صدور هفتگی دعوت نامه برای نامزدی بریتیش کلمبیا در سال 2021

0

در سالی که گذشت بریتیش کلمبیا دراوهای هفتگی خود را به طور منظم برگزار کرد و برای تعداد زیادی از علاقه مندان به مهاجرت به این استان برای دریافت نامزدی آن دعوت نامه صادر نمود.

این دراوها که زیر نظر وزارت مهاجرت و شهروندی بریتیش کلمبیا برگزار می‌شدند، همگی ذیل برنامه نامزدی استانی جای می‌گرفتند.

اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا، مهاجرت مهارت‌ها و همچنین برنامه تک دراو از مهم‌ترین و پرطرفدارترین برنامه‌های نامزدی استانی بریتیش کلمبیا در سال 2021 بودند.

در مجموع در سال گذشته بیش از 11500 متقاضی دعوت شدند تا برای دریافت نامزدی استانی بریتیش کلمبیا تقاضای خود را ارائه دهند.

همچنین در نوامبر 2021 وزارت مهاجرت استان بریتیش کلمبیا خبر از ثبت نام 20 محله این استان برای اجرایی شدن فاز دوم برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا – پایلوت منطقه‌ای داد.

هر کدام از این 20 محله نوع بیزینس‌هایی که برایشان اولویت دارد را مشخص نموده‌اند.

لازم به یادآوری است که طرح آزمایشی مذکور نیز ذیل برنامه‌های نامزدی استانی بریتیش کلمبیا قرار دارد.

 با این همه هر محله مسئول مدیریت پروژه پایلوت خود می‌باشد و از افراد علاقه مند دعوت می‌کند تا برای اطمینان از مناسب بودن بیزینس و طرح اجرایی خود با نیازها و شرایط محله، مستقیما با خود آنها تماس بگیرد.

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا – پایلوت منطقه‌ای

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا – پایلوت منطقه‌ای یک روش مهاجرت به کانادا برای خارجی‌هایی است ک هبه دنبال راه اندازی یک بیزینس در جوامع کوچک‌تر این استان در هستند.

همانطور که گفته شد در این روش مهاجرتی، متقاضی باید بیزینس خود را خارج از یک شهر بزرگ و در محلات کوچک تر بریتیش کلمبیا برپا کند.

این برنامه آزمایشی، در جهت حل مشکلاتی مانند مهاجرت جوانان این مناطق به شهرهای پرجمعیت‌تر برای یافتن موقعیت‌های بهتر، طراحی شده است.

برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا اذعان می‌دارد که این طرح قصد دارد به توزیع عادلانه منافع مهاجرت در سرتاسر استان کمک کند.

حتما بخوانید:  سرمایه گذاری در کانادا 2021 (مهاجرت به کانادا)

کارآفرینان بین المللی که در این روش مهاجرتی پذیرفته می‌شوند در ابتدا یک مجوز کار موقت برای برقراری بیزینس خود دریافت می‌کنند.

سپس و در صورتی که برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا تشخیص دهد که کارآفرین واجد شرایط مقتضی است به او نامزدی استانی اعطا می‌کند و در ادامه این فرد می‌تواند برای دریافت اقامت دائم کانادا به دولت کانادا تقاضا دهد.

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا – پایلوت منطقه‌ای، برای اولین بار در 14 مارچ 2019 راه اندازی شد و چنانچه اعلام شده است تا پایان مارچ 2024 اجرا خواهد شد.

منبع خبر: CIC NEWS

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.