چند روز پیش دراو 192کانادا برگزار شد و در روز 10 ام ماه جولای نتایج آن منتشر شد. بر اساس این نتایج 6000 نفر برای تقاضای اقامت دائم در کانادا دعوت شدند.

این دراو یکی از بزرگ‌ترین دراوهای برگزار شده در ماه‌های اخیر بود که طی آن 6000 نفر از افرادی که سابقه کار کانادایی دارند، دعوت شدند تا برای اخذ اقامت دائم در کانادا تقاضای خود را ثبت نمایند.

دعوت شدگان در دراو 192، کسانی بودند که توانسته بودند حداقل امتیاز 368 را به دست بیاورند.

شرکت کنندگان در این دراو، همگی کسانی بودند که از طریق گروه سابقه کار کانادایی یا CEC برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کرده بودند.

همچنین از آنجا که تنها متقاضیان CEC در این قرعه کشی شرکت داده شده بودند، شرط دیگر دعوت شدگان داشتن حداقل یک سال تجربه کار ماهرانه در کانادا بود. به علاوه این افراد می‌بایستی مدارک لازم دال بر تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه در حد متوسط را ارائه می‌دادند.

با اینکه تنها 10 روز از ماه ژوئن می‌گذرد، دراو 192 دومین دراو برگزار شده در این ماه بود. کانادا با برگزاری این دراوها، ماهانه هزاران نفر را برای تقاضای اقامت دائم دعوت می‌کند.

انتظار می‌رود دراو بعدی یعنی دراو شماره 192 نیز در هماه ژوئن و احتمالا روز 23 ام برگزار شود.

منبع خبر: Visa Place

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *