بیش از 3400 دعوت نامه برای تقاضای نامزدی استانی در آگوست

بیش از 3400 دعوت نامه برای تقاضای نامزدی استانی در آگوست

در ماه آگوست برنامه نامزدی استانی کانادا بیش از 3400 دعوت نامه برای متقاضیان صادر نمود و از آنها دعوت کرد برای دریافت نامزدی استانی تقاضا دهند.

تقریبا تمامی استان‌های کانادا به جز کبک و تمامی قلمروهای کانادا به جز نوناووت برنامه نامزدی استانی مختص به خود را دارند.

داشتن برنامه نامزدی استانی به استان‌ها و قلمروهای کانادا اجازه می‌دهد که از میان افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند مناسب‌ترین گزینه‌ها را بر اساس نیازها و شرایط حاکم بر منطقه خود انتخاب کنند.

همچنین آنها می‌توانند استقرار جمعیت مهاجر در منطقه خودشان را خودشان مدیریت کنند.

گفتنی است PNP در سال 1998 راه اندازی شد و از آن زمان تا کنون این روش مهاجرتی برای دریافت اقامت دائم کانادا از نظر اهمیت در جایگاه دوم قرار دارد.

همچنین انتظار می‌رود که از اکنون تا سال 2023 برنامه‌های نامزدی استانی به تنهایی بتوانند منجر به پذیرش 80 هزار مهاجر در هر سال به عنوان مقیم دائم شوند.

جزئیات نتایج اکسپرس انتری با محوریت PNP در آگوست 2021

بیشتر قلمروها و استان‌های شرکت کننده در برنامه PNP حداقل یک شاخه در برنامه نامزدی استانی خود دارند که با سیستم اکسپرس انتری فدرال هم راستا می‌باشد.

از ابتدای سال 2021 تا کنون وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا به طور متوسط در هر دو هفته یک دراو اکسپرس انتری که به PNP اختصاص داشته باشد برگزار نموده است.

تعداد این دراوها در ماه آگوست 2 دراو بود که یکی در 4 آگوست و دیگری در 18 ام برگزار شد.

در این 2 دراو به ترتیب 512 و 462 دعوت نامه برای تقاضا برای متقاضیان واجد شرایط صادر شد.

با اینکه تعداد دعوت نامه‌هیا صادر شده در ماه آگوست در مقایسه با ماه‌های جون و جولای کاهش یافت، اما تعداد دعوت شدگان از طریق اکسپرس انتری از ابتدای سال 2021 تا کنون به بالاترین رکورد خود می‌رسد؛ وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا توانسته در این مدت بیش از 100 هزار دعوت نامه برای تقاضا صادر نماید.

حتما بخوانید:  تقاضای همزمان گرین کارت و شماره امنیت اجتماعی آمریکا

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

1/5 - (1 امتیاز)

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *