درخواست شهرداران استان انتاریو برای بازگشایی مرز آمریکا

شهرداران شهرهای مرزی استان انتاریو، در گفتگویی با وزیر امنیت ملی کانادا درخواست کردند که از محدودیت‌های سفر بین آمریکا و انتاریو تا پایان ماه ژوئن کاسته شود.

اگرچه هنوز هیچ تاریخ رسمی‌ای برای بازگشایی مرزها مشخص نشده است، شهرداران شهرهای مرزی استان انتاریو از دولت فدرال خواسته‌اند از 22 ژوئن، از محدودیت‌های جاری بکاهد.

 

هنوز هیچ تاریخ رسمی‌ای برای بازگشایی مرزها مشخص نشده است
هنوز هیچ تاریخ رسمی‌ای برای بازگشایی مرزها مشخص نشده است

 

اصلی‌ترین دلیل شهرداران این شهرها، آن است که بیش از 41 درصد از مردم آمریکا، کاملا واکسینه شده‌اند و 58 درصد از کانادایی‌ها نیز حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده‌اند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا دولت فدرال کانادا، با این درخواست موافقت می‌کند یا خیر. تصمیم گیری در مورد بازگشایی مرزها و کاستن از محدودیت‌ها، فقط بر عهده دولت فدرال است و دولت‌های استانی، قدرت تصمیم‌گیری در این زمینه را ندارند.

بدیهی است از زمان بسته شدن مرزها، تعداد گردشگران آمریکایی که به کانادا سفر می‌کردند بسیار کاسته شده و اقتصاد این شهرها به شدت لطمه دیده است.

 

منبع خبر: cicnews.com

تهیه و تنظیم: مرجان افشاری راد، دبیر سرویس خبر رهپویان مهاجر

 

چقدر این مطلب مفید بود؟

کارشناسان موسسه رهپویان مهاجر آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما پس از مطالعه‌ی شرایط شما برای مهاجرت، با شما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را در اختیارتان بگذارند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

وکیل مهاجرتی رهپویان مهاجر

این مقاله توسط مشاور مهاجرتی و عضو تیم تولید محتوای رهپویان مهاجر تالیف شده است. هدف ما افزایش آگاهی مخاطبان گرامی و متقاضیان مهاجرت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط شما به‌صورت تخصصی، با مشاورین ما در موسسه رهپویان مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *