دعوت 113 نفر به جزیر پرینس ادوارد در دراو جدید

دعوت 113 نفر به جزیر پرینس ادوارد در دراو جدید

دولت جزیره پرینس ادوارد در روز 17 ژوئن دروا جدیدی برگزار کرد و 113 نفر را از طریق برنامه نامزدی استانی، برای درخواست اقامت دائم در این استان دعوت کرد.

از بیشتر افراد یعنی 101 نفر از آنها دعوت شد که  از طریق اکسپرس انتری و گروه Labour Impact برای اقامت دائم در پرینس ادوارد تقاضا دهند.

باقی افراد یعنی 12 نفر دیگر، دعوت شدند تا با استفاده از برنامه Business Impact درخواست اقامت خود را ثبت کنند.

حد نصاب در نظر گرفته شده برای افراد گروه دوم 60 امتیاز بود.

این دراو، ششمین دراوی است که پرینس ادوارد از ابتدای سال جاری برگزار می‌کند.

با احتساب این دراو، از ابتدای سال جاری تا کنون 905 داوطلب موفق شده‌اند که برای تقاضای دائم در این استان دریایی کانادا دعوت نامه دریافت کنند.

گروه اکسپرس انتری نامزدی استانی پرینس ادوارد

گروه اکسپرس انتری نامزدی استانی پرینس ادوارد یک برنامه نامزدی استانیِ ارتقا یافته است؛ به این معنا که به سیستم اکسپرس انتری فدرال متصل است.

اکسپرس انتری تقاضاهای سه گروه از برنامه‌های مهاجرتی را مدیریت می‌کند: برنامه اسکیل ورکر فدرال، برنامه اسکیل ترید فدرال، و گروه تجربه کانادایی.

بعد از ثبت پروفایل در سیستم اکسپرس انتری کاندیدهای واجد شرایط، یک امتیاز CRS دریافت می‌کنند و کاندیداهایی که توانسته باشند نامزدی استانی دریافت کنند، 600 امتیاز به امتیاز CRS آنها اضافه می‌شود.

متقاضیانی که تمایل دارند از جزیره پرینس ادوارد نامزدی استانی دریافت کنند، باید ابتدا یک پروفایل ابراز علاقه مندی در نامزدی استانی پرینس ادوارد (PEI PNP) برای خود درست کنند.

بعد از ثبت فرم اظهار علاقه مندی، بر اساس سیستم نمره دهی منحصربه خود استان، به هر یک از داوطلبین امتیازی تعلق می‌گیرد. کسانی که بالاترین امتیازات را آورده باشند برای تقاضای اقامت از طریق دراوهای ماهانه دعوت می‌شوند.

گروه Labour Impact

این روش مهاجرتی برای خارجیانی در نظر گرفته شده است که یک پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرما در پرینس ادوارد دارند.

حتما بخوانید:  برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا به حالت تعلیق درآمد

گروه Labour Impact پرینس ادوارد سه روش مختلف مهاجرتی را در بر می‌گیرد: نیروی کار ماهر یا اسکیل ورکر، نیروی کار حیاتی و فارغ التحصیلان بین المللی.

متقاضیان این گروه باید همچنین باید یک پروفایل ابراز علاقه مندی یا EOI ثبت کنند که برای نامزدی استانی از طریق گروه Labour Impact در نظر گرفته شود.

گروه Business Impact

داوطلبان اقامت دائم در گروه Business Impact باید حداقل امتیاز مورد نظر استان را کسب کرده باشند تا تقاضاهای آنها مورد بررسی قرار گیرد. این امتیاز در هر دراو متفاوت است.

دعوت‌نامه‌هایی که در دراو اخیر پرینس ادوارد برای متقاضیان فرستاده شد، ذیل برنامه مهاجرتی اجازه کار بود که مختص خارجیانی است که می‌خواهند یک تجارت را در این جزیره راه اندازی کنند.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *