیریت کنند.

با احتساب دراو اخیر پرینس ادوارد که هشتمین دراو برگزار شده در این استان بود، از ابتدای سال جاری تا کنون برای 1194 نفر از طریق سیستم ابراز علاقه مندی دعوت نامه صادر شده است.

گفتنی است برنامه‌های نامزدی استانی که در سر تا سر کانادا برگزار می‌شوند به تمام استان ها و قلمروهای این کشور اجازه می‌دهند آن دسته از متقاضیان مهاجرت به کانادا را که نیازهای بازار کار آنها را برآورده می‌کنند گزینش کنند.

اکسپرس انتری پرینس ادوارد

روش مهاجرتی اکسپرس انتری پرینس ادوارد یک برنامه نامزدی استانی ارتقا یافته است؛ به این معنا که به سیستم اکسپرس انتری فدرال متصل است.

بنابراین برای استفاده از این روش مهاجرتی، متقاضیان باید در این سیستم پروفابل خود را ثبت داده باشند.

بعد از ثبت پروفایل در این سیستم متقاضیانی که علاقه مند به دریافت نامزدی استانیِ پرینس ادوارد هستند باید یک فرم ابراز علاقه مندی برای برنامه نامزدی استانی پرینس ادوارد تکمیل نمایند.

تاثیر نیروی کار پرینس ادوارد

این روش مهاجرتی مخصوص خارجی‌هایی است که موفق شده‌اند از یک کارفرما در جزیره پرینس ادوارد پیشنهاد معتبر کاری دریافت کنند و کارفرمای آنها از آنها حمایت مالی می‌کند.

این برنامه مهاجرتی به سه شاخه تقسیم می‌شود: اسکیل ورکر، نیروی کار حیاتی و فارغ التحصیلان بین المللی.

حتما بخوانید:  چهره سیاه جاستین ترودو: نخست‌وزیر کانادا همچنان عذرخواهی می‌کند!

متقاضیان این برنامه مهاجرتی نیز باید یک فرم ابراز علاقه مندی ثبت کنند تا برای دریافت نامزدی استانی از طریق تاثیر نیروی کار در نظر گرفته شوند.

تاثیر تجارت پرینس ادوارد

متقاضیان این روش مهاجرتی باید حدنصاب مورد نیاز امتیاز استانی را به دست آورده باشند تا تقاضانامه‌های آنها مورد بررسی قرار گیرد.

حد نصاب در نظر گرفته شده در هر دراو متفاوت می‌باشد.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *