بهترین شهرهای کانادا برای جوانان جویای کار

بهترین شهرهای کانادا برای جوانان جویای کار

سه شنبه 11 می، یک رتبه بندی جدید برای شهرهای کانادا منتشر شد. در این رتبه بندی بهترین شهرهای کانادا برای کار جوانان مشخص شد.

شاخص کار شهری 2021 که توسط Youthful Cities و RBC منتشر شده است، رتبه بندی را با در نظر گرفتن یازده معیار مختلف انجام داده است، که از جمله این معیارها می‌توان به مشاغل خوب برای جوانان، هزینه زندگی، تغییرات آب و هوایی، و تساوی حقوق و دربرگیری اشاره کرد.

ونکوور با 623.66 در صدر این فهرست قرار دارد و همچنین از نظر سیستم حمل و نقل عمومی، بهداشت عمومی، و تساوی حقوق و دربرگیری نیز بالاترین امتیاز را دارد.

بعد از ونکوور همیلتون با 541.23 امتیاز، ادمونتون با 538.96 امتیاز، ویکتوریا با 538.38 امتیاز، مونترال با 532.22 امتیاز، کلگری با 530.47، اوتاوا، گاتینو با 530.40 امتیاز و تورنتو با 525.91 امتیاز به ترتیب جایگاه‌های دوم تا هشتم را در فهرست مذکور اشغال کرده اند.

Youthful Cities معتقد است با اینکه ونکوور در رتبه یک این فهرست قرار دارد، اما هزینه‌های بالای زندگی در این شهر به عنوان یک نقطه ضعف آن خودنمایی می‌کند.

گفتنی است هزینه‌های زندگی در این شهر در حدی بالا است که از نقطه نظر این معیار، ونکوور تقریبا کمترین نمره را گرفته است.

شاخص کار شهری 2021 راهنمایی برای جوانان جویای کار

Youthful Cities تاثیر کووید-19 بر روی جوانانی که می‌خواهند به تازگی وارد بازار کار شوند را شناسایی کرده و امیدوار است که این فهرست از شهرهای مناسب برای جوانان جویای کار بتواند به عنوان راهنمایی برای آنها عمل کند تا « بتوانند در بزرگ‌ترین شهرهای کانادا مشاغل در دسترس‌تر و عمومی‌تری پیدا کنند.»

در این رتبه بندی نام 27 شهر کانادا ذکر شده است و هرکدام بر اساس شرایط کاری جوانان، در جایگاهی قرار گرفته اند.

قابل ذکر است که شهرهای استان بریتیش کلمبیا توانسته اند بیش از یک جایگاه را در بین 20 شهر اول جدول اشغال کنند. ویکتوریا در جایگاه چهارم قرار گرفته و کلونا نیز جایگاه دوازدهم را به خود اختصاص داده است.

حتما بخوانید:  شهروندی فرانسه برای بیش از 2000 خارجی در خط مقدم کورونا

منبع خبر: narcitynews

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *