رهپویان مهاجر آتی‌نگر یک موسسه مهاجرتی در تهران است که شعبه‌ی مرکزی آن در شهر شیراز واقع شده و در شهرهای مشهد و کرج نیز دارای شعبه است.

رهپویان مهاجر آتی‌نگر ابتدا به عنوان یک موسسه مهاجرتی ابتدا در شیراز (با شماره ثبت 45574) تحت مدیریت وکیل مهاجرتی باتجربه، دکتر غلامرضا سلطانفر تاسیس شد. ایشان با بیش از 15 سال سابقه وکالت به عنوان وکیل رسمی و پایه یک دادگستری، و به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، برای تاسیس یک موسسه مهاجرتی در تهران و شیراز و سایر شهرها، ابتدا اقدام به ایجاد یک تیمِ زبده متشکل از چندین کارشناس و وکیل مهاجرتی نمود و سپس اقدام به رایزنی و عقد قرارداد همکاری با چندین وکیل مهاجرتی در کشورهای کانادا و استرالیا کرد.

موسسه رهپویان مهاجر آتی‌نگر، که چندماهی است به عنوان یک موسسه مهاجرتی در تهران آغاز به کار کرده، پیشینه‌ای طولانی و سابقه‌ای درخشان و موفق در پرونده‌های مهاجرتی در شهر شیراز دارد و به پشتوانه‌ی همین تجربه و البته با اتکا به شرکا و وکلای خارجی خود، مدعی است که در حال حاضر، یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی در تهران و شیراز و مشهد و کرج است.

سیاست‌های رهپویان مهاجر به عنوان یک موسسه مهاجرتی در تهران

رویکرد و روش این موسسه مهاجرتی در تهران و سایر شهرها، آن است که همواره با موکلان و مراجعان خود، صداقت تام و تمام داشته باشد؛ با برگزاری دوره‌های تخصصی، کارشناسان و وکلای خود را همواره در زمینه‌ی جدیدترین قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف، به‌روز نگه دارد؛ و در تمام مراحل مهاجرت، از ابتدایی‌ترین گام‌ها با موکلان خود همراه باشد و حتی پس از اخذ اقامت دائم برای آنان، در شهر و کشور مقصد نیز با موکلان خود همکاری نماید.

رهپویان مهاجر آتی‌نگر به عنوان یک موسسه مهاجرتی در تهران و سایر شهرها، به لطف حضور وکلای خارجی خود این اطمینان را به تمام موکلین می‌دهد که هر خدمتی که در حیطه‌ی خدمات مهاجرتی می‌گنجد را به آنان ارایه کند و فراتر از آن، پس از مهاجرت نیز در کلیه‌ی اموری چون خرید یا اجاره منزل، خرید خودرو، خرید یا اجاره مغازه یا محل کسب و کار، دریافت کار اقامت، دریافت کارت بیمه،… نیز گام به گام با موکلانش همراه باشد.

در حال حاضر بیش از 30 موسسه مهاجرتی در تهران مشغول به فعالیت هستند. متاسفانه تجربه‌ی بسیاری از متقاضیان مهاجرت از این موسسه‌ها، چندان خوشایند نیست زیرا بسیاری از آن‌ها با ایجاد اعتماد کاذب، مراجعین خود را مورد سوءاستفاده قرار داده‌اند و همین امر سبب شده ذهنیت بسیاری از مراجعین نسبت به هر موسسه مهاجرتی در تهران و سایر شهرهای کشورمان مخدوش شود.

 

معیارهای تشخیص صحت ادعاهای موسسات مهاجرتی

شاید دانستن چند معیار برای بررسی صحت و سقم ادعاهای موسسات مهاجرتی، خالی از لطف نباشد. در واقع با بررسی چند نکته‌ی زیر، می‌توانید نسبت به آن موسسه مهاجرتی در تهران یا هر جای دیگر، اطمینان حاصل کنید:

 • بررسی سوابق مدیر موسسه: اگر مدیر موسسه‌ای ادعا می‌کند که مثلا وکیل دادگستری است، با جستجویی ساده در پایگاه کانون وکلای دادگستری کشور، به‌راحتی می‌توانید صحت این ادعا را مشخص کنید.
 • اگر یک موسسه مهاجرتی در تهران یا هر شهر دیگری ادعا می‌کند که دارای وکلای مهاجرتی در کانادا یا استرالیا یا هر کشور دیگری است، می‌توانید از آن موسسه بخواهید مشخصات وکیل مهاجرتی خود در کشور مورد نظرتان را بدهد، و بعد با مراجعه به پایگاه وکلای آن کشور و با وارد کردن مشخصات آن وکیل، اعتبار ادعای آن موسسه مهاجرتی را بسنجید.
 • ثبت رسمی: یکی از معیارهای صداقت و اعتبار هر شرکت و موسسه‌ای آن است که به صورت رسمی و قانونی، در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده باشد. کشف این نکته نیز بسیار ساده است. می‌توانید با استعلام شماره ثبت آن موسسه از اداره ثبت شرکت‌ها، اطمینان یابید که ادعای آن موسسه در مورد قانونی بودن فعالیت‌هایش درست است یا خیر. 
 • داشتن آدرس مشخص و شماره تلفن ثابت موسسه مهاجرتی در تهران و شهرهای دیگر: یکی دیگر از معیارها، این است که موسسه‌ی مورد نظر، دارای آدرس و شماره تلفنی ثابت باشد. اگر دقت کرده باشید، بسیاری از کسانی که به عنوان موسسه مهاجرتی در تهران تبلیغ می‌کنند، فقط یک یا چند شماره تلفن همراه را (بدون ذکر آدرس واقعی) به مخاطبان‌شان معرفی می‌کنند. در صداقت این موسسات، حتماً شک کنید و تا آدرس و دفتر آن موسسه مهاجرتی در تهران یا هر شهر دیگر را ندیده‌اید، به آن‌ها اعتماد نکنید. 
 • برخورداری از برند، لوگوی شناخته شده، و نماد اعتماد الکترونیکی: این فاکتور نیز می‌تواند معیار مناسبی برای تشخیص صداقت موسسات مهاجرتی باشد.
 • عدم طرح ادعاهای بزرگ و نامعقول: بعضی از موسسه‌های مهاجرتی، ادعاهایی مطرح می‌کنند که شاید قصدشان دل‌خوشی دادن به مشتری باشد؛ اما این ادعاها گاه چنان بزرگ و باورنکردنی است که به راحتی با شنیدن همین ادعاها می‌توانید به آن موسسه شک کنید. مثلا موسسه‌ای که می‌گوید حتی اگر مدرک زبان ندارید برای شما از بهترین دانشگاه‌های کانادا پذیرش می‌گیرد، ادعای نامعقولی مطرح کرده است که قطعا نمی‌تواند آن را عملی کند. پس مواظب ادعاهایی که موسسه‌ها می‌کنند باشید. 

در مورد رهپویان مهاجر به عنوان یک موسسه مهاجرتی در تهران

 • رهپویان مهاجر به عنوان یک موسسه مهاجرتی در تهران کار خود را از ابتدای سال 1398 آغاز کرد و به پشتوانه‌ی سال‌ها فعالیتی که در شعبه‌ی مرکزی خود در شیراز داشت، کوشیده است خدماتی با همان کیفیت در کلانشهر تهران به متقاضیان ارائه نماید. این دفتر، مستقیماً زیر نظر جناب آقای دکتر غلامرضا سلطانفر، وکیل مهاجرتی و وکیل پایه یک دادگستری اداره می‌شود. ایشان علاوه بر فعالیت در زمینه‌های وکالت و مهاجرت، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد نیز هستند. 

  خدمات این موسسه مهاجرتی در تهران
  اصلی‌ترین خدمات این موسسه مهاجرتی در تهران عبارت‌اند از:
  اخذ اقامت دائم کانادا با روش سرمایه‌گذاری
  اخذ اقامت دائم استرالیا با روش سرمایه‌گذاری
  اخذ اقامت دائم کانادا برای نیروی کار ماهر و متخصص کانادا (اسکیل ورکر کانادا)
  اخد اقامت دائم کانادا برای نیروی کار ماهر و متخصص استرالیا (اسکیل ورکر استرالیا)
  اخذ اقامت دائم کانادا برای متقاضیان خوداشتغالی 
  اخذ اقامت دائم کانادا به روش کارآفرینی
  پیگیری پرونده‌های مهاجرت به عمان و سایر کشورهای عربی خلیج فارس