Work Visa Applications Now Accepted From Abroad

امکان دریافت ویزای کار قبل از ورود به فیلیپین ممکن شد

متقاضیانی که برای اولین بار قصد دریافت ویزای کار فیلیپین را دارند، از این به بعد می‌توانند از داخل کشور خود برای دریافت این ویزا درخواست بدهند.

بنا بر موافقت اداره مهاجرت و وزارت دادگستری فیلیپین با پروسه‌های جدید مهاجرتی، از این به بعد متقاضیانی که برای اولین بار قصد دریافت ویزاهای کاری  9(g)و 47(a)(2) را دارند می‌توانند درخواست خود را قبل از ورود به فیلیپین و از خارج از این کشور ارائه دهند.

متقاضیان بعد از دریافت این مجوز، می‌توانند وارد فیلیپین شوند و بعد از آن برای انجام امور مربوط به دریافت ویزا و دیگر مسائل ضروری مربوط به اقامتشان در  فیلیپین به اداره مهاجرت این کشور مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است افرادی که از کشور خودشان ( یا هر کشور دیگری غیر از فیلیپین) تقاضای خود را ارائه می‌دهند باید انتظار داشته باشند که زمانی بررسی تقاضای آنها و آماده شدن ویزایشان ممکن است طولانی‌تر شود.

تغییرات ویزای کار بعد از تصویب پروسه‌های جدید مهاجرتی

اعمال این سیاست جدید مهاجرتی باعث می‌شود که دیگر متقاضیان ویزاهای کار نام برده قبل از سفر به این کشور الزامی به دریافت مجوز معافیت از ممنوعیت سفر به فیلیپین نداشته باشند.

بنابراین خارجی‌هایی که دولت فیلیپین با تقاضای ویزای کار آنها در خارج از کشور موافقت کرده باشد، ابتدا از سفارت فیلیپین در کشور خود مجوز ورود دریافت خواهند کرد.

تمامی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا باید قبل از ثبت درخواست ویزا در سفارت فیلیپین از نظر قانونی بررسی شده و مورد تایید قرار گیرند.

گفتنی است در گذشته و پیش از تصویب تغییرات ذکر شده، خارجی‌هایی که قصد دریافت ویزای کار فیلیپین را داشتند می‌بایست در ابتدا مدرک مربوط به مجوز معافیت از ممنوعیت سفر به فیلیپین را قبل از سفر به این کشور دریافت کنند و سپس بعد از ورود به کشور درخواست دریافت ویزا را ارئه بدهند.

حتما بخوانید:  طرح جدید نامزدی استانیِ ساسکاچوان: پذیرش نیروی کار برای 200 شغل

منبع خبر: mondagh

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد؛ دبیر سرویس خبر موسسه رهپویان مهاجر

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

کارشناس مهاجرتی 1 | موسسه رهپویان مهاجر آتی نگر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *