ورود کانادایی‌های واکسینه شده آتلانتیک به پرینس ادوارد آزاد شد

ورود کانادایی‌های واکسینه شده آتلانتیک به پرینس ادوارد آزاد شد

با به صفر رسیدن آمار مبتلایان به کرونا در استان پرینس ادوارد، ورود کلیه کانادایی‌های واکسینه شده در منطقه آتلانتیک، به این استان آزاد شد.

بعد از بازگشایی مجدد مرزهای این جزیره کانادایی به طور رسمی ، تا کنون بیش از ۵۰ هزار درخواست برای ورود به آن ارائه شده که فعلا 26 هزار مورد آن هم تایید شده است.

این تعداد زیاد درخواست در حالی به وزارت مهاجرت پرینس ادوارد رسیده است که این روزها هوای ابری و باد شدید، در سرتاسر این جزیره حاکم است.

با این وجود صدها کاروان، کمپر و خودرو از صبح روز یکشنبه روی پل Confederation Bridge صف کشیده و منتظر دریافت مجو برای ورود بودند.

گفتنی است روال ورود مسافران به پرینس ادوارد به این صورت است که ابتدا از همه مسافران تست کرونا گرفته می‌شود و در صورتی که جواب تست آنها مثبت باشد حداکثر تا دو ساعت بعد از تست از طریق تلفن به فرد اطلاع داده شده و از ورود آنها به جزیره جلوگیری می‌شود.

لازم به ذکر است که مسافران واکسینه نشده باید ۸ روز در قرنطینه سپری کنند و بعد از گذران این قرنطینه 8 روزه نیز باید تست PCR‌ بدهند و تنها در صورتی منفی بودن این تست است که می‌توانند وارد پرینس ادوارد شوند.

منبع خبر: Khabarcanada

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *