مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP

0

اطلاعات کلی در مورد استان پرنس ادوارد کانادا

استان پرنس ادوارد در جنوب شرقی کانادا کوچک ترین استان کانادا محسوب می شود که جمعیتی در حدود 150 هزار نفر را در خود جای داده است.

استان پرنس ادوارد از قدیمی ترین استان های کانادا و به نوعی زادگاه کشور کانادا محسوب می شود، چرا که اولین شهرهای کانادا در این استان به وجود آمدند.

این استان گرچه از لحاظ وسعت کوچکترین استان کانادا می باشد، اما دارای وضعیت اقتصادی بسیار خوب و درآمد سالانه 27 هزار دلار می باشد.

استان پرنس ادوارد در حوزه های کشاورزی، توریسم و شیلات دارای قابلیت های فراوان و رشد بسیار بالایی است.

کارشناسان تولید محتوای موسسه مهاجرتی و حقوقی رهپویان مهاجر آتی نگر تلاش کرده اند تا در این مقاله اطلاعات لازم در مورد مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP را به متقاضیان ارائه دهند و همه جزئیات مورد نیاز در مورد این برنامه مهاجرتی را به طور دقیق شرح دهند.

مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP
مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP

شرایط کلی مهاجرت استانی به کانادا

برنامه های مهاجرتی استانی کانادا توسط اداره مهاجرت کانادا و با هدف تامین نیروهای انسانی ماهر و متخصص برای هر استان برنامه ریزی شده است.

بر اساس این برنامه های مهاجرت استانی اداره های مهاجرت استانی متقاضیان واجد شرایط را به اداره مهاجرت کانادا معرفی می کنند و اداره مهاجرت کانادا بر اساس نیاز آن استان مجوز اقامت دائم کانادا را برای این متقاضیان صادر می کند.

به طور کلی بر اساس برنامه های استانی کانادا شرایط مهاجرت استانی به کانادا و از جمله برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد شامل موارد زیر می باشد:

دارا بودن نیروهای کاری ماهر و باتجربه

متقاضیان باید دارای سوابق کاری درخشان در حوزه شغلی، سن مناسب، تحصیلات مناسب و مدرک زبان معتبر باشد. متقاضیان با دارا بودن شرایط لازم می توانند مجوز اقامت دائم کانادا را برای خود و خانواده خود اخذ کنند.

دارا بودن سرمایه لازم

متقاضیان با دارا بودن سرمایه لازم برای کارآفرینی در هر استان می توانند بر اساس برنامه مورد نظر اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

علاوه بر دارا بودن سرمایه لازم متقاضیان باید دارای طرح کارآفرینی سودآور و همچنین کارآفرینی برای افراد بومی آن استان نیز باشند. متقاضیان واجد شرایط می توانند مجوز کار و اقامت خود و خانواده خود را برای اقامت در کانادا دریافت کنند.

دارا بودن ویزای تحصیلی کانادا

متقاضیانی که دارای شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی کاری هر استان نمی باشند، می توانند با اخذ ویزای تحصیلی در دانشگاه های این کشور تحصیل کنند و پس از فارغ التحصیلی با اخذ مجوز کار بر اساس برنامه های مهاجرتی هر استان درخواست خود برای اخذ مجوز اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

شرایط مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP

مهاجرت به کانادا با برنامه PEI PNP مختص متقاضیانی است که دارای مهارت کاری، سرمایه لازم و تحصیلات دانشگاهی می باشند. متقاضیان با این برنامه مهاجرتی می توانند نامینیت Nominate شوند و در صورت انتخاب شدن از طرف این استان در سیستم اکسپرس اینتری فدرال امتیاز لازم را کسب کنند و شرایط لازم را برای اخذ اقامت کانادا فراهم کنند.

انواع برنامه های نامزدی استانی پرنس ادوارد

برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد بر اساس اجازه اداره مهاجرت کانادا بر طبق قانون جذب متقاضیان واجد شرایط بر اساس نیازهای نیروی انسانی در این استان می باشد. برنامه های مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد شامل 3 برنامه زیر می باشد که در ادامه به توضیح خلاصه هر یک از این برنامه ها خواهیم پرداخت:

 1. برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری Express Entry پرنس ادوارد
 2. برنامه مهاجرت نیروهای کاری Labour Impact پرنس ادوارد
 3. برنامه مهاجرت اقتصادی Business Impact پرنس ادوارد

1.برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری Express Entry پرنس ادوارد

برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری از زیر مجموعه برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد از برنامه های مهاجرتی پرتقاضا است. در ابتدای سال 2021 فقط در ماه ژانویه در حدود 196 دعوتنامه و در ماه فوریه در حدود 102 دعوتنامه برای متقاضیان صادر شده است.

متقاضیان برای مهاجرت به استان پرنس ادوارد از طریق برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری باید یک پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری ایجاد کنند. علاوه بر این متقاضیان باید علاقمندی خود به مهاجرت به این استان را در این پروفایل ثبت کنند.

مزیت های مهاجرت به استان پرنس ادوارد از طریق برنامه اکسپرس اینتری

متقاضیان در صورت دارا بودن مهارت و تجربه کاری در حوزه مشاغل مورد نیاز استان پرنس ادوارد می توانند نامزدی استانی را دریافت کنند. کسب امتیازهای لازم در جدول امتیازدهی سیستم اکسپرس اینتری موجب اخذ اقامت دائم استان پرنس ادوارد و کشور کانادا می شود.

متقاضی با مهاجرت به استان پرنس ادوارد از طریق برنامه اکسپرس اینتری در برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP دارای امتیازهای اخذ اقامت دائم کانادا، اخذ تابعیت و شهروندی کانادا و اخذ پاسپورت کانادا می شود.

حتما بخوانید:  مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی یوکان YNP

شرایط مهاجرت به استان پرنس ادوارد از طریق برنامه اکسپرس اینتری

متقاضیان برای مهاجرت به استان پرنس ادوارد کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری در زیرمجموعه برنامه مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد  باید دارای شرایط زیر باشند:

 • ثبت پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری
 • اعلام علاقمندی به مهاجرت به استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی بر اساس برنامه اکسپرس اینتری
 • دارا بودن سوابق کاری و حرفه ای در شغل مورد نیاز استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن تحصیلات لازم بر اساس برنامه اکسپرس اینتری

2.برنامه مهاجرت نیروهای کاری Labour Impact پرنس ادوارد

برنامه مهاجرت نیروهای کاری Labour Impact  از زیرمجموعه برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز بازار استان پرنس ادوارد می باشد.

بر اساس این برنامه مهاجرتی متقاضیان در دو گروه نیروهای کار بین المللی و فارغ التحصیلان بین المللی می توانند برای مهاجرت به این استان اقدام کنند.

برنامه مهاجرت نیروی کاری استان پرنس ادوارد شامل 4 گروه برنامه مهاجرتی می باشد که در ادامه به بررسی خلاصه هر یک از این برنامه می پردازیم:

 • برنامه نیروهای کار ماهر در جزیره پرنس ادوارد کانادا Skilled Workers in PEI
 • برنامه نیروهای کار ماهر در خارج از کانادا Skilled Workers Outside Canada
 • برنامه نیروی کار در صنایع حیاتی Critical Worker
 • برنامه فارغ‌ التحصیلان بین ‌المللی International Graduate

برنامه نیروهای کار ماهر در جزیره پرنس ادوارد کانادا Skilled Workers in PEI

برنامه نیروهای کار ماهر و متخصص در زیرمجموعه برنامه استانی پرنس ادوارد مختص متقاضیانی است که دارای تخصص کاری در مشاغل مورد نیاز استان پرنس ادوارد باشند.

برنامه نیروهای کار ماهر یک برنامه سریع برای اخذ اقامت دائم کانادا است که نیازمند دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی با نمره بالا نمی باشد و دارا بودن مدرک CLB4 کفایت می کند.

از شرایط مهم شرکت در برنامه نیروهای کار ماهر برای مهاجرت به استان پرنس ادوارد موارد زیر را می توان نام برد:

 • دارا بودن تجربه و سوابق کار در استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن مشاغل مورد نیاز استان پرنس ادوارد در سطوح مهارتی A و B و صفر
 • دارا بودن حداقل 2 سال سابقه کار تمام وقت در 5 سال قبل از ارائه درخواست
 • دارا بودن تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی در استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن سن بین 18 تا 59 سال

برنامه نیروهای کار ماهر در خارج از کانادا Skilled Workers Outside Canada

برنامه نیروهای کار ماهر در خارج از کانادا مختص متقاضیانی است که دارای مهارت و تخصص کاری حرفه ای در حوزه مشاغل مورد نیاز استان پرنس ادوارد می باشند و در خارج از کشور کانادا اقامت دارند.

متقاضیان برای شرکت در این برنامه مهاجرتی نیاز به سوابق کاری در این استان و یا تجربه اقامت و زندگی در این استان ندارند.

متقاضیان با دارا بودن شرایط لازم برای مهاجرت به استان پرنس ادوارد می توانند مجوز اقامت دائم کانادا و پاسپورت معتبر این کشور را دریافت کنند. از جمله شرایط مهم شرکت در برنامه مهاجرت نیروهای ماهر در خارج از کانادا عبارت است از:

 • دارا بودن پیشنهاد شغلی از کارفرمای استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه در سطح CLB4
 • دارا بودن حداقل 2 سال سابقه کار تمام وقت در 5 سال گذشته
 • دارا بودن مشاغل مورد نیاز استان پرنس ادوارد در سطح مهارت A، B و صفر
 • دارا بودن تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی در استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل فوق دیپلم
 • دارا بودن سن بین 18 تا 59 سال

برنامه نیروی کار در صنایع حیاتی Critical Worker

برنامه نیروی کار در صنایع حیاتی از زیرمجموعه برنامه مهاجرت نیروهای کاری به استان پرنس ادوارد در برنامه استانی پرنس ادوارد PEI PNP مختص متقاضیانی است که دارای تجربه و سوابق کاری در مشاغل مهارتی سطح C و یا D می باشند.

متقاضیان برای شرکت در این برنامه مهاجرتی نیازمند دارا بودن تحصیلات دانشگاهی نمی باشند.

علاوه بر این متقاضیان نیازمند دارا بودن تجربه کاری زیاد و یا مدرک زبان در سطح بالا نمی باشند. از شرایط مهم شرکت در این برنامه مهاجرتی موارد زیر را می توان نام برد:

 • دارا بودن پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن تجربه و سوابق کاری تمام وقت در حدود 6 ماه برای کارفرمای استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه در سطح CLB4
 • دارا بودن حداقل تحصیلات دیپلم متوسطه یا معادل آن
 • دارا بودن سن بین 18 تا 59 سال
حتما بخوانید:  لیست مشاغل اکسپرس اینتری کانادا 2022

برنامه فارغ‌ التحصیلان بین ‌المللی International Graduate

برنامه مهاجرتی فارغ التحصیلان بین المللی در زیرمجموعه برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد مختص فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسه های آموزشی معتبر استان پرنس ادوارد می باشد که قصد کار و اشتغال در این استان را دارند.

فارغ التحصیلان برای شرکت در این برنامه مهاجرتی نیازمند سوابق کاری نمی باشند و علاوه بر این مدرک زبان با نمره بالا نیز نیاز ندارد. شرایط مهم متقاضیان برای شرکت در برنامه فارغ التحصیلان استان پرنس ادوارد عبارت است از:

 • دارا بودن مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه ها و موسسه های آموزشی معتبر استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن پیشنهاد شغلی با حداقل 2 سال قرارداد کاری از طرف کارفرمای استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی در استان پرنس ادوارد
 • دارا بودن مدرک زبان انگلیسی در سطح CLB4
 • دارا بودن مجوز کار پس از فارغ التحصیلی
 • دارا بودن سن بین 18 تا 59 سال

3.برنامه مهاجرت اقتصادی Business Impact پرنس ادوارد

برنامه مهاجرت اقتصادی از زیرمجموعه برنامه استانی پرنس ادوارد PEI PNP شامل مهاجرت از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری در امر اشتغال زایی می باشد.

متقاضی برای مهاجرت از طریق برنامه کارآفرینی استان پرنس ادوارد باید دارای سرمایه لازم و همچنین طرح تجاری باشد. متقاضی با ارائه سرمایه و طرح تجاری در ابتدا ویزای اقامت موقت 2 ساله استان پرنس ادوارد را دریافت می کند.

در صورتی که در مدت 2 سال متقاضی کسب و کار تجاری خود را راه اندازی کند و به سوددهی برسد، می تواند برای اخذ اقامت دائم استان پرنس ادوارد اقدام کند.

مزیت های مهاجرت به استان پرنس ادوارد از طریق برنامه مهاجرت اقتصادی

متقاضیان در صورت دارا بودن تجربه کارآفرینی و سرمایه لازم برای این کار می تواند نامزدی استانی را دریافت کنند. متقاضی با مهاجرت به استان پرنس ادوارد از طریق برنامه های اقتصادی مانند کارآفرینی و اشتغال زایی می تواند از مزیت های فراوان برخوردار شود:

 • اخذ اقامت دائم کانادا و اخذ تابعیت و شهروندی و اخذ پاسپورت کانادا
 • امکان سرمایه گذاری در کسب و کار تجاری و یا خرید کسب و کار فعال
 • ایجاد علاقمندی به مهاجرت از طریق کارآفرینی بدون نیاز به پرداخت هزینه
 • عدم نیاز به دارا بودن سوابق اقامت در استان پرنس ادوارد
 • عدم نیاز به مدرک زبان در سطح بالا
 • عدم نیاز به مدرک دانشگاهی

شرایط مهاجرت به استان پرنس ادوارد از طریق برنامه مهاجرت اقتصادی

متقاضیان برای مهاجرت به استان پرنس ادوارد کانادا از طریق برنامه مهاجرت اقتصادی در زیرمجموعه برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP باید دارای شرایط زیر باشند:

 • دارا بودن سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار تجاری
 • دارا بودن دارایی خالص به ارزش 600 هزار دلار کانادا
 • دارا بودن سوابق کار مدیریتی کارآفرینی یا
 • دارا بودن مالکیت کسب و کار تجاری
 • دارا بودن مدرک زبان انگلیسی سطح CLB4
 • دارا بودن سن بین 21 تا 59 سال
 • دارا بودن مدرک دیپلم متوسطه

امکان اخذ اقامت استان پرنس ادوارد از طریق برنامه های مهاجرت استانی

متقاضیان با اخذ مجوز اقامت استان پرنس ادوارد از طریق  نامزدی استانی پرنس ادوارد از حق قانونی برای کار و زندگی و تحصیل در همه استان ها و نواحی کشور کانادا برخوردار می شوند. متقاضیان با اخذ مجوز اقامت استان پرنس ادوارد می توانند بدون وابستگی به یک کارفرمای خاص و یا مکان خاص در این استان اقامت، کار و زندگی کنند.

به طور کلی روش های اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور کانادا در همه ایالت ها مشابه است. اما مدت اقامت و اعتبار این اقامت در ایالت های مختلف متفاوت می باشد. متقاضیان با اخذ اقامت  از طریق برنامه نامزدی استانی PEI PNP می توانند از همان ابتدا مجوز اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

متقاضیان با روش سرمایه گذاری در طرح های تجاری و یا کارآفرینی و همچنین خرید شرکت های فعال در ابتدا مجوز اقامت یک تا 2 ساله را دریافت می کنند و اگر در این طرح کارآفرینی موفق بودند و این کار با سوددهی همراه بود، می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

برخورداری از بیمه و مراقبت های بهداشتی کانادا ۳ ماه پس از ورود به این کشور و اخذ ویزای همراه خانواده از مهم ترین مزیت های اخذ اقامت دائم استان پرنس ادوارد می باشد.

علاوه بر این  فرزندان متقاضی می توانند تا ۱۸ سالگی در مدارس دولتی کانادا به طور رایگان تحصیل کنند و متقاضی پس از 3 تا 5 سال از کار و اقامت در این استان می تواند برای اخذ تابعیت و شهروندی کانادا اقدام کند.

امکان اخذ ویزای همراه با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد

متقاضیان با اخذ ویزای اقامت استان پرنس ادوارد کانادا از طریق مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP می توانند برای اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 21 سال خود اقدام کنند. در واقع از ابتدای درخواست اقامت استان پرنس ادوارد متقاضی می تواند همزمان با خود برای همسر و فرزندان خود نیز درخواست ویزای اقامت کند. همسر متقاضی با اخذ ویزای همراه می تواند در این استان مشغول کار شود و به صورت تمام وقت به کار و اشتغال بپردازد. فرزندان زیر 21 سال متقاضی نیز می توانند در مدارس دولتی این کشور به رایگان تحصیل کنند.

حتما بخوانید:  ویزای مولتی کانادا چیست؟ شرایط ویزای 5 ساله کانادا (Multiple Visa)

هزینه های لازم برای مهاجرت از طریق برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP

هزینه های مهاجرت و زندگی در استان پرنس ادوارد بر اساس برنامه های مختلف متفاوت می باشد. اما بر اساس نوع برنامه مهاجرتی متقاضیان باید دارای بودجه و تمکن مالی مناسب برای مهاجرت به این استان ساحلی کانادا باشند. هزینه های مهاجرت و زندگی از طریق مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP عبارتند از:

 • هزینه های کلی زندگی در کانادا به طور متوسط ماهانه در حدود ۱۰۰۰ دلار تا ۲۰۰۰ دلار کانادا می باشد. البته هزینه های زندگی و مسکن در شهرهای تورنتو و ونکور و انتاریو بالا است اما در شهر کبک هزینه ها پایین تر و مقرون به صرفه تر است.
 • اگر متقاضی قصد سرمایه گذاری برای کارآفرینی در استان پرنس ادوارد را دارد، باید دارای سرمایه لازم برای راه اندازی طرح تجاری و دارایی خالص به ارزش 600 هزار دلار کانادا باشد.
 • اگر متقاضی دارای مهارت و تخصص کاری و یا مشاغل مرتبط بر اساس برنامه مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP باشد، باید دارای تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی خود و خانواده خود در مدت یک سال اقامت در این استان باشد.
 • هزینه های اخذ ویزای اقامت و مهاجرت به کانادا برای متقاضی 1040 دلار و برای همسر متقاضی نیز 1040 دلار و برای هر یک از فرزندان از حدود 150 تا 550 دلار کانادا می باشد.

مزایا و معایب برنامه های مهاجرت استانی کانادا

متقاضیان با دارا بودن شرایط لازم و بر طبق برنامه های استانی کانادا می توانند از مزیت های شگرف مهاجرت به کانادا برخوردار شوند. ارتباط صمیمی مردم با مهاجران و حمایت دولت از شهروندان در سختی ها و بحران ها و همچنین رشد و توسعه زیرساخت های شهری را می توان از مزیت های مهاجرت به استان پرنس ادوارد کانادا ذکر کرد. کشور کانادا دارای بالاترین رتبه استاندارد جهانی برای زندگی بالاتر از کشور آمریکا و برخی از بهترین کشورهای اروپایی است و مجموع این مزیت ها متقاضیان را برای مهاجرت به این کشور مشتاق می کند.

در این بخش از مقاله به ارائه مزیت ها و معایب مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های مهاجرت استانی و مهاجرت به کانادا با برنامه نامزدی استانی پرنس ادوارد PEI PNP می پردازیم:

 • دریافت مجوز اقامت دائم کانادا
 • امکان دریافت تابعیت و شهروندی کانادا
 • خدمات درمانی رایگان
 • بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی دانشگاه ها
 • اعتبار بالای پاسپورت کانادا
 • برخورداری از آزادی فردی و اجتماعی
 • برابری حقوق شهروندی و اجتماعی همه شهروندان
 • امکان دریافت پاسپورت معتبر کانادا
 • امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 21 سال
 • امکان کار و اشتغال همسر در مشاغل تمام وقت کانادا
 • امکان برخورداری از سیستم و خدمات بهداشت و درمان کانادا
 • امکان برخورداری از بیمه رایگان درمان کانادا
 • امکان افتتاح حساب بانکی در بانک های معتبر کانادا
 • امکان برخورداری از تسهیلات بانکی و مزایای حساب بانکی
 • امکان زندگی در یکی از بهترین و باکیفیت ترین کشور های جهان
 • امکان زندگی در کشوری با ثبات اجتماعی و اقتصادی و سیاسی
 • امکان کار و اشتغال در کانادا و برخورداری از مزیت کار در این کشور

معایب مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های مهاجرت استانی

 • طولانی بودن روند مهاجرت از طریق برنامه استانی در مقایسه با برنامه اکسپرس اینتری
 • تفاوت در حداقل امتیاز لازم برای برنامه مهاجرت استانی در مقایسه با حداقل امتیاز لازم برای تایید مدارک و بررسی پرونده مهاجرت
 • امکن تغییر مشاغل مورد نیاز هر استان در هر سال

خدمات موسسه مهاجرتی و حقوقی رهپویان مهاجر آتی نگر

موسسه مهاجرتی و حقوقی رهپویان مهاجر آتی نگر با دارا بودن مشاوران برجسته و وکلای ماهر در ایران و کانادا دارای تجربه های گرانقدری در حوزه اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه های استانی می باشد.

وکلای کاربلد و باتجربه موسسه ما در کشور کانادا روند پیگیری پرونده های مهاجرتی را بررسی می کنند و همه اقدامات لازم برای تسریع در امر مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا را انجام می دهند. برای مشاوره با کارشناسان زبده و مشاوران برجسته این موسسه همین امروز اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.