روز 15 ماه ژوئن استان ساسکاچوان بعد از برگزاری دراو جدید خود، برای 255 نفر از متقاضیان نامزدی استانی ساسکاچوان دعوت نامه صادر کرد.

در واقع دعوت نامه‌های صادر شده در این دراو برای متقاضیانی ارسال شد، که واجد شرایط احتمالی برای دریافت نامزدی از یکی از برنامه‌های نامزدی استانی در استان ساسکاچوان تشخیص داده شده بودند.

اختصاصا در این دراو متقاضیان اکسپرس انتری به علاوه داوطلبان مشاغل مورد نیاز با مهارت‌ها و تجاربی در یکی از 55 شغل موجود، هدف قرار گرفته بودند.

از میان دعوت شدگان 103 نفر در زیرگروه متقاضیان اکسپرس انتری ساسکاچوان قرار می‌گیرند، و 152 نفر دیگر افرادی هستند که می‌توانند از طریق زیرگروه مشاغل مورد نیاز برای دریافت اقامت دائم در این استان تقاضا دهند.

لازم به ذکر است که متقاضیان گروه مهاجرتی اسکیل ورکر بین المللی در این دراو مورد توجه خاص قرار گرفتند.

افرادی که در این دراو دعوت نامه دریافت نمودند، می‌توانند برای اخذ اقامت دائم در استان ساسکاچوان تقاضا دهند.

گفتنی است در ماه‌های اخیر، استان ساسکاچوان به طور متوسط در هر ماه 250 دعوت نامه صادر نموده است.

متقاضیان دعوت شده، بدون در نظر گرفتن اینکه از چه طریقی اقدام به اخذ اقامت کانادا نموده‌اند، می‌بایست حداقل امتیاز 82 را از EOI ( فرم ابراز علاقه مندی) کسب کرده باشند.

همچنین از آنها ارزیابی اعتبار تحصیلی یاEducational Credential Assessments خواسته شده بود، تا بتوانند اثبات کنند که تحصیلات غیرکانادایی آنها با استاندارد کانادایی و تجربه کاری در یکی از 55 شغل فهرست شده در وبسایت دولت استانی قابل مقایسه است.

منبع خبر:CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *